قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
خودم، خودت، خودش!

نرم افزاري مديريت تغذيه به شما اجازه مي دهد مديريت مصرف جيره را در گذشته و يا آينده انجام دهيد. در اين نرم افزار كليه كنستانتره ها ، خوراكها و جيره ها به راحتي قابل ثبت بوده و مي توان مبالغ خوراك هر رده دامي را مشاهده نمود.

نرم افزاري مديريت تغذيه مي تواند كنترل 70 درصد هزينه ها را انجام دهد.

نرم افزار تغذیه دام مدیØ

±Ø§Ù†

 

ليست گزارشات تغذيه :

 

امكانات عمومي:

بهره گيري از نرم افزار گزارشگيري رز:

   در نرم افزار گزارش گير رز  كاربر مي تواند با آموزش سريع ساخت گزارش، به توليد گزارشهاي مورد نياز خود به تعداد بي نهايت گزارش بپردازد. اين نرم افزار كمك مي كند تا در صورت ايجاد نياز به يك گزارش جديد و يا نياز به ايجاد تغيير در يك گزارش قديمي، كاربر بتواند بدون نياز به مراجعه و يا تماس با شركت سازنده نرم افزار و بدون پرداخت هزينه اي، خود به تهيه آن گزارش بپردازد. اين در حالي مي باشد كه بسته نرم افزاري ذكر شده شامل بيش از 100 گزارش آماده در هر بخش مي باشد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نرم,افزاري,مديريت,تغذيه،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۵:۵۹:۰۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

رمان يك اثر نسبتا طولاني از داستان است كه به طور معمول در قالب روايت نوشته شده است و معمولا به عنوان يك كتاب منتشر مي شود.

داستان Murasaki Shikibu از Genji (1010) به عنوان اولين رمان جهان معرفي شده است. انتشار كتاب هاي چاپ شده در چين منجر به ظهور رمان هاي كلاسيك چيني توسط سلسله مينگ شد .

ميگوئل د كارانتز، نويسنده دون كيشوت به عنوان اولين رمان نويس معروف اروپايي عصر مدرن مطرح مي شود.

والتر اسكات ميان رمان ها تقاوت خاصي قرار داد مثل رمان عاشقانه كه منجربه اتفاقات شگفت انگيز و غير معمولي شد .

رمان يك داستان طولاني و تخيلي است كه تجربه هاي انساني را توصيف مي كند. رمان در دوران مدرن معمولا از سبك پروسس ادبي استفاده مي كند.

دانلود رمان عاشقانه

از سوي ديگر، رمان ها مي توانند واقعيت هاي اجتماعي، سياسي و شخصي يك مكان و دوره را با وضوح و جزئيات كه در آثار تاريخ پيدا نشده اند، نشان دهند.

دنياي جديدي از مد روز فردي، ديدگاه هاي شخصي، احساسات صميمي، اضطراب هاي مخفي، " رفتار" و "سر و صدا" با

رمان هاي جديد و روابط عاشقانه مرتبط است.

در قرن هفدهم، منتقدان رمان هاي عاشقانه را به عنوان يك رشته حماسي به عنوان رقيب كوتاه خود ديدند. با اين حال، تعريف دقيقي از تفاوت در طول اين نوع داستان به طور سنتي به اين مفهوم متصل شده‌ است كه يك رمان بايد "كليت زندگي" را در خود بگيرد.

اگر چه شكل‌هاي اوليه رمان در تعدادي از مكان‌ها يافت مي‌شوند، از جمله رم،  ژاپن و انگلستان، اما رمان اروپايي اغلب گفته مي‌شود كه در سال ۱۶۰۵ با دن‌كيشوت آغاز شده است .

در اصل، ادبيات عاشقانه در فرانسه كهن، انگليسي - نورمن و Occitan و بعدها در زبان انگليسي، ايتاليايي و آلماني نوشته شده‌است. در اوايل قرن سيزدهم، رمانهاي عاشقانه به طور فزاينده‌اي به عنوان نثر نوشته مي‌شدند.

اشعار حماسي، شباهت‌هاي بسياري با رمان دارند و پيشينه رمان به رشته شعر حماسي باز مي‌گردد، هر چند كه بار ديگر به صورت يك سنت دست ‌نخورده باقي نماند.  البته شايد در اينجا از رمان ايراني يا اينكه در اصل از رمان عاشقانه ايراني هم سخني اورديم .

نثر به نحو فزاينده‌اي جذاب شد، زيرا نويسندگان را قادر مي‌ساخت تا داستان‌هاي مشهور را با تاريخ‌هاي جدي كه به طور سنتي در نثر تشكيل مي‌شد مرتبط كنند، و همچنين مي‌توانستند به راحتي ترجمه شوند.

دانلود رمان

ادبيات مردمي همچنين رمان جديد عاشقانه را به خود جلب كرد، اما با كنايه، به طور طنز آميز و كنايه آميز، نيت خود را به نمايش گذاشت.

واژه "رمان" از توليد داستان‌ هاي كوتاه، يا novella كه بخشي از فرهنگ شفاهي European در اواخر قرن نوزدهم باقي مانده‌است سرچشمه گرفته است .

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رمان,خوب,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۲:۳۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مشاوره تحصيلي تلفني : صبح امروز جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش برگزار شد و در اين جلسه با تعويق زمان برگزاري كنكور كارشناسي ارشد سال ۹۸ به دليل وقوع سيل در برخي نقاط كشور موافقت شد.

مشاوره

وي افزود: در اين جلسه تصميم گيري شد كه جزئيات اين مصوبه تا ظهر امروز از سوي سازمان سنجش كشور اطلاع رساني شود.

به گزارش مهر، همچنين بر اساس تصميم جلسه فوق العاده امروز مقرر شد اين آزمون در تاريخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه برگزار شد.

پيش از اين با توجه به درخواستهاي داوطلبان كنكورهاي سراسري و ارشد ۹۸ در استان‌هاي درگير سيل، رئيس سازمان سنجش از برگزاري جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

وي گفته بود: با توجه به وقوع سيل در برخي استان‌هاي كشور و همچنين در پيش بودن آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۸، بررسي وضعيت برگزاري آزمون‌هاي كشوري نيازمند جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو است.

وي افزود: از همين رو جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در روز شنبه ۲۴ فروردين ماه ۹۸ برگزار مي‌شود و تصميم نهايي در مورد برگزاري آزمون‌هاي سراسري سال ۹۸ اتخاذ مي‌شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مشاوره,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۱۴:۴۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

نصب كركره برقي 09124372935

عالمت بالاي افقي شاتر غلتكي روي ديوار بالاي پنجره را علامت بزنيد.

در اين خط علامت عرض پرده.از اين 2 علامت، عمودي پايين هر طرف پنجره.

شما اكنون خط خارج شاتر غلتكي را كه روي ديوار مشخص شده است،

خواهيد داشت. در اين مرحله مي توانيد ببينيد كه اين در پنجره مركزي است و دقيقا افقي و عمودي استاين مهم است!

با خط خارج شاتر خود كه در حال حاضر بر روي ديوار مشخص شده است، اكنون مي توانيد بهترين نقطه ورود براي قدرت را تعيين كنيد و قبل از نصب (قبل از نصب) حفره را قبل از حفاري انجام دهيد.

In- Reveal همان اصل است، اما پنجره شما موقعيت افقي و عمودي شما است. هنوز مطمئن شويد كه دقيقا افقي و عمودي هستند -  اين مهم است!

zfo_1.png

گام 2 نصب كركره برقي

عمق جعبه سر را اندازه گيري كنيد. سپس از موقعيت افقي بالا شاتر غلتكي كه روي ديوار نشان داده شده است

اين فاصله را از هر طرف اندازه گيري كنيد. پس از آن، در هر طرف پنجره، موقعيت بالاي صفحه را به شما مي دهد

براي نصب In-Reveal شما هم اكنون مي توانيد راهنماي را به طول دقيق و زاويه آينه برداريد.

مرحله 3

راهنماي را در 2 موقعيت مشخص شده نگهداريد. بالا از موقعيت راهنماي (مانند در مرحله 2)

و موقعيت راهنماي عمودي (همانطور كه در مرحله 1). شما هم اكنون مي توانيد

بهترين موقعيت را براي رفع راهنماي به ديوار نشان دهيد

و اين علائم را مي توانيد به راهنماي جانبي منتقل كنيد. اكنون مي توانيد

از طريق جلو و عقب راهنماي راهنمايي كنيد؛ اندازه مته توسط اندازه پيچ مورد استفاده شما تعيين مي شود.

جلوي راهنماي نياز به سوراخ 10 ميليمتري دارد كه

در آن شاخه هاي راهنماي رنگي 10 ميلي متري قرار داده شده است و سپس نقاط ثابت را پوشش مي دهد.

mfvg_2.png

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نصب,كركره,برقي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۱:۲۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)


Both Iran tourism are used interchangeably when you hear about the country and also while you

are on the ground

0vi_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: iran,tourism،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

قفل ديجيتال

آيا تا به حال نگران جاگذاشتن كليدهاي خود شده ايد؟ يا اينكه كليدهاي خود را گم كرده ايد؟ ما پاسخي ساده براي حل اين مشكل داريم، قفل ديجيتال درب! قفل ديجيتال به عنوان قفل درب شناخته شده و به شما اجازه مي دهد بدون در اختيار داشتن كليد به ساختمان وارد شده و يا از آن خارج شويد. قفل هاي ديجيتال مي توانند معضل كليد هاي گم شده يا دزديده شده را حل كرده و جايگزين خوبي براي كليدهاي ناكارآمد و گران باشند. در اينجا مزايا و معايب استفاده از قفل درب ديجيتال درب را بيان مي كنيم :

 

 • مزايا :

جلوگيري از سرقت : با استفاده از قفل هاي ديجيتال از ورود سارقان به ساختمان بوسيله خرابكاري و يا ضربه زدن به قفل جلوگيري به عمل مي آيد و از آنجايي كه اكثر سارقان از كليد هاي معمولي جهت بازكردن درب استفاده مي كنند روش هاي مورد استفاده سارقان براي ورود به ساختمان به حداقل ممكن مي رسد.

عدم استفاده از كليد : با استفاده از قفل هاي ديجيتال شما مجبور نيستيد مجموعه اي از كليد هاي بزرگ و سنگين را حمل كرده و درنتيجه احتمال دزديده شدن و يا گم كردن آن ها كاهش مي يابد. همچنين، اگر صاحبخانه هستيد، لازم نيست در صورت گم شدن كليدهاي ساكنان، آنها را تعويض كنيد.

كنترل كردن: با استفاده از قفل هاي ديجيتال مي توانيد دسترسي به همه يا بخشي از ساختمان را محدود كرده و همچنين ساكنان آپارتمان مي توانند ورود و خروج افراد را كنترل كرده و از اينرو خطر سرقت كاهش مي يابد.

جذابيت و زيبايي: قفل هاي ديجيتال در طيف وسيعي از رنگ هاي شيك ظاهري هوشمندانه و حرفه اي ايجاد مي كنند. در شركت آريابان تردد هوشمند ما قفل هاي ديجيتال را در طيف هاي رنگي گوناگون به مشتريان عزيز عرضه مي كنيم.

ايده آل براي سالمندان يا از كارافتاده ها: استفاده از قفل ديجيتال درب مي تواند مزاياي گسترده اي را براي كساني كه قادر به گرفتن و باز كردن سريع درب و ور رفتن با كليدها نيستند فراهم كند.

 • معايب :

فراموش كردن رمز عبور: ممكن است شما كسي باشيد كه سابقه ي فراموش كردن كليد هاي خود را داشته باشد از اين رو به راحتي مي توانيد رمز عبور قفل ديجيتال را فراموش كنيد و يا در هنگام شب و تاريكي و يا بارش باران شما با عجله قصد ورود به اتاق يا ساختمان را داريد و نمي خواهيد رمز عبور را در اواسط شب يا زماني كه باران مي آيد تغيير دهيد!

محافظت از رمز عبور و تميز بودن صفحه كليد: رمز عبور خود را فقط به افرادي كه به آن ها اعتماد داريد اعلام كنيد، زيرا قطعا شما تمايلي به آشكار شدن علني رمز عبور خود نداريد. از طرف ديگر هنگامي كه قفل بيش از چند بار مورد استفاده قرار گرفته است، ممكن است اثر انگشتانتان بر روي صفحه كليد باقي بماند و درنتيجه افراد ديگر با بررسي جاي اثر انگشت اقدام به ورود غير مجاز به منزل شما را داشته باشند.

قطع برق : برخي از قفل هاي ديجيتال با برق كار مي كنند، در صورتي كه برق خانه يا ساختمان شما قطع شود، قفل درب كار نخواهد كرد و ورود شما به ساختمان محدود مي شود.

تعريف كردن رمز عبور و يا اثر انگشت توسط مهمانان : اگر مهمان و يا شخصي وارد ساختمان و يا منزل شما شود مي تواند براحتي رمز عبور و يا اثر انگشت خود را تعريف كند و درنتيجه در هنگامي كه در منزل حضور نداريد به راحتي وارد منزل مي شود.

درست است كه قفل هاي ديجيتال درب از معايبي چون فراموشي رمز عبور، جاماندن اثر انگشت بر روي صفحه كليد و قطع برق برخوردار هستند اما بايد خاطر نشان كرد كه با نصب و استفاده از قفل هاي ديجيتال شركت آريابان تردد هوشمند تمامي اين معايب برطرف مي شوند.

 • در صورت فراموش كردن رمز عبور شما مي توانيد درب را با استفاده از روشهاي ديگري نظير اثرانگشت، تگ هوشمند و يا كليد مكانيكي باز كنيد.
 • براي جلوگيري از آشكارشدن رمز عبور در اثر باقي ماندن اثر انگشت بر روي صفحه كليد مي توانيد از سيستم تابع خيالي كه در قفل هاي ديجيتال شركت آريابان تردد هوشمند تعبيه شده است استفاده كنيد.
 • منبع تغذيه قفل هاي ديجيتال شركت آريابان تردد هوشمند باتري است بنابراين قطع برق هيچ خلل و محدوديتي در استفاده از قفل هاي ديجيتال ايجاد نمي كند.
 • براي جلوگيري از تعريف شدن رمز يا اثرانگشت بر روي قفل ديجيتال توسط ميهمانان، قفل هاي ديجيتال شركت آريابان تردد هوشمند مجهز به ادمين بوده كه براحتي از تعريف شدن رمز عبور و اثر انگشت توسط شخصي جز صاحب خانه جلوگيري مي كند.

منبع: قفل ديجيتال

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قفل,ديجيتال،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۱:۵۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

خواص دمنوش هاي ميوه اي و گياهي

 

با وجود نام دمنوش يا چاي هاي گياهي ، چاي گياهي چاي واقعي نيست. چاي هاي واقعي از جمله چاي سبز، چاي سياه و چاي يولونگ از برگ هاي گياه Camellia sinensis تهيه مي شوند.

از سوي ديگر، چاي گياهي از ميوه هاي خشك، گل ها، ادويه ها و گياهان ساخته شده است.
 

خريد دمنوش

 

قهـوه سبـز

 

• چربي سوز و لاغركننده  

• ضد ديابت  

• ضد فشار خون

 • خواص آنتي اكسيداني قوي   

• بهبود عملكرد قلبي و عروقي         &nb sp;         &nb sp;         &nb sp;         &nb sp;        • حفظ قندخون درشرايط سالم 

• پيشگيري و درمان سنگ كيسه صفرا   

• داراي بالاترين كلروژنيك اسيد طبيعي( 50 % )               

• داشتـن كافئين كمتـر از قهــوه معمـولي (20 % كمتـر)                                                                                           ضـد بيماريهاي كبـدي ، سـرطان كبـد و سيـروز كبـدي         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;         &nbs p;      

• حذف راديكال آزاد بدن به ميزان دو برابر چاي سبز و انگور

براساس تحقيقات پژوهشگران مصرف نوشيدني حاوي قهوه سبز اثرات درماني منحصربفردي بر سلامت بدن دارد،براي مثال سبب لاغري و كاهش وزن شده،قند خون را در بيماران ديابتي كنترل ميكند

 

چاي سبز

 

امروزه ديگر همگي با چاي سبز و خواص بسياري كه دارد آشنا هستند .

تركيبات :

Oolong Green Tea

خواص چاي سبز اولانگ :

• مناسب براي حفظ سلامتي و تناسب اندام

دمنوش بوقناق

دمنوش بوقناق برگرفته از گياهان بوقناق،گزنه،تخم شنبليله، قرقات مي باشد كه خاصيت اصلي اين دمنوش كاهش قند خون و بسيار مفيد براي بيماري ديابت هست .

از خواص ديگر دمنوش بوقناق مي شود به

درمان كم خوني و توليد گلبول هاي قرمز

دمنوش كندر

 

خواص معجزه اساي كُنْدُر:

 

دشمن فراموشي ونابودكننده آلزايمر است

 گرمازدگي را از قلب مي‌زدايد

ديده را جلا مي‌دهد

بوي بد دهان را از بين ميبرد

 

چاي ترش

        &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;   

تركيبات :

چاي ترش

خواص دمنوش چاي ترش :

• كاهش فشار خـون    • داراي طبيعت سـرد

• كاهش چربي خـون  • كاهش دهنده قند خون

دمنوش كرن بري

 

خواص دمنوش كرن بري :

·       معالجه عفونت هاي كليه

·       پيشگيري از ابتلا به سنگ كليه

·       درمان عفونت هاي مخصوص معده

دمنوش لاغري

دمنوش مخلوط تناسب برگرفته از گياهان دارويي مختلف مناسب براي لاغري مي باشد . اين دمنوش لاغري برگرفته از گياهان دارويي سنا ،ليمو اماني ، هله باد ، زيره سياه، تخم كتان ،تخم شنبليله ،تخم كرفس ، گل محمدي، سياه دانه ميباشد.

7 دليل براي خوردن انار را بدانيد

 

✨پيشگيري از بيماريهاي قلبي

✨كاهش دهنده فشارخون

✨پيشگيري از سرطان

✨كمك بهبود هضم غذا

✨افزايش سيستم ايمني بدن

✨افزايش ميل جنسي

✨كاهش استرس

 

دمنوش گل گاوزبان

 

🌿 خواص ضد سرطان

🌿 تصفيه كننده خون

🌿 تقويت اعصاب و روان

🌿 براي درمان سرماخوردگي

🌿 جلوگيري از سفيد شدن مو

 

دمنوش بابونـه

 

تركيبات: بابونه  . دارچيـن. هــل

 

خواص:

 تقويت مغز و اعصاب

 تنظيم هرمون هاي زنانه

 رفـع مشكل كم خوابي، درمان سردرد و ميگرن

علايم پركاري تيروييد:

كاهش وزن

افزايش تعريق

اختلالات خواب(كاهش خواب)

پوست و موي چرب

خلق و خوي پرخاشگر

افزايش تعداد ضربان قلب

افزايش تعداد تنفس

 

 

دمنوش به

تركيبات: ميوه به،برگ به،نسترن

خواص:

  مفيد براي كاهش وزن

  كمك به پايين آوردن كلسترول خون

  تقويت كننده قلب،اعصاب،كبد،و معده

💥سبزيجات مصرف كنيد

. 1تقويت فوق‌العاده‌ي سيستم ايمني

مقادير زياد ويتامين سي به جلوگيري يا مبارزه با سرماخوردگي معمولي كمك مي‌كند. نشانه‌هايي مبني بر آن وجود دارد كه ويتامين سي در برابر سرطان‌هاي دهان و معده نيز از بدن محافظت مي‌كند. گريپ‌فروت با راديكال‌هاي آزاد مبارزه مي‌كند كه مي‌توانند براي بدن آسيب‌زا باشند. سرطان، سكته، و حمله‌ي قلبي ممكن است به راديكال‌هاي آزاد كنترل نشده مربوط باشد.

۲. جلوگيري از سنگ كليه

سنگ‌هاي كليه معمولا از كلسيم تشكيل مي‌شوند، و به محض ايجاد بايد از مجراي ادراري بگذرند و يا بلافاصله به صورت پزشكي شكسته شوند. هركسي كه سنگ كليه داشته است مي‌تواند شرايط بسيار دردناك آن را درك كند. سودمندترين گزينه نوشيدن روزانه‌ي يك ليتر آب گريپ‌فروت است.

۳. چربي‌سوز طبيعي

چربي‌سوزي گريپ‌فروت يك شايعه‌ي ساده نيست. تحقيقات علمي قدرت خارق‌العاده‌ي اين ميوه را در صبحانه يا هروقت ديگر نشان مي‌دهد. فقط كافي است پيش از هر وعده يك ليوان آب گريپ‌فروت يا نصف يك گريپ‌فروت را بخوريد تا از فوايد آن بهره‌مند شويدكساني كه در اين آزمايش شركت كردند، طي ۱۲ هفته چيزي حدود ۲ كيلوگرم وزن كم كردند.

۴. سوخت‌وسازتان را بالا مي‌برد

گريپ‌فروت سرعت سوخت‌وسازتان را هم بالا مي‌برد، و به كاهش وزن كمك مي‌كند. افزايش سوخت‌وساز در كنار رژيم مناسب و ورزش مي‌تواند كمك كند تا ۱ كيلوگرم در هفته وزن كم كنيد. يكي ديگر از فوايد سوخت وساز بالا آن است كه حتي در حالت استراحت هم چربي به سوختن خود ادامه مي‌دهد. وزن سريع‌تر از دست مي‌ رود و وزن مناسب خيلي راحت‌تر حفظ مي‌شود.

۵. پاك‌كننده‌ي كبد

با پاك كردن سموم ناسالم بدن به كبد كمك مي‌كند. نوشيدن يا خوردن گريپ‌فروت باعث مي‌شود احساس بهتري داشته باشيد. گفته مي‌شود سم‌زدايي كبد سلامت عمومي را بهبود بخشيده و  و علائم شرايط مزمني از جمله افسردگي، سفتي عضلات و سردردهاي مزمن را تسكين مي‌دهد. ما در احاطه‌ي سموم خطرناكي هستيم كه مي‌توانند روي بدن‌مان اثر بگذارند و پاك كردن آن‌ها مي‌تواند به حذف برخي از اين سموم كشنده كمك كند.

۶. كمك به محافظت دربرابر سرطان پروستات

يكي ديگر از خواص گريپ فروت، آنتي‌اكسيدان‌هاي فراواني است كه دارد و به مواد سرطان‌زاي كمين كرده در پروستات حمله مي‌كنند. تحقيقات نشان مي‌دهد گريپ‌فروت حتي سلول‌هاي تخريب شده در سطح دي‌ان‌اي را بازسازي مي‌ كند. سرطان پروستات رايج ترين نوع سرطان در بين مردان است و پس از سرطان ريه دومين دليل اصلي مرگ‌ومير به شمار مي‌رود. به طور منظم در كنار يك رژيم سالم از گريپ فروت استفاده كنيد تا با اين بيماري مبارزه و از آن پيشگيري كنيد.

 ۷. پيشگيري از سرطان ريه

تحقيقات نشان مي دهد گريپ‌فروت از سرطان ريه جلوگيري كرده و با آن مبارزه مي‌كند. مصرف روزانه‌‌ي ۳ ليوان ۱۷۰ گرمي آب گريپ‌فروت در افراد سيگاري، مي‌تواند آسيب ايجاد شده توسط سيگار را را معكوس كند. گريپ فروت آنزيم هايي را فعال مي‌كند كه با بيماري‌هاي كشنده مبارزه مي‌كنند. در جلوگيري از سرطان ريه، گريپ فروت صورتي به طرز خاصي موثر است.

۸. كاهش كلسترول بد

مطالعات نشان مي‌دهد ال‌دي‌ال، يا كلسترول بد، به وسيله‌ي مصرف منظم گريپ‌فروت ۱۵٪ كاهش يافت. در اين مورد، گريپ‌فروت زرد موثرتر از گريپ‌فروت قرمز بود. تري‌گليسريد، شكل ديگري از كلسترول بد، تا ۱۷٪ كاهش يافت. فوايد گريپ فروت در كاهش كلسترول بد، تنها يك ماه پس از افزودن آن به رژيم بيماران در معرض خطر، قابل مشاهده بود.

 ۹. بيماري‌هاي لثه

دانشمندان دريافتند كه مصرف دو عدد گريپ‌فروت در روز از بيماري‌هاي لثه جلوگيري كرده و مي‌تواند آن‌ها را معكوس كند. نتيجه آن بود كه با اضافه شدن گريپ‌فروت به رژيم غذايي راديكال‌هاي آزاد تشكيل نمي‌شدند. بيماري لثه‌ي درمان‌نشده يا تشخيص داده نشده مي‌تواند منجر به سرطان دهان شود. هم‌چنين بيماري لثه مي‌تواند منجر به توليد باكتري‌هايي شود كه براي قلب مضر هستند.
 

دمنوش بهارنارنج

 

مهم ترين خاصيت دارويي بهار نارنج تأثير آن روي سيستم عصبي بدن است. آرام‌بخش دستگاه عصبي است و سردردهاي عصبي و ميگرني را درمان ميكند.

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خواص,دمنوش,هاي,ميوه,اي,و,گياهي,معرفي انواع دمنوش هاي گياهي و ميوه اي و خواص آن ها،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۶:۲۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

شركت پيشرو طب پرشيا Pishro Teb Persia

شركت تجهيزات پزشكي پيشرو طب پرشيا ، واردكننده مستقيم تجهيزات پزشكي پوست و زيبايي و لاغري و ليزر پزشكي در ايران بوده و اقدام به عرضه جديدترين محصولات طبي و درماني و دستگاه هاي ليزر، مناسب مراكز درماني و كلينيك هاي لاغري و سالن هاي زيبايي و موسسات پزشكي خصوصي و دولتي در سراسر كشور بصورت نقد و اقساط نموده است . همچنين اين شركت تنها نماينده انحصاري كمپاني ليزر و زيبايي آيلوداي كره جنوبي در ايران و خاورميانه مي باشد .

انواع محصولات شركت پيشرو طب پرشيا عبارتند از :

 • انواع دستگاه ليزر جوانسازي مخصوص زنان و بانوان FRAXIS
 • انواع دستگاه ليزر الكساندرايت ALEXANDRITE LASER NOBLEX
 • انواع دستگاه آكوستيك تراپي لاغري و كاهش سايز بدن
 • انواع دستگاه ليزر فراكشنال FRACTIONAL CO2 CICU
 • انواع دستگاه ليزر فراكشنال FRAXIS DOU
 • انواع دستگاه جوانسازي آراف سوزني SECRET RF FRACTIONAL
 • انواع دستگاه حذف موهاي زائد آي پي ال IPL SMQ SHR
 • انواع دستگاه ليزر مو و درمان عروق و واريس ND YAG AILEEN LASER
 • انواع دستگاه ليزر دايود و دايود الكس DIODE LASER DEPILIGHT
 • انواع دستگاه ليزر دايود رفع موهاي زايد DIODE LASER EPILIA RF
 • انواع دستگاه ليزر موهاي زايد ايلايت IPL RF ELIGHT SMQ
 • انواع دستگاه ليزر مو اس اچ آر SHR IPL
 • انواع دستگاه لاغري و كاهش سايز ال پي جي LPG KUMA SHAPE
 • انواع دستگاه ليزر موهاي زائد و حذف موهاي زايد
 • انواع دستگاه لاغري و جوانسازي RF SECRET
 • انواع دستگاه فتوتراپي خانگي و بيمارستانيDERMALIGHT UV
 • انواع دستگاه دايود ليزر حذف موهاي زايد DIODE LASER VIKINI

ساير خدمات شركت پيشرو طب پرشيا عبارتند از :

 • خريد و فروش انواع ليزر پوست و مو و زيبايي و لاغري
 • خريد و فروش انواع تجهيزات مراكز و كلينيك ليزر پوست و مو
 • خريد و فروش انواع تجهيزات زيبايي سالن هاي زيبايي پوست و مو

كليه تجهيزات شركت تجهيزات پزشكي پيشرو طب پرشيا با مجوز رسمي از وزارت بهداشت و درمان ايران با قابليت استعلام بوده و داراي آموزش رايگان و گارانتي معتبر و خدمات پس از فروش ميباشد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق وبسايت شركت با كارشناسان ما در ارتباط باشيد :

http://www.pishro- teb.com

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شركت,پيشرو,طب,پرشيا,Pishro,Teb,Persia،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۶:۱۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

No photo description available.

سلام و روز بخير امروز قصد معرفي بهترين پيج در زمينه كنكور رو داريم كه ميتوان به جد گفت يكي از قويترين پيج هاي در زمينه مشاوره كنكور مي باشد.

اگر شما هم تا حالا دنبال يك مشاوره در زمينه تحصيلي بوديد ميتونم به جد بگم شما ميتوانيد از اين صفحه لذت ببريد و هرگونه مشكل درسي در كنكور سراسري و سازمان سنجي داريد ميتوانيد از اين صفحه ديدن كنيد و مشكل خود را برطرف كنيد.

بهترين مشاوران كنكور و رتبه برتر ها در اين زمينه فعاليت ميكنند كه ميتوايند براي ارتباط با آنها به اين صحه برود و با آنها در ارتباط باشيد .

پيج مشاوره كنكور در حال حاظر با تيم مشاوره كنكور تاك كار ميكند كه ميتوانيد از طريق آن هم با مشاوره كنكور در ارتباط باشيد.

مشاوره كنكور تاك با چندين سال سابفه در حوزه كنكور و مشاوره تحصيلي به روش نوين كه ميتواند اينگونه نام برد اعم از مشاوره تلفني مشاوره تصويري  با مشاوران برتر كشوري ارتباط برقرار كنيد بدون هزينه مخابرات به صورت رايگان.

مشاوره كنكور به صورت خصوصي مي باشد و برنامه ريزي براي هر فرد به صضورت مجزا مي باشد.

دانش آموزان ميتوانند با مشاوران خود به صورت ساعتي يا سه ماه در ارتباط باشند با هزينه هاي بسيار پايين در زندگي خود تحول ايجاد كنيد. تبديل رويا به واقعيت فقط با مشاوره كنكور تاك امكان پذير مي باشد.

پيج مشاوره كنكور ميوتواند شما را با بهترين رتبه برتر هاي كشوري لينك دهد و با انها گفتگو كنيد و در همايش هاي كنكوري شركت كنيد و چندين قدم از رقباي خود پيشه بگريد.

با ارزوي موفقيت براي تمام دانش آموزش كنكور سراسري

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كنكور,تاك,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۵:۲۰ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كار در منزل براي خانم ها در ۱۱ گام

 

كار در منزل براي خانم ها

اگر بخواهيم بهترين راه را براي كمك خرج خانواده بودن و در عين حال زندگي سالم و سلامتي داشتن را براي خانم ها ارائه دهيم مطمئناً كار در منزل براي خانم ها خواهد بود. يكي از دغدغه هاي همه خانم ها در خانواده هاي ايراني اين است كه مي خواهند در عين رسيدگي به خانواده بتوانند كمك خرج خانواده نيز باشند. حتي اكثر خانم هايي كه شاغل هستند و شغل تمام وقت دارند عموماً از شرايط كاريشان ناراضي هستند و از حقوق كم و در عين حال عدم رسيدگي به خانواده اشان گلگي مي كنند. اما چاره چيست؟ چطور مي توان هم به درآمد خانواده كمك كرد هم به وظايف و دلبستگي هاي خانه و خانواده رسيدگي كرد؟ شايد بهترين راه راه‌اندازي كار در منزل براي خانم ها باشد. حال سوال اينجاست چطور مي شود كار در منزل خود را راه اندازي كنيم؟

 

 1. چه نوع كاري در منزل دوست داريد انجام دهيد؟

شايد اولين گام براي راه اندازي كار در منزل براي خانم ها پاسخ به اين سوال باشد. در گوشه اي بشينيد و به اين سوال عميقاً فكر كنيد. به اين فكر كنيد چه هنرها و كارها و تخصص هايي را دوست داشتيد انجام دهيد ولي فرصت دنبال كردن آنها را نداشته ايد. مثلاً هميشه دوست داشتيد كارهاي خياطي، گل دوزي و يا نقاشي يا طراحي انجام دهيد اما هيچ وقت فرصت دنبال كردن آنها را نداشته ايد و يا شايد جدي به آنها فكر نكرديد. چند سال قبل پرسيدن همين يك سوال باعث شد زندگي خانم يكي از دوستان بنده كاملاً متحول شود. ايشان بلافاصله پس از پرسيدن اين سوال يك جواب واضح دادند من عاشق پختن كيك هستم. پس ابتدا لسيتي از علاقمنديهاي خودتان را تهيه كنيد.

 1. چه نوع كاري در منزل را عالي انجام مي دهيد؟

ليستي كه تهيه كرديد را با اطرافيان، خانواده و دوستانتان به اشتراك بگذاريد و نظرات آنها را بنويسيد. از آنها بپرسيد در چه كاري استعداد داريد؟ و چه كاري را در منزل عالي انجام مي دهيد؟ توانايي عالي انجام دادن چه كارهايي داريد؟ مثلاً اگر در ليست شما كيك پزي، معرق كاري، نقاشي و آرايشگري هست، نظر دوستانتان را در مورد اين ليست بخواهيد اينكه كدام يكي از اين كارها به استعداد و توانايي هاي شما نزديك است. حتي از آنها بخواهيد به اين ليست اگر استعداد و توانايي ديگري در شما مي بينند اضافه كنند.

 1. كدام تخصصتان بوي تند پول مي دهد؟

از ليستي كه تهيه كرده ايد يك بار ديگر استفاده كنيد و باز هم به پرس و جو بپردازيد و ببينيد در ازاي كدام يك به شما پول مي پردازند. كدام يك از ليست كار در منزل هاي شما نياز اطرافيانتان است و حتي از آنها بپرسيد در ازاي چه كار و هنر يا تخصصي حاضرند به شما پول بپردازند. سعي كنيد مثل يك كارآگاه سوال بپرسيد و بفهميد در خانواده ها و ذهن آدم ها چه مي گذرد مثلاً اگر از ليستتان به آرايشگري هم علاقمند بوده‌ايد از دوستانتان بپرسيد از كار كدام آرايشگر راضي هستند و چرا؟ يا از كار كدام آرايشگر راضي نيستيد و باز هم چرا؟ از دل همين سوال ها شما سبك و كار در منزل خودتان را پيدا مي كنيد.

 1. گمشده زندگي كاريتان را ياد بگيريد.

پس از اين كه ايده كار در منزل تان را پيدا كرديد و انتخاب كرديد سراغ ياد گرفتن و حرفه اي شدن در آن برويد. البته نياز نيست در اين مرحله زياد توقف كنيد اگر حتي اندكي تخصص داريد هر چه زودتر به گام بعدي برويد ولي اگر در مورد ايده كار در منزل و علاقمنديتان، تخصص لازم نداريد سعي كنيد آنرا آموزش ببينيد. محصول شما تخصص شماست و سعي كنيد كيفيتتان را بالا ببريد.

 1. به درون ايده كار در منزلتان شيرجه بزنيد؟

ايده هاي كار در منزل براي خانم ها بسيار زياد هستند اما پس از اينكه از سه قدم اول گذشتيد و انتخاب كرديد ديگر جستجو و تحقيق را بگذاريد كنار و شروع كنيد. بهترين ايده كار در منزل وجود ندارد. شما ايده و تخصص و هنر خودتان را داريد و بنا بر آن انتخاب كرده‌ايد. اگر سه قدم قبل را درست اجرا كرده باشيد شما الان صاحب يك ايده و حتي يك طرح خوب براي شروع كار در منزلتان هستيد. حال شما بايد ترديد را كنار بگذاريد و با قدرت شروع كنيد.

 1. اولين مشتريتان را جذب كنيد؟

 

شايد شيرين ترين مرحله جذب اولين مشتريتان باشد شيريني اين مرحله دست كمي از استخدامي در يك شغل با درآمد بالا ندارند. فرقي نمي كنيد مشتريتان چه كسي باشد و اولين خدمتي كه انجام مي دهيد چقدر عالي و بي نقص باشد فقط سعي كنيد اولين كيكتان را بفروشيد، اولين مشتري آريشگريتان را جذب كنيد. اولين سفارش بافتني تان را بگيريد. حتي اين مشتري مي تواند خواهر، دوست، همسايه يا يكي از فالورهاي اينستاگرام شما باشد.

 

 1. آيا مشتري شما بار ديگر از شما خريد مي كند؟

اين سوال را از مشتريتان بپرسيد. نظر مشتري تان را كامل بخواهيد از كار شما راضي بود يا خير؟ در هر صورت اين سوال كليدي را هر بار بپرسيد، چرا؟ چرا از كار شما راضي است؟ چرا از كار شما راضي نيست؟ و سعي كنيد كارتان را بهتر كنيدو خدمتتان را باكيفيت كنيد. مثلاً اگر مشتريتان از كيك راضي نيست از او بپرسيد از چه چيز كيك تان ناراضي است. از ظاهر كيك، از مزه كيك يا از زمان تحويل دادن كيك. بعد از اينكه نظر مشتريتان را كامل ضبط و ثبت كرديد، حالا سعي كنيد نكات جمع آوري شده را براي سفارش بعد رعايت كنيد. و به سراغ مشتري دومتان برويد.

 1. فروش در منزلتان را افزايش دهيد.

بعد از اينكه از تخصص و كار در منزلتان به اطميناني نسبي رسيديد، حال سعي كنيد مشتريانتان را افزايش دهيد. به تمام افراد فاميل و دوست و آشنا خبر كيفيت كارتان را به صورت غير مستقيم برسانيد. از تكنيك هاي مختلف براي با خبر كردن دوستان، فاميل، همسايه ها و فالورهايتان استفاده كنيد. و آنها را به نظر مشتريان راضي تان ارجاع دهيد. از مشتريانتان بخواهيد نظرشان را به صورت ويديو يا صدا برايتان ضبط و ارسال كنند و آنها را در اينستاگرامتان به نمايش بگذاريد. خيلي زود به مرحله‌اي مي رسيد كه وقت سر خاراندن هم نداريد.

 1. كار در منزل و زندگي در منزل را متعادل كنيد.

خيلي از خانم ها وقتي كار در منزل خود را به درآمد مي‌رسانند، زندگي خود را فداي درآمد بيشتر مي كنند و توانايي برقرار تعادل بين كار و زندگي ندارند و گاهي اوقات تا رسيدن به درآمد در ابتدا انفجاري و با انگيزه شروع مي كنند و از وقت تفريح خانواده و همه چيز مي‌زنند تا به درآمد برسند و اين باعث مي شود بعد مدت كوتاهي دلزده و خيلي زود خسته شوند. براي راه اندازي كار در منزل بايد هنر اين را داشته باشيد كه وقت خود را متعادل كنيد و تمام اين قدم ها را به تدريج و با برنامه در عين حالا قوي برداريد.

 1. بهترين بازار دنيا براي فروش كار و محصولتان اينترنت است.

يكي از بهترين بازارها براي گرفتن سفارش و بهبود و رونق كار در منزل اينترنتي است. با ايجاد يك پروفايل در يك شبكه اجتماعي مثل اينستاگرام، تلگرام، آپارات، نماشا، پونيشا و … به راحتي مي توانيد اندازه يك فروشگاه سر نبش بهترين نقطه شهرتان مشتري جذب كنيد. اگر محصول و خدمت باكيفيت تان را ساخته ايد و مي خواهيد بيشتر بفروشيد شايد بهترين راه استفاده از فضاي مجازي است. فضاي مجازي درآمد هاي كلان واقعي را نصيبتان مي كند.

 1. معجزه اينستاگرام براي فروش محصولات و كار در منزل.

اگر دوست داريد در گوشه دنج خانه بنشينيد و درآمدتان را در حال نوشيدن چايي از گوشيتان نظاره گر باشيد، حتماً با اعجاز اينستاگرام آشنا شويد. در بالا مثالي زدم از خانم يكي از دوستانم كه از راه پختن كيك درآمد كسب مي كرد. اكثر سفارش هايشان را از اينستاگرام مي گرفتند و جالب آن است اكثر آدم ها فكر مي كنند براي كسب درآمد از اينستاگرام بايد فالوورهاي خيلي زيادي داشته باشيد و حتماً بايد چند صد هزار يا ميليون فالور بايد داشته باشدي تا بتوانيد درآمد كسب كنيد اما ايشان فقط ۳۵۰ فالور داشته اند و جالب تر آنكه اكثر آنها به ايشان سفارش كيك داده بودند چون واقعاً كيك ها خوشمزه و خوش رنگي مي پختند.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كار,در,منزل,براي,خانم,ها,در,۱۱,گام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱:۱۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.