قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
خودم، خودت، خودش!

آموزش گوگل آناليتيكس (Google Analytics) و شركت در دوره آموزش گوگل آناليتيكس يكي از مواردي  است كه هر فردي اگر بخواهد در زمينه ديجيتال ماركتينگ (به خصوص تعريف پرسونا مخاطب) و سئو گام بردارد، بايد به آن توجه كند. يادگيري اصطلاحات گوگل آناليتيكس (نظير Metrics، User و ...) به ما در تعامل با اين ابزار كمك شاياني مي‌كند. از سويي نصب گوگل آناليتيكس فرايندي آسان دارد كه در ادامه به شرح آن نيز خواهيم پرداخت. با ما همراه بمانيد تا به شرح «آموزش گوگل آناليتيكس» بپردازيم.

 

جالب است بدانيد در كنار «آموزش گوگل آناليتيكس»، عباراتي زير نيز جستجو مي‌شوند:

 • آموزش گوگل آناليتيكس pdf
 • دوره آموزش گوگل آناليتيكس
 • دانلود آموزش گوگل آناليتيكس
 • نصب گوگل آناليتيكس
 • كتاب آموزش گوگل آناليتيكس
 • اصطلاحات گوگل آناليتيكس
 • راهنماي نصب گوگل آناليتيكس

 

دوره آموزش گوگل آناليتيكس:

دوره‌هاي متفاوتي براي يادگيري گوگل آناليتيكس در دسترس هست كه مي‌توان از آن‌ها بهره برد. از آموزش گوگل آناليتيكس pdf تا كتاب آموزش گوگل آناليتيكس. از ميان اين منابع براي آموزش گوگل آناليتيكس و در صورت آشنايي شما با زبان انگليسي، پيشنهاد ما، بهره از دوره‌هاي آكادمي گوگل است كه در سه سطح متفاوت مبتدي، متوسط و پيشرفته، به شرح آموزش گوگل آناليتيكس مي‌پردازند. اين دوره‌ها كاملا رايگان است و در پايان آن، مي‌توانيد با پرداخت هزينه‌اي، Certification معتبر گوگل كه نشان از تسلط شما بر آناليتيكس را مي‌دهد، دريافت كنيد.

 

راهنماي نصب گوگل آناليتيكس:

ابتدا بايد به اين مورد اشاره كنيم كه نصب گوگل آناليتيكس، مفهومي غلط است؛ چرا كه اين ابزار بر جايي نصب نمي‌شود، بلكه با قرار دادن اسكريپت آن در هدر وبسايت‌تان، گوگل آناليتيكس مي‌تواند به خواندن داده‌هاي كاربران‌تان بپردازد و آن‌ها را در داشبورد ابزار خودش به نمايش بگذارد.

براي فعال كردن گوگل آناليتيكس بر روي وبسايت خود، فيلترشكن خودتان را روشن كنيد. در گوگل عبارت Google Analytics را جستجو كنيد. با حساب كاربري گوگل‌تان، sign in كنيد. در اين مرحله به شما كدي داده مي‌شود كه از نوع Script است. اين اسكريپت را به راحتي در وردپرس مي‌توانيد در بخش Header.php پيست (paste) كنيد. در صورتي كه خودتان نمي‌توانيد به اين كار بپردازيد، به طراح وبسايت‌تان و يا ارائه دهنده خدمات هاست، درخواست انجام اين كار را دهيد.

 

اصطلاحات گوگل آناليتيكس:

هر ابزاري متناسب با فيچرهايي كه ارائه مي‌دهد، اصطلاحات خاص خودش را دارد. گوگل آناليتيكس، از اين قاعده مستثني نيست. در ادامه به شرح مختصري از اصطلاحات گوگل آناليتيكس پرداخته‌ايم.

Dimensions: نام شاخص‌ها (مولفه‌هاي متفاوتي كه در آناليتيكس با آن رو‌به‌رو مي‌شويم)

Metric: به كميت‌هايي كه وصف كننده Dimensionها هستند.

User: مجموع كاربران جديد و قديمي وبسايت‌مان.

New Users: كاربران جديدي كه به وبسايت ما مي‌آيند.

Bounce Rate: به مفهوم بازديد كاربر تنها از يك صفحه ما (بدون مشاهده از ديگر صفحاتمان).

 

اميدواريم اين نوشتار كه پيرامون «آموزش گوگل آناليتيكس» بود براي شما مفيد واقع شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آموزش,گوگل,آناليتيكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰:۵۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

تالار عروسي خوب براي مراسم عروسي

 

چگونه تالار عروسي خوب و مناسبي را براي برگزاري بهترين مراسم عروسي انتخاب كنيم؟ در اين مقاله به بررسي فاكتورهايي كه يك تالار خوب بايد داشته باشد مي پردازيم.

موقعيت و دسترسي تالار

تالار پذيرايي محل برگزاري جشن عروسي شما مي بايست از نظر موقعيت جغرافيايي و دسترسي شهري ، وضعيت مناسبي داشته باشد. شايد مهمترين موضوع در انتخاب تالار عروسي همين باشد. چرا كه مهمانان شما مي بايست اين مسير را طي كنند و چنانچه دسترسي به محل برگزاري عروسي شما بنا به دلايلي مثل : ترافيك و يا واقع شدن در خارج از شهر ، مشكل باشد باعث كلافه شدن و خستگي مهمانان شما خواهد شد. از طرفي سعي كنيد تالار يا باغ محل برگزاري عروسي را در نزديكي سالن زيبايي و آتليه عروس خود انتخاب كنيد چرا كه خود شما هم مي بايست اين مسير را طي كنيد و چنانچه اين اماكن دور از هم باشند ، دير در جشن خود حاضر خواهيد شد. هيچ چيز بد تر از اين نيست كه عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.

zyma_5.jpg

امكانات تالار پذيرايي

1-نورپردازي مناسب و زيبا
2-داشتن پاركينگ عمومي
3-داشتن جايگاه زيبا براي عروس و داماد
4-سرويس دهي منظم و دقيق
5-داشتن اتاق پرو لباس بزرگ براي خانم ها
6-داشتن فضا با اندازه مناسب براي رقصيدن
7-اتاق عقد تميز و به روز
8-دي جي كه با اهنگاي روز و مناسب مجلس رو شاد نگه داره

ظرفيت سالن پذيرايي تالارعروسي

ظرفيت تالار يا باغ تالار برگزاري جشن عروسي شما ارتباط مستقيم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما كم هستند ، سالن بزرگ و وسيع براي برگزاري عروسي شما مناسب نيست چرا كه مهمانان شما در آن پراكنده مي شوند و عروسي شما خلوت و سرد به نظر مي رسد. بنابراين در صورتي كه تعداد مهمانان شما كم هستند ، يك سالن كوچكتر را براي پذيرايي در نظر بگيريد. در ضمن درهر صورت ، از مسئول تالار يا باغ سوال كنيد كه در صورت لزوم آيا صندلي اضافه براي پذيرايي دارند يا خير؟

سقف سالن پذيرايي

سقف سالن يا تالار پذيرايي بايد بلند باشد . سالن هاي با سقف كوتاه دلگير هستند و مهمانان احساس خفگي خواهند كرد. سقف تالار از نكاتي است كه حتما بايد در هنگام انتخاب تالار محل برگزاري عروسي ، به آن دقت كنيد.

پاركينگ تالار پذيرايي

پاركينگ يكي از مهمترين امكاناتي است كه بايد به آن توجه كنيد. تالار پذيرايي يا باغي كه جشن عروسي خود را در آن برگزار مي كنيد حتما بايد مجهز به پاركينگ براي اتومبيل ها باشد. قطعا بيشتر مهمانان شما با اتومبيل شخصي خود به عروسي شما مي آيند و علاقه ندارند مدت زيادي را در خيابان هاي اطراف به دنبال جاي پارك بگردند و در نهايت نگران امنيت اتومبيل خود باشند. خصوصا اگر ساكن شهرهاي بزرگ و شلوغي مثل تهران هستيد حتما به اين ويژگي توجه كنيد.

روكش صندلي ها و روميزي هاي تالار

در هنگام انتخاب تالار يا باغ تالار ، به رنگ و جنس روكش ها و روميزي ها توجه كنيد. در ضمن حتما به مدير تالار تاكيد كنيد كه براي مهماني شما ، روكش ها و روميزي ها مي بايست تميز باشند و حتي الامكان روز قبل شسته شده باشند و روي اين موضوع پافشاري كنيد تا متوجه حساسيت شما بشوند. در غير اين صورت ممكن است در روز عروسي شما ، برخي از مهمانان شاهد روكش هاي صندلي و روميزي هايي باشند كه با انواع و اقسام نوشيدني ها ، لك شده اند.

ميز شام عروس و داماد

معمولا تالارهاي پذيرايي ، يك ميز جداگانه را براي صرف شام عروس و داماد در نظر مي گيرند و آن را با گل و شمع و … تزئين مي كنند. برخي از تالارها هزينه اين ميز را جداگانه محاسبه مي كنند و برخي نيز بعنوان هديه آن را در نظر مي گيرند. به طور كلي اگر از نظر هزينه مشكلي نداشته باشيد ، ايده خوبي است و مي تواند شكلي رمانتيك به مجلس شما بدهد. ضمن اينكه توسط آتليه عروس در عكس و فيلم عروسي شما نيز ماندگار خواهد شد.

سرويسهاي بهداشتي و ساير امكانات تالار

سرويسهاي بهداشتي را فراموش نكنيد. خصوصا اگر عروسي شما در فصل هاي سرد سال برگزار مي شود حتما بررسي كنيد كه سرويسهاي بهداشتي به اندازه كافي وجود داشته باشند و در عين حال تميز و بهداشتي هم باشند. علاوه بر اين محل سرويس ها و مسافت آنها تا محل جشن هم خيلي مهم است. امكانات ديگري مثل اتاق بازي بچه ها ، رختكن هاي زنانه و … نيز از نكاتي هستند كه مي بايست به آنها توجه كنيد.

هزينه هاي تالار

براي خودتان بودجه تعيين كنيد و به آن پايبند باشيد. هزينه هاي تالار عروسي به طور معمول شامل :
هزينه ورودي ” كه يك رقم ثابت بدون در نظر گرفتن تعداد مهمانان است
هزينه غذا و پذيرايي ” كه معمولا به ازاي هر نفر محاسبه مي شود و بستگي به تعداد مهمانان ، انواع غذا ، نوشيدني ، پيش غذا و … دارد
هزينه گروه موزيك و سرگرمي ” در اين مورد عرف اين است كه حتي در صورت استفاده نكردن از گروه موزيك تالار نيز از شما اخذ خواهد شد.
هزينه خدمات ” كه معمولا درصدي از مجموع هزينه هاست كه به كل هزينه ها اضافه مي شود
هزينه ماليات برارزش افزوده و عوارض ” كه طبق قانون پرداخت آن بر عهده شماست
هزينه تزئينات ” مثل : بادكنك آرايي ، گل آرايي و … كه در صورت عدم تمايل شما ، حذف مي شوند
هزينه برنامه هايي مثل : آتش بازي ، اسب سواري ، كالسكه سواري و … كه معمولا انتخابي هستند و در صورت عدم تمايل شما از برنامه حذف مي شوند
معمولا محاسبه هزينه ها به اين صورت است كه در هنگام عقد قرارداد ، بخشي از هزينه ها را بعنوان بيعانه پرداخت و تاريخ را رزور مي كنيد. حدود يك هفته قبل از مراسم، دو سوم هزينه ها را پرداخت مي كنيد و شب عروسي ، وقتي مطمئن شديد كه همه چيز مرتب است و مشكلي در ارايه خدمات نيست ، تسويه حساب نهايي را انجام مي دهيد.

ليست بهترين باغ تالارهاي تهران را مشاهده نماييد.

تست غذا و كيفيت پذيرايي تالار

متداول است كه بعد از انتخاب تالار و باغ عروسي ، قبل از عقد قرارداد ، كيفيت غذا و پذيرايي توسط مشتري تست مي شود. معمولا مشتري يك شب به صورت سرزده به تالار يا باغ رفته و بعد از ملاقات با مدير تالار تقاضاي تست غذا و مشاهده نوع سرويس دهي را مي كند. امكان مشاهده نحوه سرويس دهي مهمانداران ، برخورد آنها با مهمانان ، نوع لباس آنها ، كيفيت ظروف پذيرايي و … از نزديك ، به شما كمك خواهد كرد كه تصميم نهايي خود را راحت تر بگيريد.

سركشي و بررسي نهايي تالار

حتما روز قبل از مراسم ، به تالار پذيرايي يا باغ عروسي خود سر بزنيد تا اطمينان حاصل كنيد كه همه چيز مرتب است. تميزي روكش هاي صندلي و روميزي ها ، تعداد صندلي ها ، نور پردازي ، تزئينات و خلاصه همه چيز را بررسي كنيد. اين سركشي و حساسيت شما ، به مديريت تالار نيز ثابت مي كند كه شما نسبت به همه چيز حساس هستيد و در جهت جلب رضايت شما تلاش خواهد كرد.

ليست بهترين تالارهاي عروسي تهران را مشاهده نماييد.

منبع: بياتوعروسي

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تالار,عروسي,خوب,براي,مراسم,عروسي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۶ آبان ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۰:۰۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزني

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزني

هميشه هزينه براي امنيت يكي از مهم ترين و عقلاني ترين كار هايي است كه هر شخصي بايد انجام دهد. البته هزينه اضافه وقتي راه هاي بهتري براي تضمين اين امنيت وجود دارد نيز به صرفه نيست.

شاخ گوزني كه بر روي ديوار ها قرار داده مي شود، جدا از اينكه زيبايي را براي منزل به ارمغان مي آورد به امنيت ملك شما نيز كمك به سزايي مي كند و باعث حفظ جان، مال و مدارك شخصي مي شود و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامكان كاهش مي دهد.

شاخ گوزني ها در چند سال اخير محبوبيت بسيار زيادي بين مردم پيدا كرده اند زيرا با جلوه هاي زيبايي كه به ساختمان مي دهند جايگاه خود را بين مشتريان تثبيت كرده و اگر با نگاهي جزئي اين موضوع را بررسي كنيد شما هم بين اين شي زيبا و سيم خاردار شاخ گوزني را انتخاب ميكنيد.

شاخ گوزني ها در ابعاد مختلف در طرح هاي مختلف موجود هستند كه با توجه به رنگ هاي دلخواه خود مي توانيد همان رنگ را در اختيار داشته باشيد.

ما به شما در اينجا به شما پيشنهاد مي كنيم كه به هنگام خريد به ميزان تراكم و خميدگي و صد البته ارتفاع اين نرده ها دقت كنيد؛ زيرا خميدگي هر چه بيشتر باشد باعث مي شود كار براي سارقين و ورود به ملك شما سخت تر شود.
بهترين ارتفاع براي اين نوع نرده ها نود سانتي متر و با تراكم ده سانتي متر است زيرا عبور از آن بسيار دشوار خواهد شد.

مزاياي استفاده از شاخ گوزنياگر بخواهيم در مورد استفاده از شاخ گوزني به شما اطلاعاتي را ارائه دهيم، بايد بگوييم كه هزينه آن نسبت به ديگر فلزات و روش هاي حفظ امنيت ملك بسيار كم تر است.

جالب است بدانيد كه دليل نام گذاري از اين حفاظ ها شباهت آن به شاخ گوزن است، نصب اين حفاظ ها نيز نيازمند بررسي محل و همينطور سطوح مورد نظر خواهد داشت،

خريد حفاظ شاخ گوزني براي ساختمان

بايد بگوييم كه شما در ساخت و طراحي ابتدايي اين شاخ گوزن ها در نمونه هاي سفارشي سازي شده كاملا حق انتخاب داريد، يعني مي توانيد ميزان تراكم و اندازه ميله گرد هاي استفاده شده در اين نوع حفاظ ها را مشخص كنيد، البته كه هر چه تراكم بالا تر باشد امنيت بيشتر خواهد بود.

بر اين اساس حركت سارقين روي اين سطوح نيز به مراتب سخت تر مي شود، دغدغه اصلي در مورد تعمير سيستم هاي امنيتي مانند دوربين هاي مداربسته و همين طور درب هاي اتوماتيك وجود دارد. در مورد اين سيستم ها ما به شما عزيزان اين اطمينان را مي دهيم كه هيچ نيازي به سرويس وجود ندارد، يعني با يك خريد به صورت مادام العمر نيازي به استفاده از روش هاي ديگر تامين امنيت ملك و ساختمان ها نخواهيد داشت.

با توجه به اين كه در شهر ها، ديوار حصار ها به يكديگر متصل است، قطعا نياز به استفاده از شاخ گوزني ها به صورت كامل حس مي شود، همين طور اگر صاحب يك ويلا و يا ملك دور از محل زندگي اصلي خود هستيد. حفاظ شاخ گوزني ايده آل است.

قيمت حفاظ هاي شاخ گوزني

همان طور كه مي دانيم براي ما ايراني ها يكي از مهم ترين فاكتور ها در انتخاب يك كالا، خدمات و همين طور در هر زمينه اي كه فكرش را مي كنيد هزينه و قيمت است، عموما سيستم هاي امنيتي نياز به صرفه هزينه و وقت زيادي دارند. بخصوص اگر مي خواهيد در ملك و محل كار خود از آن ها استفاده كنيد.

در اين مواقع بايد تدابير لازم را انديشيده تا خدايي نكرده اتفاقاتي كه نبايد رخ ندهد، حفاظ هاي شاخ گوزني يكي از گزينه هاي پرفروش در طول چند سال اخير در ايران بوده اند كه به دليل ساختار فلزي اي كه دارند، اجازه عبور و مرور در سطوح بلند را به هيچ موجودي نمي دهند.

اين حفاظ روي ديوار توسط آهنگران از ديرباز براي امن كردن ساختمان ها، ديوار ها استفاده مي شود و طراحي كلي آن نيز از همان ابتدا به همين شكل بوده است. شما مي توانيد بنا به متراژي كه قصد سفارش حفاظ شاخ گوزني براي آن را داريد، از تخفيف هاي ويژه خريد برخوردار شويد؛ البته كه كيفيت همچنان در كار حفظ خواهد شد.

ساخت و تحويل سريع انواع حفاظ هاي شاخ گوزني

با تمامي بررسي ها، براي ديوار هاي بلند و كوتاه، ساختمان هاي مسكوني و اداري، ويلا ها، آپارتمان ها و خانه هاي دور از شهر، در كنار تمامي تجهيزات امنيتي ساختماني، قطعا حفاظ هاي شاخ گوزن يكي از مناسب ترين موارد است كه مي توانيد استفاده كنيد.

اين حفاظ ها در اسرع وقت از سوي شما با كسب اطلاعات مورد نياز مانند تراكم و متراژ ساخته خواهند شد، نگران نصب آن ها نيز نباشيد، اين كار به سريع ترين شكل ممكن با اندك صرف زمان انجام مي شود، شما عزيزان مي توانيد با استفاده از شماره هاي تماس در اين مورد اطلاعات بيشتر و تكميلي تري نيز كسب كنيد.

قطعا هر چه قيمت بالاتر باشد از مواد و فلزات گران تر و بهتري استفاده مي شود، ارزاني هاي بيش از حد نيز هر كدام فلسفه اي خواهد داشت و بهتر است كه خود را درگير آن ها نكنيد، در درجه اول به دنبال تعادلي بين كيفيت و قيمت باشيد تا هزينه هاي صرف شده از سمت شما بي مورد نباشد.

رنگ نيز به انتخاب شما مشخص خواهد شد و مي توانيد براي زيبا تر شدن ظاهر ساختمان خود از رنگ هاي متنوع تر استفاده كنيد،

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزنيدر صورتي كه ترجيح مي دهيد با هزينه اي كم تر نسبت به ديگر گزينه هاي پيش و رويتان براي حفظ امنيت حصار ها و ديوار ها از مقاومت خانه خود در برابر خطرات احتمالي ايمن باشيد، شاخ گوزني را مي توانيد سفارش دهيد و در صورت تمايل نصبش را نيز خودتان انجام دهيد.

صد البته كه ما اين مورد را به شما عزيزان پيشنهاد نمي كنيم، چون در صورت نصب اشتباه و يا ناكارآمد هيچ عملكرد مثبتي از سوي حفاظ هاي شاخ گوزني مشاهده نخواهد شد و چه بسا كه باز شدن پيچ ها، امكان كنار زدن اين حفاظ ها وجود خواهد داشت.

نيازي به تغيير ساختار كلي محلي كه قرار است حفاظ روي آن نصب شود نيز وجود نخواهد داشت و در اين مورد نيز شما قرار نيست تغييري را اعمال كنيد.

شما مي توانيد با صرف هزينه بسيار ديوار هاي ملك خود را بلند تر كنيد، اما پيشنهاد ما استفاده از حفاظ هاي فلزي و بخصوص شاخ گوزني است كه اين روز ها بسيار در بين كارفرمايان ساختمان ها محبوب است.

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و كانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايتhttps://hefazeiran.ir
كانال تلگرامhttps://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,حفاظ,شاخ,گوزني،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۷:۰۵:۱۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

از حفاظ ليليوم چه ميدانيد؟

حفاظ ليليوم در دنياي امروزه كه تمامي بخش هاي مختلف هوشمندسازي شده اند، استفاده از حفاظ هايي كه به صورت قديمي در ساختمان مورد استفاده قرار مي گرفتند اندكي به دور از مدرنيته باشد. آنچه شما بايد بدانيد كه در واقع همين حفاظ هاي نرده اي هستند كه امنيت را براي ساختمان شما ايجاد خواهند كرد. از جمله اين حفاظ ها ميتوان به حفاظ ليليوم اشاره كرد كه علاوه بر اينكه زيباست و نماي جذابي به ساختمان شما مي دهد، يكي از بهترين انواع حفاظ براي افزايش امنيت ساختمان شما به حساب مي آيد. اما شما از حفاظ ليليوم چه ميدانيد؟

حفاظ ليليوم

حفاظ ليليوم

حفاظ ليليوم چيست؟

بدون شك شما هم گل ليليوم را ديده ايد. اگر بگوييم كه حفاظ شاخ گوزني در واقع يك گل ليليوم فلزي است دور از واقعيت نيست. اين نوع حفاظ ها در واقع با شكل اين نوع گل ها ساخته شده اند. اين نوع حفاظ ها در عين اينكه به ساختمان شما زيبايي خاصي خواهند داد، به شما اجازه مي دهند تا به صورت كاملا حساب شده و امنيتي، حفاظت خود را تضمين كنيد.

حافظ ليليوم در واقع براي حفظ حريم خصوصي و همچنين امنيت معرفي شده است. اين نوع حفاظ ها امروزه به صورت گسترده اي در صنعت مورد استفاده قرار مي گيرند. حفاظ هاي ليليوم در واقع يك حصار امنيتي براي شما ايجاد خواهد كرد كه فرم آن مدرنيته شده است. معمولا حفاظ هاي ليليوم از موادي ساخته مي شوند كه گران قيمت نيستند اما حريم خصوصي را تا حد بسيار زيادي ايجاد مي كنند.

درب آكاردئوني امنيت را ايجاد مي كند.

همانطور كه گفتيم، شما ميتوانيد توسط حفاظ ليليوم امنيت و حريم خصوصي را تا حد بسيار زيادي ايجاد كنيد. دقت داشته باشيد كه امروزه با توجه به مشكلاتي كه در زمينه هاي امنيتي براي خانه ها به وجود مي آيد استفاده از حصار هاي امنيتي محبوبيت بسيار زيادي پيدا كرده است. هدف اصلي از طراحي چنين حفاظ هاي هم در واقع حفظ امنيت است كه بتوان آن را با مدرنيته هم تطبيق داد. شما همچنين ميتوانيد از اين نوع حفاظ هاي به عنوان نرده هاي امنيتي استفاده كنيد و در واقع آنقدر مزاياي زيادي دارند كه به عنوان حفاظ ديوار نيز از آنها استفاده مي شود. اين نوع حصار ها در عين اينكه انعطاف پذيري زيادي دارند و به همين دليل هم شما ميتوانيد از آن ها در مكان هاي مختلف و به منظور هاي مختلف استفاده كنيد.

مزاياي حفاظ پنجره

حفاظ پنجره اما داراي مزاياي بسياري است. ميتوان گفت كه اين نوع حصار ها به منظور حريم هاي خصوصي و همچنين براي امنيت ساخته مي شوند. اين نوع از حصار ها در اينكه قوي هستند اما وزن نسبتا كمي دارند كه استفاده از آن ها را راحت تر كرده است.

حفاظ شاخ گوزني

حفاظ ليليوم

يكي ديگر از مزاياي حفاظ هاي ليليوم اين است كه در عين اينكه وزن سبكي دارند، به سرعت نيز نصب و راه اندازي مي شوند. فرم ساخت اين نوع حفاظ ها اينطور است كه در مقايسه با انواع ديگر در نصب راحت تر هستند. شما همچنين مي توانيد آنها را با فولاد و يا آهن بسازيد و علاوه بر اينكه زيبايي آن ها را ايجاد كنيد باعث شويد كه بسيار محكم تر از قبل باشند. همچنين امكان طراحي حفاظ هاي ليليوم و طرح هاي آن باعث مي شود تا بعد زيبايي را نيز برآورده كند. طرح هاي ليليومي در واقع به گونه اي ساخته مي شوند كه شما ميتوانيد با پياده كردن ديوار هاي مختلف به راحتي از طرح هاي آن هاي پيروي كنيد.

امروزه فروش نرده پنجره يكي از مشاغلي است كه سود فراواني دارد. در واقع فروش حفاظ هاي ليليوم در شكل هاي متفاوت انجام مي گيرد با توجه به اينكه افرادي كه در اين زمينه فعاليت مي كنند سالهاست كه در اين موقعيت قرار دارند مي دانند كه بهترين ها را چگونه نصب كنند. در بخش هاي مختلف معمولا از فروش حفاظ ليليوم و همچنين متريك هاي مختلف استفاده مي شود كه از جمله آن ها ميتوان به متريال و جنس فلز و همچنين ضخامت اشاره كرد. خريد حفاظ ليليوم همچنين بسيار محبوب است. بسياري از مردم براي خريد اين نوع حفاظ هاي ليليوم بايد به مراكزي مراجعه كنيد كه به صورت معتبر در اين زمينه فعاليت مي كنند. البته هنوز هم افرادي كه در خارج از شهر ها زندگي مي كنند خريد اين نوع حفاظ ها را به حفاظ هاي فلزي ترجيح مي دهند چرا كه احساس امنيت بيشتري را به شما خواهد داد. البته اين معنا را نمي توان به طور دقيق هم اكنون صحيح دانست.

نصب آردواز

آردوازدر واقع امروزه با طرح هاي مختلفي ساخته مي شود.  اين چارچوب ها البته تا مدتي ميتوانند ديد خانه شما نيز محدود كنند. نصب اين نوع حفاظ ها در واقع با خلاقيت هاي پيچيده اي انجام مي گيرد چرا كه اين نوع حفاظ ها داراي رنگ ها و طرح هاي بيشماري هستند. طرح هايي كه در اين زمينه انجام مي گيرند معمولا رنگ هاي بيشماري نيز دارند. دقت داشته باشيد كه عده بسياري از اين طرح ها در واقع با طرح هاي چوب و يا استيل انجام مي شوند و شما ميتوانيد آن ها را روي پايه هاي بلوك و يا بتوني انجام دهيد.

 

نصب حفاظ ليليوم

ساخت حفاظ ليليوم

از تمامي موارد كه بگذريم، ساخت حفاظ سرنيزه اي يكي از كارهايي است كه نيازمند تخصص است. شما ميتوانيد از هركدام از انواع اين نوع حفاظ ها براي محيط هاي جداگانه اي استفاده كنيد. ممكن است كه حتي اخيرا فكر توليد و ساخت اين نوع حفاظ ها به سرتان زده باشد، در اين صورت بايد بدانيد كه جنس اين حفاظ ها متفاوت است و ميتوان گفت كه يكي از گرانترين انواع ساخت هاي حفاظ براي ليليوم نرده هاي فلزي است. هزينه بسيار زياد آهن در روزهاي اخير باعث مي شود كه نرده ها گران تر از سابق باشند. البته ارزش و كيفيت اين نوع نرده ها باعث مي شود تا يكي از بهترين و ماندگارترين انواع حفاظ ها به شمار مي آيند. با اين وجود هم ميتوان گفت كه استفاده از اين نوع حفاظ ها براي شما ضرر نخواهد داشت و در نهايت مدت زمان بسياري براي شما حفاظ خواهد بود پس با استفاده از حفاظ ليليوم، ساختمان خود را ايمن كنيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: از,حفاظ,ليليوم,چه,ميدانيد؟،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۹:۲۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

بهترين مشاورين انتخابات مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخاباتي مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخابات و با سه دهه فعاليت حرفه اي در امر انتخابات و بنا به رسالتي كه احساس مي نمايم  امروز اين مقاله را

براي خبر گذاري تيتر نيوز آماده نموده ايم كه به بايدها و نبايدهاي يك مشاور انتخاباتي و بهترين  مشاوران انتخاباتي بپردازيم.  به شدت

معتقدم احاطه كامل به ابعاد پروسه انتخابات  بسيار مهم است بايد اذعان كنم كه در سال ?? مهمترين رويداد سياست داخلي، برگزاري انتخابات

يازدهمين دوره مجلس و ميان دوره‌اي مجلس خبرگان رهبري است.

 

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخابات

 

 


لطفا فيلم بهترين مشاوره انتخاباتي در آپارات https://www.aparat.com/v/WQ6jV مشاهده فرماييد.


بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخاباتي مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخاباتي

يكي از مهمترين رسالتهاي انتخابات در سال ???? انتخابات سلامت، رقابت، امنيت و مشاركت حداكثري  به

عنوان اركان اصلي برگزاري انتخابات از سوي وزارت كشور و دولت اقاي دكتر روحاني تبيين شده است. پيش

شرط برگزاري انتخاباتي قانون‌مند وجود مجرياني است كه به قانون انتخابات اشراف داشته باشند كه اين از

طريق آموزش به فعليت مي‌رسد و اين امر در سطح كل ايران آغاز شده و منابع مالي انتخابات در بودجه سال

?? و در تعامل با سازمان برنامه و بودجه پيش بيني شده است.

 


لطفا مقاله زبان بدن در مذاكره قسمت اول را مطالعه فرماييد.


 

 در مقاله بهترين مشاورين انتخابات نكته بسيار مهم اين است كه متصديان برخي مناصب كه مشخص هم هست بايد از شش ماه قبل از  انتخابات استعفاي آنان مورد

پذيرش قرار بگيرد. يعني حداكثر تا ?? خرداد ماه فرصت داريم كه طبق ليستي كه موجود است، افرادي كه در آن  ليست هستند و قصد شركت در انتخابات را

دارند استعفا داده و آن استعفا هم مورد پذيرش قرار گيرد.

 

بهترين مشاورين انتخابات

 

در اين جا يرخي از الزامات براي كانديداهاي محترم را بيان مي نماييم

 

?- اعتقاد و التزام به اسلام

?-التزام به نظام جمهوري اسلامي

?-تابعيت ايراني

?-ابراز وفاداري به قانون اساسي و اصل ولايت فقيه

?- برخورداري از حداقل مدرك كارشناسي ارشد يا معادل آن كه ارزش استخدامي داشته باشد

?-نداشتن سو شهرت، سلامت جسمي

?-حداقل ?? و حداكثر هفتاد و پنج سال كامل سن

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترين,مشاورين,انتخابات،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ مهر ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۱:۳۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزني

هميشه هزينه براي امنيت يكي از مهم ترين و عقلاني ترين كار هايي است كه هر شخصي بايد انجام دهد. البته هزينه اضافه وقتي راه هاي بهتري براي تضمين اين امنيت وجود دارد نيز به صرفه نيست.

شاخ گوزني كه بر روي ديوار ها قرار داده مي شود، جدا از اينكه زيبايي را براي منزل به ارمغان مي آورد به امنيت ملك شما نيز كمك به سزايي مي كند و باعث حفظ جان، مال و مدارك شخصي مي شود و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامكان كاهش مي دهد.

شاخ گوزني ها در چند سال اخير محبوبيت بسيار زيادي بين مردم پيدا كرده اند زيرا با جلوه هاي زيبايي كه به ساختمان مي دهند جايگاه خود را بين مشتريان تثبيت كرده و اگر با نگاهي جزئي اين موضوع را بررسي كنيد شما هم بين اين شي زيبا و سيم خاردار شاخ گوزني را انتخاب ميكنيد.

شاخ گوزني ها در ابعاد مختلف در طرح هاي مختلف موجود هستند كه با توجه به رنگ هاي دلخواه خود مي توانيد همان رنگ را در اختيار داشته باشيد.

ما به شما در اينجا به شما پيشنهاد مي كنيم كه به هنگام خريد به ميزان تراكم و خميدگي و صد البته ارتفاع اين نرده ها دقت كنيد؛ زيرا خميدگي هر چه بيشتر باشد باعث مي شود كار براي سارقين و ورود به ملك شما سخت تر شود.
بهترين ارتفاع براي اين نوع نرده ها نود سانتي متر و با تراكم ده سانتي متر است زيرا عبور از آن بسيار دشوار خواهد شد.

مزاياي استفاده از شاخ گوزنياگر بخواهيم در مورد استفاده از شاخ گوزني به شما اطلاعاتي را ارائه دهيم، بايد بگوييم كه هزينه آن نسبت به ديگر فلزات و روش هاي حفظ امنيت ملك بسيار كم تر است.

جالب است بدانيد كه دليل نام گذاري از اين حفاظ ها شباهت آن به شاخ گوزن است، نصب اين حفاظ ها نيز نيازمند بررسي محل و همينطور سطوح مورد نظر خواهد داشت،

خريد حفاظ شاخ گوزني براي ساختمان

بايد بگوييم كه شما در ساخت و طراحي ابتدايي اين شاخ گوزن ها در نمونه هاي سفارشي سازي شده كاملا حق انتخاب داريد، يعني مي توانيد ميزان تراكم و اندازه ميله گرد هاي استفاده شده در اين نوع حفاظ ها را مشخص كنيد، البته كه هر چه تراكم بالا تر باشد امنيت بيشتر خواهد بود.

بر اين اساس حركت سارقين روي اين سطوح نيز به مراتب سخت تر مي شود، دغدغه اصلي در مورد تعمير سيستم هاي امنيتي مانند دوربين هاي مداربسته و همين طور درب هاي اتوماتيك وجود دارد. در مورد اين سيستم ها ما به شما عزيزان اين اطمينان را مي دهيم كه هيچ نيازي به سرويس وجود ندارد، يعني با يك خريد به صورت مادام العمر نيازي به استفاده از روش هاي ديگر تامين امنيت ملك و ساختمان ها نخواهيد داشت.

با توجه به اين كه در شهر ها، ديوار حصار ها به يكديگر متصل است، قطعا نياز به استفاده از شاخ گوزني ها به صورت كامل حس مي شود، همين طور اگر صاحب يك ويلا و يا ملك دور از محل زندگي اصلي خود هستيد. حفاظ شاخ گوزني ايده آل است.

قيمت حفاظ هاي شاخ گوزني

همان طور كه مي دانيم براي ما ايراني ها يكي از مهم ترين فاكتور ها در انتخاب يك كالا، خدمات و همين طور در هر زمينه اي كه فكرش را مي كنيد هزينه و قيمت است، عموما سيستم هاي امنيتي نياز به صرفه هزينه و وقت زيادي دارند. بخصوص اگر مي خواهيد در ملك و محل كار خود از آن ها استفاده كنيد.

در اين مواقع بايد تدابير لازم را انديشيده تا خدايي نكرده اتفاقاتي كه نبايد رخ ندهد، حفاظ هاي شاخ گوزني يكي از گزينه هاي پرفروش در طول چند سال اخير در ايران بوده اند كه به دليل ساختار فلزي اي كه دارند، اجازه عبور و مرور در سطوح بلند را به هيچ موجودي نمي دهند.

اين حفاظ روي ديوار توسط آهنگران از ديرباز براي امن كردن ساختمان ها، ديوار ها استفاده مي شود و طراحي كلي آن نيز از همان ابتدا به همين شكل بوده است. شما مي توانيد بنا به متراژي كه قصد سفارش حفاظ شاخ گوزني براي آن را داريد، از تخفيف هاي ويژه خريد برخوردار شويد؛ البته كه كيفيت همچنان در كار حفظ خواهد شد.

ساخت و تحويل سريع انواع حفاظ هاي شاخ گوزني

با تمامي بررسي ها، براي ديوار هاي بلند و كوتاه، ساختمان هاي مسكوني و اداري، ويلا ها، آپارتمان ها و خانه هاي دور از شهر، در كنار تمامي تجهيزات امنيتي ساختماني، قطعا حفاظ هاي شاخ گوزن يكي از مناسب ترين موارد است كه مي توانيد استفاده كنيد.

اين حفاظ ها در اسرع وقت از سوي شما با كسب اطلاعات مورد نياز مانند تراكم و متراژ ساخته خواهند شد، نگران نصب آن ها نيز نباشيد، اين كار به سريع ترين شكل ممكن با اندك صرف زمان انجام مي شود، شما عزيزان مي توانيد با استفاده از شماره هاي تماس در اين مورد اطلاعات بيشتر و تكميلي تري نيز كسب كنيد.

قطعا هر چه قيمت بالاتر باشد از مواد و فلزات گران تر و بهتري استفاده مي شود، ارزاني هاي بيش از حد نيز هر كدام فلسفه اي خواهد داشت و بهتر است كه خود را درگير آن ها نكنيد، در درجه اول به دنبال تعادلي بين كيفيت و قيمت باشيد تا هزينه هاي صرف شده از سمت شما بي مورد نباشد.

رنگ نيز به انتخاب شما مشخص خواهد شد و مي توانيد براي زيبا تر شدن ظاهر ساختمان خود از رنگ هاي متنوع تر استفاده كنيد،

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزنيدر صورتي كه ترجيح مي دهيد با هزينه اي كم تر نسبت به ديگر گزينه هاي پيش و رويتان براي حفظ امنيت حصار ها و ديوار ها از مقاومت خانه خود در برابر خطرات احتمالي ايمن باشيد، شاخ گوزني را مي توانيد سفارش دهيد و در صورت تمايل نصبش را نيز خودتان انجام دهيد.

صد البته كه ما اين مورد را به شما عزيزان پيشنهاد نمي كنيم، چون در صورت نصب اشتباه و يا ناكارآمد هيچ عملكرد مثبتي از سوي حفاظ هاي شاخ گوزني مشاهده نخواهد شد و چه بسا كه باز شدن پيچ ها، امكان كنار زدن اين حفاظ ها وجود خواهد داشت.

نيازي به تغيير ساختار كلي محلي كه قرار است حفاظ روي آن نصب شود نيز وجود نخواهد داشت و در اين مورد نيز شما قرار نيست تغييري را اعمال كنيد.

شما مي توانيد با صرف هزينه بسيار ديوار هاي ملك خود را بلند تر كنيد، اما پيشنهاد ما استفاده از حفاظ هاي فلزي و بخصوص شاخ گوزني است كه اين روز ها بسيار در بين كارفرمايان ساختمان ها محبوب است.

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و كانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايتhttps://hefazeiran.ir
كانال تلگرامhttps://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مزاياي,استفاده,از,شاخ,گوزني،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۹:۵۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

قيمت سئو و خدمات سئو

سئو (انگليسي: SEO) يا بهينه سازي موتورهاي جستجو، از جمله گوگل و بينگ توسط متخصص سئو صورت مي‌پذيرد. از جمله مواردي كه مي‌تواند منجر به بهبود سئو سايت ما شود، يادگيري اصول سئو است كه با بهره از آن‌ها، مي‌تواينم به سئو كردن بپردازيم. از سويي يادگيري مفاهيم ديجيتال ماركتينگ كمك بسياري در يادگيري بازاريابي سئو چيست مي‌كند.

خدمات سئو شامل طيف گسترده‌اي از موارد مي‌شود. از جمله خدمات سئو مي‌توان به سئو سايت (on-site و off-site) در برخي كلمات كليدي به صورت پروژه‌اي، رفع برخي نواقص تكنيكال در وبسايت و … اشاره كرد. برخي از سئوكاران نيز خدمت افزايش ترافيك را ارائه مي‌دهند كه مزايا و معايب خاص خودش را به همراه دارد. به عنوان مثال، محتواهاي وبسايتي دچار كنوباليزيشن شده‌اند و اين متخصص سئو است كه مي‌تواند مسير درست از بين بردن همجنس خواري پيش آمده را براي وبسايت شما مشخص و بر اساس آن برنامه، به رفع مشكل پيش آمده بپردازد.

 

 

قيمت سئو متناسب با اسكيل پروژه، سرچ واليوم كلمه كليدي، سختي كلمه و … مشخص مي‌شود؛ و به يك عامل به صورت مستقيم، وابسته نيست. به همين دليل متناسب با سطح سئو مورد نياز براي شما، قيمت سئو نيز متفاوت خواهد شد.

از مواردي كه در اصول سئو مي‌توان به آن اشاره كرد كه ذيل خدمات سئو، از سوي سئوكار به شما ارائه مي‌شود، مي‌توان به بررسي چگالي كلمات كليدي در محتواي خلق شده، راهكارهاي گري هت سئو براي تخصيص منابع كمتر در عين رنك  گيري پايدارتر، بررسي بكلينك‌هاي دريافتي وبسايت شما، طراحي ساختار سايت براي توضيع متوازن اعتبار (Domain Power) و … اشاره نمود.

بازاريابي با بهره از سئو، اين مزيت را دارد كه شما بي آن كه هزينه‌هاي سنگيني (متناسب با اسكيل سازمان و ميزان رقابت سئو در حوزه شما) براي Google AD تخصيص دهيد، بتوانيد نتايجي بلندمدت‌تر كسب كنيد. در اكثر حالات، هزينه گوگل ادوردز بيش از هزينه ماهانه سئو شما مي‌شود و همچنين به دست آوردن ترافيك ورودي اركانيگ كه از افزايش CTR شما حاصل مي‌شود، منجر به افزايش اعتماد وبسايت شما نزد گوگل و به تبع، شكل گرفتن حلقه‌ي تقويت شونده مثبت در جهت بهبود اعتبار شما نزد گوگل مي‌شود.

در اين ميان، داستان نويسي براي خلق محتوا بسيار مهم خواهد شد. يك سئوكار بايد به شكلي بتواند يك داستان كم نقص خلق كند كه مخاطب را ميخكوب كند. سبك روايتگري و داستان گويي در داستان، عاملي است كه منجر به بهبود مطلوبيت مطالعه متن ما (داستان) مي‌شود. در واقع يكي از اصول نانوشته سئو، در كنار نحوه نگارش تايتل، دسكريپشن، آلت تكست تصاوير و …، شيوه قلاب كردن مخاطب به محتواي خودمان است كه منجر به افزايش Time on Site يا Dwell Time مي‌شود.

يك متخصص سئو به عنوان يك بازارياب كه بر محتوا تسلط دارد، مي‌تواند با انكرتكست داستان كوتاه جالب يا داستان آموزنده مخاطب را يك لايه به آنچه هدفش است، نزديك‌تر كند. به عنوان مثلا اگر شما قصد ارائه خدمات سئو از جمله سئو سايت يا ارائه خدمت مشاوره سئو را در ذهن خود داريد، ابتدا بايد مخاطب را از محتوايي كه خلق كرده‌ايد، وارد وبسايت خود كنيد و با داستاني كه براي او خلق كرده‌ايد، مسير مخاطب را جهت دهي كنيد. از سويي مفهوم Omni-Chanel در بازاريابي مطرح مي‌شود، كه اثر بسازيي در قلاب كردن مخاطب دارد. ايجاد محتوايي با داستان آموزنده، علاه بر آن كه موجب جلب رضايت مخاطب مي‌شود، او را به سوي هدف ما، سوق مي‌دهد.

ما با خلق داستان در محتواي‌مان كه مي‌تواند داستان كودكانه يا داستان كوتاه عاشقانه تلقي شود، از يك سو؛ و سئو كردن مطلوب محتوا از سوي ديگر، علاوه بر رنك گيري بهتر در SERP با كلمه كليدي مدنظرمان، مخاطب را به سمت هدف مدنظر خودمان برده‌ايم.

به عنوان مثال، محتواي املاء صحيح كلمات از حميد طماسبي به شكلي نگاشته شده است كه اگر فردي كلمه كليدي مصدع اوقات را جستجو كند، محتواي او، در رتبه  اول، نمايان مي‌شود!

اينك اين پرسش مطرح مي‌شود كه چه شد، محتواي مصدع اوقات حميد طهماسبي، رتبه يك را به خودش اختصاص داد. پاسخ همان چيزي است كه در چند خط پيش مطرح شدسئو و خلق داستان.

نگاهي به محتوا بيندازيم. در كنار كلمه كليدي مصدع اوقات، از LSIهاي تصدع اوقات، تصديع اوقات و مسطح اوقات نيز بهره برده شده است. از سويي به بيان مترادف مصدع اوقات نيز پرداخته شده است. گوگل با كراول و خزش در اين صفحه، متوجه خواهد شد كه محتوايي پيرامون مصدع اوقات نگاشته شده است و نه محتوايي پيرامون سايت ديوار.

نگاهي به محتواي سئو شده ديوار حميد طهماسبي بيندازيم. در كنار كلمه كليدي اصلي كه ديوار است، از LSIهايي مانند دانلود ديوار، ديوار من، ديوار كرج، ديوار اهواز و ديوار شيراز، اصفهان و مشهد بهره برده شده است. اين عمل علاوه بر آن كه موجب افزايش چگالي كلمه ديوار مي‌شود، كمك مي‌كند مخاطب نيز با آگاهي بيشتر از مفهوم اصلي مورد اشاره در محتوا، به ادامه مطالعه آن بپردازد.

البته در كنار چگالي كلمه كليدي، موردي مانند اعتبار دامنه وبسايت dimaht.com را نيز بايد در نظر بگيريم.

فراموش نكنيم محتوايي نظير داستان، ديوار و مصدع اوقات، تنها با سئو on-page رتبه مطلوبي نگرفته‌اند؛ بلكه به صورت كلي، سايت سئو شده است و بايد نگاه كل نگرانه به سايت اندازيم و از منظر on-site و همچنين off-site بررسي‌اش كنيم. دريافت بكلينك از وبلاگ‌هاي شخصي با اعتبارهايي مطلوب، به عنوان مثال يكي از عوامل اثرگذار بر off-site & off-page ديماتي است.

سئو را چيزي فراتر از هر آنچه در ذهن داريم، بايد در نظر بگيريم. فردي كه به عنوان سئوكار به ارائه خدمات سئو مي‌پردازد، بايد مهارتي مانند خلق داستان را در خودش پرورش دهد. با پرورش اين مهارت است كه مي‌تواند محتوايي مانند ديوار يا مصدع اوقات را براي مخاطب، دلنشين كند و او را به سمت هدفي كه مدنظر دارد، جهت دهد.

 

Source: Cornell University

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سئو,سايت,(on-site,و,off-site),،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۸:۰۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

با اپليكيشن نظافت منزل خدمت از ما مي توانيد كمترين زمان را براي ثبت درخواست نظافت محل كار، منزل و مشاعات خود بگذاريد و از نيروهاي مجرب و متعهد خدمت از ما استفاده كنيد و به راحتي به كيفيت مورد نظرتان برسيد؛ فقط كافي است اپليكيشن نظافت منزل خدمت از ما را از طريق بازار يا گوگل پلي دانلود كنيد.

خدمت از ما شيراز براي مشترياني كه مي خواهند از يك اپليكيشن خدماتي و اپليكيشن نظافت منزل در شيراز بهره مند شوند و خدمات فني منزل خود را به اشخاص با سابقه بسپارند اين اطمينان را خواهد داد كه شركت خدمت از ما از متخصصين با تجربه خود در راستاي رضايت مشتريان گام بردارد؛ با استفاده از بهترين اپليكيشن خدماتي در شيراز مي توانيد خدمات فني منزل خود را با خيال راحت در اختيار شركت خدمت از ما بگذاريد و از خدمات متنوع خدمت از ما شيراز نهايت استفاده را ببريد.

 

 

شركت خدمت از ما در راستاي بهبود كيفيت خدمات فني منزل و خدمات گرمايشي و همچنين صرفه جويي در زمان شما مشتريان عزيز براي يافتن اپليكيشن نظافت منزل مناسب، اپليكيشن خدمت از ما را راه اندازي كرده تا به سرعت و با كيفيت مد نظر شما تمامي خدمات مورد نياز شما انجام پذيرد.

در راستاي اشتغال زايي مناسب و كسب درآمد براي سرويسكاران و متخصيصين محترم، شركت خدمت از ما، اپليكيشن خدمت از ما همكاران را به جهت بهره مندي تمامي افراد متخصص از بازار كار مناسب طراحي و روانه بازار كرده تا خدمت از ما همكاران بتواند پل ارتباطي مناسبي ميان مشتريان اپليكيشن خدمت از ما، شركت خدمت از ما و متخصصين براي كسب درآمد و ارائه خدمات مورد نياز جامعه باشد.

نحوه استفاده از خدمت از ما چگونه است؟

اولين گام براي ثبت درخواست خدمات نظافتي، خود در اپليكيشن خدمت از ما مي باشد كه به راحتي ميتوانيد با توجه به زمان و مكان مورد نياز خود خدمات فني منزل مورد نظر را ثبت كنيد

مي خواهيد از خدمات پرتقاضاي "خدمت از ما" استفاده كنيد؟ براي استفاده از خدمات مي توانيد به صورت رايگان سفارش خود را ثبت كنيد. در كوتاه ترين زمان تمامي سفارشات شما پيگيري خواهد شد.

دومين گام انتخاب مجرب ترين سرويسكار

متخصصين شركت خدمت از ما در خدمت از ما همكاران سفارش شما را ميبينند و با توجه به خدمات فني منزل شما قيمت مناسب را به شما ارائه مي نمايند و شما از بين متخصصين فرد مورد نظر خود را انخاب مي كنيد به همين سادگي كار شما با بالاترين كيفيت و در كمترين زمان انجام مي شود.

شركت خدمت از ما در طول زمان انجام سفارش در كنار شما خواهد بود.

 

همكاري با شركت خدمت از ما

با نصب خدمت از ما همكاران بر روي گوشي اندرويدي خود مي توانيد با كمترين هزينه تبليغات و بدون نياز به پرداخت سود به شركت خدمت از ما درآمد خود را افزايش دهيد؛ همچنين اگر در شهر شيراز فعاليت داريد خدمت از ما شيراز، اپليكيشن خدماتي در شيراز راه اندازي كرده تا خدمات فني منزل مشتريان با تجربه و تعهد شما متخصصين انجام گيرد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خدمت,از,ما،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ مهر ۱۳۹۸ | ۰۱:۰۵:۵۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

پرفكت ماني چيست؟ چگونه مي توان پرفكت ماني خريد؟

اگر مي خواهيد تراكنش هاي مالي خود را در بستر اينترنت با سرعت بالاتري انجام مي توانيد پرفكت ماني بهترين گزينه براي شما باشد حال در اين پست قصد داريم پرفكت ماني را بطور خلاصه و مفيد براي شما توضيح دهيم با ما همراه باشيد.

پرفكت ماني چيست؟

با پرفكت ماني(Perfect Money)  شما در هر جاي دنيا كه باشيد مي توانيد به راحتي براي خود اكانتي در آن بسازيد و از امتيازات و خدمات عالي اين شركت بهره مند شويد. پرفكت ماني از اولين شركت هايي است كه خدماتي همچون تبادلات مالي و صرافي ارز را در سطح بين المللي انجام مي دهند. جالب است كه بدانيد با وجود تحريم هاي آمريكا عليه ايران پرفكت ماني، از معدود شركت هاي مالي و اعتباري است كه ايرانيان از دسترسي به خدمات خود محروم نكرده است.

در سايت پرفكت ماني هر كسي به راحتي مي تواند تبادلات مالي و ارزي خود را در بستر اينترنت انجام دهد. يكي از ويژگي هاي سامانه پرفكت ماني اين است كه به اشخاصي كه در پرداخت هاي ارزي به ساير نقاط جهان و دريافت ارز از خارج از كشور با مشكل مواجه هستند، خدمات ويژه ارائه مي دهد.

همچنين پرفكت ماني و هم سام اكسچنجر به عنوان عامليت پرفكت ماني قادر به حفظ امنيت حريم شخصي و سياست هاي مربوط به امور مالي شما مي باشد و شما مي توانيد با خيال آسوده با اين سامانه امين كار كنيد.

شركت مالي اعتباري پرفكت ماني در حال حاضر در كشور پاناما قرار دارد كه بر اساس قوانين آن كشور كه خيلي هم پيچيده نيست و شما مي توانيد در وب سايت اين سامانه بخشي كه براي فارسي زبانان طراحي نمودند را مشاهده نماييد و به راحتي امور مربوط خريد و فروش پرفكت ماني را از طريق سام اكسچنجر در اين سامانه انجام دهيد.

صرافي آنلاين سام اكسچنجر

ووچر پرفكت ماني چيست؟

در اين بخش از مقاله به توضيح خواهيم داد كه ووچر پرفكت ماني چيست؟ تا پيش از اين كه سامانه اي به نام پرفكت ماني ثبت شود در موسسات بين المللي مالي اعتباري نظير پرفكت ماني از چك هاي بانكي، جهت حمل نكردن پول نقد بهره برده مي شد. اما در حال حاضر مي توان گفت كه اين روش منسوخ شده  و ووچرها  جاي آنها را گرفته اند. بطور خلاصه مي توان گفت كه ووچر پرفكت ماني، نوعي چك ديجيتالي بين المللي است.

سام اكسچنجر جهت ايجاد ووچر پرفكت ماني و انجام تبادلات مالي ، ياري گر شما خواهد بود. كافي است به اين وبسايت مراجعه كنيد تا بتوانيد از طريق سام اكسچنجر، ووچر پرفكت ماني خود را تهيه نماييد.

شما به راحتي مي توانيد ووچر پرفكت ماني را، از سايت سام اكسچنجر تهيه كنيد و در آن به خريد و فروش آن بپردازيد. سام اكسچنجر، با دارا بودن تجربه كافي در خصوص تبادلات مالي و اعتباري بين المللي محلي مناسب و امني براي انجام خريد و فروش پرفكت ماني و ووچر پرفكت ماني است. با ما همراه باشيد تا در ادامه با خدمات سام اكسچنجر بيشتر آشنا شويد.

سام اكسچنجر چيست ؟

خريد و فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت در سام اكسچنجر

يكي از معتبرترين صرافي هاي آنلاين در زمينه ي خريد و فروش پرفكت ماني و وچر پرفكت ماني سام اكسچنجر است. اگر شما حسابي در پرفكت ماني داشته باشيد و يا به عبارتي در پرفكت ماني اكانتي داشته باشيد مي توانيد از طريق وب سايت سام اكسچنجر، با كمترين كارمزد به خريد و فروش پرفكت ماني بپردازيد. اين سايت معتبر امكاناتي را فراهم نمود تا شما در فضايي امن فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت را و ساير خدمات پرفكت ماني را انجام دهيد.

اگر مي خواهيد در كمترين زمان و با پرداخت كمترين قيمت بتوانيد تبادلات مالي خود را در پرفكت ماني انجام دهيد كافي است به وبسايت www.samexchanger.com  مراجعه كنيد.

همانطور كه گفتيم شما مي توانيد در سايت خريد و فروش پرفكت ماني (سام اكسچنجر) به فروش پرفكت ماني با كمترين قيمت و بالاترين امنيت اقدام نماييد. از آنجايي كه اين سايت پايبند به قوانين جمهوري اسلامي ايران است تمام اطلاعات هويتي شما نزد اين سامانه كاملا ً محرمانه خواهد بود. و به هيچ وجه با سايت هاي شرط بندي و قماربازي همكاري نمي كند.

شما مي توانيد با خيالي آسوده از تمامي خدمات و ويژگي هاي سام اكسچنجر بهره مند شويد زيرا هدف صرافي ارز ديجيتال سام اكسچنجر جلب رضايت كاربران از ارائه خدمات است و مهم ترين مسئله براي مديريت سام اكسچنجر، مشتري مداري و جلب رضايت كساني است كه براي تامين اكانت يا خريد و فروش پرفكت ماني به اين سايت مراجعه مي كنند.

پرفكت ماني چه كاربردي دارد؟

شايد اين سوال برايتان پيش بايد كه اصلا پرفكت ماني چه كاربردي دارد؟ به جرات مي توان گفت كه پرفكت ماني تغيير و تحول بزرگي در سيستم هاي مالي در جهان ايجاد كرد. كاربرد اين ارض ديجيتال را بطور خلاصه مي توان در موارد زير خلاصه كرد :

 • نگهداري الكترونيكي پول
 • انتقال آسان و سريع در عين حال ايمن پول
 • خريد ارزهاي رمزنگاري شده همچون بيت كوين و ارزهاي فيات مانند دلار و يورو
 • استفاده از پرفكت ماني در پروژه هاي مبتني بر اينترنت (استفاده به عنوان سيستم پرداختي)
 • خريد كالا بصورت آنلاين (بسياري از فروشگاه هاي آنلاين امروزه پرفكت ماني را به عنوان پول پرداختي مي پذيرند).

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پرفكت,ماني,چيست؟,چگونه,مي,توان,پرفكت,ماني,خريد؟،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۷:۲۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اصول برنامه تمريني فيتنس بانوان

 

اصول برنامه تمريني فيتنس بانوان 

مرجع اكثر برنامه‌هاي تمريني فيتنس بانوان، مربيان يا قهرمانان مرد در رشته‌هاي بدنسازي و كلاسيك هستند كه برنامه‌هاي خود و شاگردان مرد خود را بدون هيچ تغييري به بانوان ارائه مي‌كنند كه البته اين كار اشتباه بزرگي است. به عنوان مثال در بسياري از برنامه‌هاي فيتنس بانوان مشاهده مي‌شود تمرينات با تردميل به مدت 90 دقيقه توصيه شده و يا برنامه ورزشي براي يك خانم حدوداً 50 ساله، چهار جلسه در هفته و زمان لازم براي هر جلسه تمرين بيش از سه ساعت در نظر گرفته شده است!

 

اولين اصل از اصول مربيگري در فيتنس بانوان، مطلع شدن از اهداف فرد و ارائه راهكارهاي صحيح مطابق با شرايط زندگي، سن، تيپ بدني، سابقه ورزشي، سابقه بيماري و پرونده پزشكي او مي‌باشد؛ سپس زمان تقريبي براي رسيدن به اهداف توافق شده با فرد برآورد مي‌شود. در جايي شنيدم خانمي با قد 150 سانتي‌متر و وزن 120 كيلوگرم به باشگاهي مراجعه كرده و مربيان باشگاه به او گفته‌اند وزن او را در عرض شش ماه به 70 كيلوگرم كاهش مي‌دهند! در جايي ديگر خانمي با دور بازوي 45 سانتي‌متر به باشگاهي مراجعه نمود و مربي باشگاه ادعا نمود بعد از 3 ماه، بدون اينكه بازوانت شل شود دور بازوي شما را به 30 سانتي‌متر خواهم رساند. مسلماً اين قبيل ادعاها، ادعاهاي كذبي است كه جايي در فيتنس بانوان ندارد. در فيتنس بانوان، راهنمايي و مشاوره‌ي صحيح است كه ركن اساسي محسوب مي‌گردد و بيشترين اهميت را دارد.

 

دومين اصل مربيگري در فيتنس بانوان، آشنايي با فيزيك ورزشكار مي‌باشد. مثلاً بعضي از خانم‌ها در بالاتنه درشت هستند و برخي ديگر استخوان لگن درشتي دارند، فردي باريك و فرد ديگر پهن است و … . حتي نحوه پاسخ‌دهي هر ورزشكار به انواع برنامه‌هاي ورزشي متفاوت است؛ مثلاً تمرينات مربوط به شانه‌ها در بعضي افراد موجب رشد عضلات شانه و در برخي ديگر موجب رشد عضلات تراپ (كول) مي‌شود و بر روي عده‌اي هم كاملاً بي‌اثر است. مثال ديگر اينكه تمرين عضلات شكم براي بانواني كه دنده‌هاي مرتفع دارند منجر به عواقب ناخوشايندي مي‌شود و يا تمرينات قسمت پائين شكم كه عمدتاً با حركات پا به شكل نشسته يا خوابيده انجام مي‌شود، براي خانم‌هايي كه پاهاي لاغري دارند اصلاً مناسب نيست. حركات پهلو به منظور سوزاندن چربي‌هاي پهلو در 99 درصد مواقع اشتباه است. بانوان در سنين بالا ابتدا مي‌بايست به فكر سلامت خود باشند و با تمريناتي متعادل و نيز رعايت برنامه غذايي مطابق با سن، كمتر به دنبال ايجاد تغييرات عمده در بدنشان باشند. البته توصيه برخي پزشكان به جراحي، مؤثرتر از ورزش سنگين و پايبندي به رژيم‌هاي سخت و طولاني‌مدت است.

 

سابقه بيماري

بارها پيش آمده كه خانمي به درد زانوي خود بي‌توجه بوده و مربي هم بدون اينكه سؤالي در اين مورد بپرسد، براي لاغري او برنامه تردميل روي شيب، دوچرخه ثابت و… با مدت‌زمان طولاني و شدت زياد در نظر گرفته است كه در نهايت فرد دچار آسيب‌ديدگي شده و ورزش را كاملاً رها نموده است. نكته حائز اهميت براي بانواني كه در بخشي از بدن خود مبتلا به چاقي هستند اين است كه تمرينات با وزنه و دستگاه برايشان مناسب نيست؛ چرا كه تجربه ثابت كرده قسمت‌هايي از بدن بانوان كه درشت مي‌باشد استعداد بيشتري براي رشد دارد و چنانچه روي آن نقاط به هر نحوي تمرين با وزنه يا دستگاه انجام دهند، پس از مدتي درشت‌تر و حجيم‌تر از قبل مي‌شود به‌خصوص اگر اين تمرينات به صورت مستمر انجام نشود. قابل توجه بانواني كه بازوان درشتي دارند و انواع حركات بازو و پشت بازو را با دستگاه يا وزنه با تكرار زياد انجام مي‌دهند.

 

تمرينات

در اين بخش به تمرينات و شرايط تمريني صحيح براي برخي از قسمت‌هاي بدن در فيتنس بانوان مي‌پردازيم:

 

تمرينات عضلات سينه (جهت زيبايي و سلامت)

 

براي بسياري از بانوان – تقريباً 95 درصد آن‌ها – تمرينات سينه به خصوص قسمت مياني و زيرين سينه مضر است و موجب افتاد‌گي سينه مي‌گردد؛ به همين دليل بهتر است تمرينات وزنه و دستگاه براي سينه در قسمت بالاي سينه انجام گيرد. ضمناً تمرينات با دامنه‌ي زياد ممكن است باعث تركيدگي پوست در ناحيه اتصال سينه به دست‌ها شود. در فيتنس بانوان، تمرينات سينه فقط شامل حركات زير مي‌شود:

بالا سينه هالتر، بالا سينه دمبل، بالا سينه دمبل فلاي (به شرطي كه وزنه‌ها زياد پائين نيايد)، بالا سينه دستگاه، بالا سينه اسميت و بالا سينه كراس.

 

 

 

تمرينات عضلات سرشانه (جهت زيبايي و سلامت)

از آنجا كه تمرينات سرشانه گاهي اوقات با انقباض قسمت بالايي عضله تراپ (كول) همراه مي‌شود، تأثير حركات سرشانه بستگي به استعداد عضلات شانه و كول دارد؛ چنانچه شكل شانه‌ها جمع و گردن و كول حجيم به نظر مي‌رسد مي‌بايست تمرينات شانه بااحتياط و توأم با رعايت نكات خاصي كه مربيان به آن اشاره مي‌كنند انجام شوند. در فيتنس بانوان، تمرينات سرشانه شامل حركات زير مي‌شود:

سرشانه دمبل پرس در حالت نشسته، سرشانه‌ هالتر از پشت در حالت نشسته، سرشانه اسميت در حالت نشسته (از جلو گردن يا از پشت گردن)، سرشانه نشر (هالتر يا دمبل) به صورت ايستاده و در مواردي نشسته يا خوابيده (با زاويه 45 درجه)، سرشانه نشر دمبل از طرفين، سرشانه سيم تك يا جفت (نشر از جلو)، سرشانه سيم يا دمبل تك به حالت خم، سرشانه سيم تك (ايستاده براي قسمت پشت شانه)، سرشانه دمبل خوابيده براي نواحي پشت شانه.

نكته قابل ذكر اينكه در حالت نشر دمبل، مي‌بايست دامنه حركت در دورترين حالت از بدن باشد، البته با آرنجي نسبتاً خم تا حداكثر فشار بر روي سرشانه اعمال شود؛ اگر دامنه حركت نزديك به بدن انتخاب شود، موجب رشد عضلات كول مي‌گردد كه فرم خوشايندي براي بانوان فيتنس كار نيست.

 تمرينات عضلات پشت (جهت زيبايي و سلامت)

 تقويت عضلات پشت نقشي كليدي در استايل بدني دارد چرا كه مانع از خمودگي و جمع شدن قفسه سينه به سمت جلو مي‌شود، اما تمرين بانوان بر روي اين نقاط مي‌بايست خيلي كم و بااحتياط انجام شود زيرا ممكن است در آينده موجب تحريك به رشد، تجمع چربي، ايجاد برجستگي و ريزش پوست در قسمت مياني پشت گردد. بانواني كه قصد دارند عضلات پشت خود را تقويت نمايند بايد بيشتر با نرمش‌هاي ساده و طرز صحيح نشستن و خوابيدن به اين مهم دست يابند نه با تمرينات سنگين و شديد روي اين نقاط؛ حتي تمرينات با تكرار بالا و ست‌هاي متوسط يا زياد هم موجب برانگيختگي و تحريك به رشد فزاينده اين قسمت از بدن در آينده مي‌شود.

 

براي عضلات فيله كمر چنانچه طبق نظر مربي، فرد آسيب كمري نداشته باشد، تمرين سخت‌تر و شديدتر مانعي ندارد. لازم است مربيان نسبت به ورزشكاراني كه گودي كمر با انحناي زياد دارند توجه بيشتري نشان دهند. حركاتي از قبيل پلاور سيم به حالت خم، پلاور دمبل خوابيده، پلاور دستگاه و صليب پشت جزو حركات خوبي به شمار مي‌روند كه مي‌بايست در ست‌هاي كم انجام شود، مثلاً يك‌بار در هفته با تكرار متوسط يا بالا. تمرينات فيله كمر نيز بسيار مناسب هستند.

 

 

 

تمرينات عضله بازو (جهت زيبايي و سلامت)

 

بانواني كه بازوهايي با حجم متوسط دارند بهتر است به منظور فرم دهي بيشتر، يك‌بار در هفته آن‌هم يك تا دو حركت با ست‌هاي متوسط و تكرارهاي متوسط اين عضلات را تمرين دهند؛ البته به هيچ عنوان نبايد در هيچ مرحله‌اي از زندگي نسبت به استمرار تمرينات و رعايت رژيم غذائي بي‌توجهي كرد، چرا كه ممكن است در آينده حجم اين قسمت از بدن افزايش يابد. براي بانواني كه بازوان درشتي دارند به هيچ عنوان تمرين با وزنه و دستگاه توصيه نمي‌شود. براي خانم‌هايي كه بازوهاي لاغري دارند، هفته‌اي يك تا دو جلسه تمرين با ست‌هاي كم، تكرارهاي متوسط و كم و يك تا سه حركت پيشنهاد مي‌شود. البته در ماه‌هاي ابتدايي مي‌بايست برنامه تمريني بازو با تعداد حركات كم و با احتياط فراوان انجام شود زيرا امكان دارد تمرين با شدت زياد براي ورزشكار نتيجه معكوس داشته باشد و بازوها لاغرتر و شل شوند. براي تمرين بازو بيشتر حركات با سيم و دمبل‌هاي سبك توصيه مي‌شود.

 

تمرينات عضلات بالايي شكم (جهت زيبايي و سلامت)

 

براي بانواني كه لگن و كمر پهني دارند، خانم‌هايي كه ارتفاع دنده‌هايشان زياد است، ورزشكاران زني كه در ستون فقرات و مهره‌ها مشكل دارند و همچنين زنان خيلي چاق، تمرينات شكم محدودي وجود دارد.

 

 

 

تمرينات عضلات پائين شكم (جهت زيبايي و سلامت)

 

در بانواني كه حجم پاهايشان بسيار كم است، انجام تمرينات با تكرار بالا موجب كاهش بيشتر حجم پا در نواحي روي ران‌ها مي‌گردد. همچنين خانم‌هايي كه مشكل گودي كمر دارند يا ستون مهره‌هايشان آسيب ديده است مي‌بايست اين حركات را با زاويه مخصوص انجام دهند.

 

تمرينات عضلات پهلو (جهت زيبايي و سلامت)

 

پهلو شامل سه بخش جلوئي، كناري و پشتي مي‌باشد. انجام تمرينات با تكرار زياد براي قسمت جلو و پشت پهلو بسيار مناسب است اما براي قسمت كناري پهلو نبايست هيچ تمريني انجام داد زيرا ممكن است منجر به افزايش حجم اين قسمت از بدن شود.

 

تمرينات عضلات ران (جهت زيبايي و سلامت)

 

الف) جلو ران: بانواني كه پاهاي درشتي دارند معمولاً براي حجيم شدن پاها مستعدتر هستند؛ به همين دليل مي‌بايست تمرينات اين نقطه از بدن را به نحوي انجام دهند كه در آينده موجب تحريك به رشد بيشتر نشود. بانواني كه پاهاي لاغري دارند نيز بايد بدون هيچ عجله‌اي و با انتخاب يك برنامه صحيح، تمرينات پا را در سه ماه ابتدائي به تدريج متنوع‌تر و شديدتر كنند، زيرا افزايش ناگهاني شدت تمرين ممكن است موجب كاهش حجم پا گردد.

 

ب) داخل پا: معمولاً در اكثر بانوان (80 درصد آن‌ها) نواحي داخل پا محلي براي ذخيره چربي است؛ به همين دليل تمرينات اين قسمت از پا مي‌بايست طي ماه‌ها (حتي سال‌ها) به شكلي ملايم و با صبر زياد انجام گيرد، چرا كه تمرينات شديد و سنگين از چربي‌هاي اين قسمت مي‌كاهد اما در عوض موجب شل شدن و افتادگي پوست مي‌گردد.

 

ج) خارج پا: اين قسمت از پا در نژادهاي شرقي و خاورميانه معمولاً هلالي شكل است و از ميانه بخش خارجي ران‌ها تا كمر ادامه مي‌يابد. اكثر بانواني كه تمايل دارند همانند نژادهاي اروپائي ران‌هاي كشيده‌اي داشته باشند، مي‌خواهند چربي‌هاي اين قسمت از بدن را خيلي زود از بين ببرند. مربيان ناآگاه نيز با تمرينات اشتباهي از قبيل بالا و پائين آوردن پا از بغل، چه به صورت نرمشي چه با دستگاه و تمرين با دستگاه ابداكتور سعي مي‌كنند اين افراد را به خواسته‏شان برسانند، غافل از اينكه كار بيهوده و بسيار مضري انجام مي‌دهند چرا كه اين تمرينات موجب چين‌خوردگي و افتادگي بدحالت پوست مي‌گردد و در 90 درصد مواقع منجر به كاهش مقطع باسن و بدفرمي آن مي‌شود.

 

د) پشت پا: توان اين عضله براي ورزشكاران بسيار حائز اهميت است اما تمرينات مناسب چنداني براي آن وجود ندارد. تمريناتي از قبيل پرس پا به حالت نشسته يا خوابيده، جلو ران با دستگاه، جلو ران تك صاف يا بالشتك روي زانو، ابداكتور، تمرينات باسن با دمبل يا سيم، پشت پا دستگاه، ليفت پشت پا و حركات ساق پا براي عضلات پا مناسب هستند.

 

 

 

تمرينات با دستگاه‌هاي ايروبيك (تردميل، دوچرخه ثابت، الپتيكال)

در بخش‌هاي بعدي به مكانيزم اثر و تفاوت‌ها و شباهت‌هاي اين دستگاه‌ها مي‌پردازيم، اما ناگفته پيداست كه تمرين با اين دستگاه‌ها نيز بايد همانند تمرين با وزنه بر اساس برنامه‌اي صحيح مطابق با وضعيت و اهداف تعيين شده فرد باشد و وضعيت سلامت زانو و كمر ورزشكار نيز كاملاً مورد بررسي قرار گرفته باشد. بانواني كه پائين‌تنه لاغر يا متوسطي دارند و قصد دارند چربي‌هاي ميان تنه خود را بسوزانند مي‌بايست با احتياط با اين لوازم تمرين كنند زيرا ممكن است پيش از اينكه چربي‌هاي ميان تنه خود را به اصطلاح آب كنند، حجم پاهاي خود را از دست دهند.

 

نكته مهم: بانواني كه تمايل دارند بدني عضلاني و مردانه داشته باشند نبايد به روش‌هاي فوق تمرين كنند، چرا كه بدن خانم‌ها به دليل ترشح هورمون‌هاي زنانه كه چربي ساز مي‌باشد، به ندرت همانند بدن آقايان مي‌شود. گفتني است سطح هورمون تستسترون در مردان بالاتر از زنان مي باشد؛ اين هورمون در سنين زير 20 سالگي عضله‏ساز است و بعد از اين سن موجب افزايش حجم عضلاني مي‌شود.

 

يك توصيه مهم براي بانواني كه مي‌خواهند خيلي سريع و به هر قيمتي وزن بدن خود را تغيير دهند:

 

تحقيقات اخير نشان مي‌دهد كاهش وزن زياد و ناگهاني در بانوان، موجب كاهش شديد سطح هورمون‌هايي مي‌شود كه محافظ تخمدان و سينه در برابر سرطان مي‌باشند. همچنين افزايش وزني معادل چهار كيلوگرم بعد از سن 30 سالگي در بانوان، خطر ابتلا به سرطان را افزايش مي‌دهد. از سوي ديگر انجام تمرينات مستمر و منظم با شدت ملايم، خطر ابتلا به سرطان رحم را تا حدود 30 درصد كاهش مي‌دهد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اصول,برنامه,تمريني,فيتنس,بانوان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۱:۲۰ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.