قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
خودم، خودت، خودش!

ورق سياه در صنايع فولاد

صنايع فولاد

ورق رنگي در صنايع خوردرو سازي و صنايع سنگين كشور كاربرد بسياري دارد از اين رو مي توان گفت نقشي حياطي در صنايع سنگين كشور دارد و مي توان به جرات گفت شركت آهن ايرانيان بزرگ ترين توزيع كننده انواع ورق در سطح كشور مي باشد.

انواع ورق

ورق توليد شده در كارخانه جات فولاد طي فرايند هاي مختلفي مي تواند به صورت سفيد و رنگي و يا گالوانيزه توليد شود كه هر كدام در صنايع مختلف كشور كاربرد هاي بسيار زيادي دارند كه در مقالات بعدي بيشتر در مورد آن گفتگو ميكنيم .

سايز انواع ورق

براي اطلاع ازسايز و قيمت ورق گالوانيزه و قيمت نبشي با كارشناسان اين شركت تماس بگيريد تا براي مشاوره و قرارداد فروش با شركت آهنگستر و انتخاب بهترين كارخانه براي خريد و مشاوره رايگان داشته باشيد.

ورق رنگي

اين نوع ورق بر اساس نوع سفارش مشتريان ساخته و به بازار عرضه مي شود هم اكنون مي توانيد براي اطلاع از قيمت و مدت زمان تحويل ورق به شما مشتريان تماس بگيريد.

ورق گالولوانيزه

ورق سياه مي تواند به دو صورت گالوانيزه گرم و گالوانيزه سرد تبديل به ورق گالوانيزه شود.

قيمت لوله داربست

 لوله داربست داراي نوسانات بسيار شديدي در چند سال گذشته بوده است و مي توانيم به جرات بگوييم كه تقريبا نصبت به پارسال قيمت لوله داربست  ،تيرآهن و غيره....سير صعودي به خود داشته و تا الان ادامه دارد.

قيمت لوله مانيسمان

قيمت ميلگرد ، لوله مانيسمان و تير آهن طي دو سال گذشته با نوسانات بسيار زيادي رو به رو بوده از اين براي سفارش دريافت پيش فاكتور از شركت آهن ايرانيان هر چه سريع تر اقدام كنيد به نفع شما خواهد بود زيرا هر چه براي خريد ديرتر اقدام كنيد احتمال اينكه با قيمت بالا تري خريد كنيد در وضعيت كنوني بازار دور از انتظار نيست.

 

اثرتحريم بر صنايع فولاد

تحريم هاي ناجوامردانه و دور از حقوق بشر عليه كشور عزيزمان باعث شده تا برخي از قيمت ها بسيار جابجا شوند و صنايع فولاد نيز از اين داستان جدا نبوده است و قيمت لوله مانيسمان نسبت به دو سال گذشته متاسفانه با سعود بالايي رو به رو شده است.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قيمت,ميلگردآهن,ايرانيان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۵:۰۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

تكنيك هاي سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

سئو سايت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي سايت براي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را در طراحي سايت بصورت زير تعريف نمود:

دوستاي عزيزم سئو (بهينه‌سازي سايت براي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو كار خود را آغاز كردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يك ليست فهرست شده نگاه مي‌كردند كه همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند كه از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌كردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي كه يك كلمه كليدي يا يك عبارت در يك صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد كل كلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌كردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع كرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  براي سايت هاي اعم از طراحي سايت فروشگاهي، طراحي سايت رستوران، طراحي سايت گردشگري، طراحي سايت شركتي و بسياري موارد ديگر به دنبال پيدا كردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو كمك به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده توسط كاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو است كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌كند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينكه چگونه كلمات كليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌كشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممكن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدكنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است كه در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول كه 58.4 درصد كليك‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور كلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير تقسيم بندي كرد:

 • در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.
 • باعث ايجاد برند مي شود.
 • باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد.
 • باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد.
 • باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترين ابزار براي تبليغات است.

سئو درون صفحه يا On Page SEO

سئو درون صفحه به كنترل مستقيم كدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور كلي هر چيزي كه در سايت خود بارگذاري مي‌كنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است كه شما بيشترين كنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را كه شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است كه روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بيرون صفحه يا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page كه توسعه وب سايت با كنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازي بيرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است كه در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است كه مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما كمك كند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي كه از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌كنند متمركز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي كه در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يك فرآيند نامحدود است كه توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو كلاه سفيد يا White Hat

 به مجموعه تكنيك‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي كه از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌كنند، اشاره دارد. كه اين به معني فريب يا دستكاري موتور‌هاي جستجو و يا كاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو كلاه سياه يا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد كه به منظور فريب، بازي و دستكاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بكار مي‌رود. اين مهم است كه بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بكارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاكتيك‌هاي سئو كلاه سياه ممكن است كه باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف كامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهاي سئو وب سايت بصورت زير:

 • بهبود ساختار سايت
 • استراتژي كلمات كليدي
 • استراتژي URL
 • بهينه سازي كد
 • پردازش كردن متن
 • بهينه سازي لينك هاي ورودي
 • استراتژي نام دامنه و هاست

مهمترين معيارها براي بهينه سازي موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه كردن Allow يا DisAllow به نقشه سايت
 • اضافه كردن URL به نقشه سايت
 • اضافه كردن نقشه سايت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهاي آناليز جهت crawl

تكنيك هايي كه براي بهينه سازي و سئو سايت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزايش لينك هاي خارجي
 • تغيير اسم فايل ها
 • لينك يك طرفه
 • كلمات كليدي
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحيح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهينه سازي محتوا

منبع: شركت سانا پرداز نارين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تكنيك,هاي,سئو,سايت,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷:۳۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

يكي از خدمات دندانپزشكي، ارتودنسي است. ارتودنسي يكي از مهم‌ترين شاخه‌هاي رشته دندانپزشكي است كه در آن به بررسي ساختار دندان‌ها و نحوه چينش آن‌ها كنار يكديگير پرداخته مي‌شود. ارتودنسي دندان يكي از موارد بنياني است كه توسط هر دندانپزشكي ابتدا چك مي‌شود و در صورتي كه دندان‌هاي شما نياز به ارتودنسي دارد، شما را به يك متخصص ارتودنسي ارجاء خواهند داد.

متخصص ارتودنسي است كه در رشته دندانپزشكي تحصيل كرده است، اما به صورت تخصص ارتودنسي را دنبال كرده است. به متخصص ارتودنسي، ارتودنتيست نيز گفته مي‌شود. يكي از وظايف ارتودنتيست، بررسي دقيق و كامل دندان‌هاي شما و سپس ارائه راهكاري مفيد است.

مراحل ارتودنسي دندان

متخصص ارتودنسي به انواع ارتودنسي‌ها و ساختار هر كدام از آن‎‌ها، آشنايي كاملي دارد. به عنوان مثال تفاوت ارتودنسي متحرك و ثابت هم در هزينه و هم در ساختار و زمان پياده سازي اثر مي‌گذارد. از سويي به شما به خوبي تمام انواع ارتودنسي‌ها از جمله ارتودنسي نامرئي را معرفي مي‎كند.

قيمت ارتودنسي به عوامل متفاوتي بستگي دارد. به عنوان مثال هزينه ارتودنسي نامرئي، بيش از ارتودنسي مرئي و ثابت است. جالب است بدانيد در نوعي از ارتودنسي نامرئي، هزينه ارتودنسي، بيش از سه تا پنج هزار و پانصد دلار است.

در برخي موارد حاد براي ارتودنسي شاهد آن هستيم كه ارتودنتيست به شما جراحي فك پيشنهاد مي‌دهد. برخي از دوران كودكي خود شاهد رشد نامناسب استخوان‌‌هاي فك خود بوده‌اند و اين عاملي شده است براي شكل گيري فرمي نامناسب براي دندان‌هايشان در بزرگسالي.

جراحي فك روشي مرسم در چنين مواردي است. در اين جراحي، بخشي از استخوان فك فرد با عمل جراحي برداشته مي‌شود. موارد بسياري روي داده است كه در آن دندان‌هاي فرد بر روي يكديگر قرار نمي‌گيرند و انجام اين عمل بسيار ضروري است. البته ارتودنسي نيز مانند اكثر موارد، داراي عوارض ارتودنسي است. البته يك متخصص مجرب به شما از تمامي اين موارد آگاهي مي‌رساند و با خيالي آسوده مي‌توانيد بدون داشتن تجربه‌اي نامطلوب، فرايند ارتودنسي را طي كند.

مراحل ارتودنسي بزرگسالان مانند ارتودنسي كودكان است. البته در كودكان با توجه به نرمي استخوان‌هاي فك، با راحتي و سرعت بيشتري مي‌توان ارتودنسي را انجام داد و با نتايج اكثرا مطلوبي رسيد.

هدگير يكي از انواع روش‎هايي است كه براي ارتودنسي از آن بهره برده مي‌شود. هدگير با ايجاد فشار بر روي استخوان‌هاي فك، سعي در ايجاد حركت اين استخوان‌هاي مي‌كند. بسياري از افراد هستند كه نياز به ارتودنسي فك بالا يا فك پايين دارند. در برخي موارد بهره از ارتودسني با هدگير، مي‌تواند اثربخش واقع شود.

بهره از بهترين دكتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي تضميني است در راستاي دريافت مطلوب ‌ترين خدمات از دكتر ارتودنسي است. به صورت معمول بهترين دكتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي داراي مطب اختصاصي براي خودشان هستند و اين عاملي در راستاي افزايش رضايتمندي شما از خدماتي كه توسط اين متخصصين به شما ارائه مي‌دهد، مي‌شود.

يكي از مزيت‌هاي كلينيك ارتودنسي، قرارگيري تجهيزات مورد نياز شما براي درمان ارتودنسي در يك محل است. اين عاملي مي‌شود تا شما بدون نياز به هر گونه رفت و آمد و با كمترين مستهلك شدن، در محل از بهترين خدمات بهره ببريد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: هزينه,ارتودنسي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۸:۲۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

نقد كتاب روايت يك مرگ در خانواده

يكي از شاهكارهاي ادبيات آمريكا

اثر جيمز ايجي به مناسبت صدمين سالروز تولدش

رمان «روايت يك مرگ در خانواده» در سال ????، يعني دو سال پس از مرگ نويسنده در سن پنجاه‌وپنج‌سالگي به چاپ رسيد و تا به امروز به‌عنوان اثري بي‌نقص در ذهن بسياري نقش بسته است؛ اين شرح‌حال يكي از تأثيرگذارترين برداشت‌هايي است كه مي‌توان از فقدان و مرگ عزيزان و غم و اندوه ناشي از آن داشت را در خود جاي‌داده. داستان كتاب به‌اين‌ترتيب است كه مردي به نام جِي فولِت درراه برگشت به خانه‌اش در ناكس ويل ايالت تنسي آمريكا در يك تصادف رانندگي جان خود را از دست مي‌دهد؛ چنين رخداد غمباري تنها جان يك نفر را نمي‌گيرد، بلكه تمام خوشي و رضايت يك خانواده را هم از ميان مي‌برد. اين كتاب، اثري است مملو از شوق نويسندگي، نثري غزل گونه و سرشار از احساسات و شايد به همين دليل است كه يكي از شاهكارهاي ادبيات آمريكا به‌حساب مي‌آيد.

در يك‌شب فرح‌بخش بهاري در سال ????، در شهر ناكس ويل ايالت تنسي، جِي فولت، پدر دو كودك كه مردي است نجيب و خوش‌قلب و كمي نيز ازلحاظ مالي با مشكل روبه‌رو است با زنگ تلفني از جانب برادر مستش، رالف، از خواب بيدار مي‌شود. در اين تماس به او ميگويند كه پدرش با مشكل قلبي جدي روبه‌رو است و شايد تا صبح دوام نياورد. جِي پس از خداحافظي از همسرش، مري، خانه را ترك مي‌كند و درراه شايد در پس ذهنش از خود مي‌پرسد كه چه مي‌شود اگر به همين زودي‌ها مرگ سراغ او نيز بيايد.

جيمز ايجي در رمان «روايت يك مرگ در خانواده» كه برنده‌ي جايزه‌ي پوليتزر نيز شده در حقيقت در قالب داستان، ماجرايي حقيقي و داستان مرگ پدرش را، آن‌هم زماني كه خود او تنها ? سال داشت، روايت مي‌كند. ايجي سير داستان را از شب مرگ پدر آغاز مي‌كند و با توصيف مراسم خاك‌سپاري ادامه‌اش مي‌دهد؛ سير داستان عيناً مطابق با حقيقت است و به همين دليل احساسات و وقايع دقيقاً همان‌هايي هستند كه يك خانواده با مرگ ناگهاني يكي از اعضايش تجربه مي‌كنند. رمان گرچه ممكن است ساده و سرراست به نظر برسد اما كتابي است پرعمق و با نثري قوي. تك‌تك شخصيت‌پردازي‌هاي كتاب استادانه و در كمال صورت گرفته‌اند، خصوصاً شخصيت مري. مرگ شوهر براي مري يعني تنهايي و بي‌پشتوانگي و مري مي‌داند كه از حالا به بعد تنها بايد به خدا تكيه كند اما درست در همين زمان و براي نخستين بار ايمان مري به وجود خدا سست مي‌شود. به خواننده همچنين شانس شناختن اندرو، برادر مري، نيز داده مي‌شود.

اندرو با اهانت‌هايي كه به خدا و مذهب مي‌كند هم بعدي فلسفي به رمان مي‌دهد و هم سبب اختلاف ميان شخصيت‌هاي مختلف مي‌شود. رالف در آشوب است؛ او مردي الكلي است و خود را بابت مرگ برادرش سرزنش مي‌كند و مدام با جايگاه تهي از احترامي كه در خانواده دارد در كلنجار است. شخصيت ديگر، خاله‌ي مري است كه زني است سرشار از مهر و محبت و البته سرسخت كه ظرفيت‌هايش در اين اوضاع نابسامان و نامتعادل مورد آمايش قرار مي‌گيرند. در اين شخصيت‌هاست كه مرز ميان عشق و نفرت شكل مي‌گيرد و ايجي آغاز به تصحيح و درك عواطفش كه گهگاه حتي زبان از توصيفشان قاصر است، مي‌كند.

در مركز اين دايره‌ي احساسات اما خود ايجي است كه ايستاده؛ ايجي خود را به ياد مي‌آورد، پسري جوان و با عنوان روفوس فولت. روفوس پسري است قابل‌اطمينان و كمرو؛ حالا اگرچه پدر را يك‌شبه ازدست‌داده اما به‌تدريج به درك بيشتري از رابطه‌ي ميان پدر و پسر مي‌رسد. تلاش‌هاي روفوس براي درك فقدان پدر به بي‌ميلي نسبت به اين موضوع مي‌انجامد. يادآوري خاطراتي كه روفوس با پدر دارد به خلق چنان زيبايي‌اي مي‌انجامد كه تنها در رمان‌هاي آمريكايي شاهدش هستيم.

«روايت يك مرگ در خانواده» چه ازنظر روان‌شناختي و چه ادبي شاهكار است. توجه خاصي كه در اين رمان به تفاوت فكر، گفتار و عمل شده سبب مي‌شود تا شاهد تاروپود و اساس حقيقي انسان بودن باشيم. اين رمان شايد يكي از قوي‌ترين و شخصي‌ترين رمان‌هايي باشد كه مي‌خوانيد؛ بايد گفت كه نويسنده از عمد رمان را به تجربيات خود نزديك كرده تا بتواند از اسرار مرگ وزندگي، باور و بي‌اعتقادي و چنين مسائلي كه شايد همه‌ي ما تا حدي با آن‌ها درگيريم پرده بردارد.

درباره‌ي نويسنده

جيمز روفوس ايجي كه در خانه او را بانام روفوس صدا مي‌زدند زاده‌ي ???? ميلادي ناكس ويل تنسي است. پدرش، جيمز ايجي، يا همان جِي، در طول عمرش شغل‌هاي مختلفي را امتحان كرد و حتي مدتي در كسب‌وكار خانوادگي همسرش كه ساخت‌وساز بود مشغول به كار بود. جيمز كه نزديك به شش سال داشت، پدرش درراه برگشت از عيادت پدر بدر بستر مرگش در يك حادثه‌ي رانندگي از دست رفت. ماشين چند دور چرخيده بود و جيمز در جا كشته‌شده بود. اين تصادف و عواقبي كه به دنبال داشت گويي به حافظه‌ي ايجي سنجاق شده است. در سنين نوجواني ايجي رابطه‌ي نزديك با يك كشيش به نام پدر جيمز فلاي پيدا كرد. پدر بعدها راهنماي او شد. ايجي در سال ???? از آكادمي فيليپس فارغ‌التحصيل شد. در دانشگاه هاروارد به تحصيل ادامه داد و زير نظر منتقد برجسته و سرشناس، آي. اِي. ريچاردز به تحصيل ادبيات مشغول شد. پس از فارغ‌التحصيلي از دانشگاه، همكاري پرثمر اما پرتنشي را با مجله‌ي فورتون آغاز كرد.

در سال ????، ايجي براي ما مويت به آلاباما سفر كرد و عكاس مشهور واكر ايوانس نيز همراهش بود؛ آن‌ها مي‌رفتند تا درباره‌ي وضعيت كشاورزان فقير و مشكلاتشان گزارش تهيه كنند. ايجي در همين باره دست‌به‌قلم شد اما نوشته‌اش از جانب مجله‌ي فورتيون رد شد؛ همكاري با ايوانس نيز به جايي نرسيد اما برخلاف تمام مخالفت‌هاي اول راه، اثرش با عنوان «بگذاريد مردان مشهور را تحسين كنيم» در سال ???? منتشر شد. او هم داستان‌نويسي مي‌كرد و هم به‌نقد از چند فيلم و فيلم‌نامه، ازجمله ملت، ملكه‌ي آفريقايي و شب و شكار دست‌به‌قلم شد. ايجي درحالي‌كه با اعتياد به الكل و مشكلات قلبي درگير بود بالاخره توانست رمانش را كه درباره‌ي مرگ پدرش بود با عنوان «روايت يك مرگ در خانواده» به اتمام برساند. در ماه مه سال ????، تنها دو روز پيش سي و نهمين سال‌مرگ پدرش، ايجي در اثر حمله‌ي قلبي در شهر نيويورك از دنيا رفت. اين رمان بعد از مرگ او در سال ???? منتشر شد و يك سال بعد توانست جايزه‌ي پوليتزر را از آن خود كند.

اين كتاب توسط انتشارات شورآفرين و با ترجمه‌ي شيرين معتمدي منتشر شده است. مشاهده و خريد كتاب از (فروشگاه كتاب كاواك)

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نقد,كتاب,روايت,يك,مرگ,در,خانواده،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۹:۳۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اشتباهاتي كه قبل از رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه ليزر دايود الكس بايد از آن خودداري كنيد

فرآيند رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه‌ ليزر مي‌تواند كاري بسيار سخت باشد. به صورت ميانگين اين درمان بايد هر شش هفته يكبار براي رسيدن به نتيجه مناسب انجام شود. قبل از عمل مي‌توان روي پوست ژل‌هاي بي حسي استفاده و سپس از دستگاه ليزر دايود الكس استفاده كرد. به صورت كلي بسياري از افراد به چهار تا شش جلسه درماني براي رسيدن به نتيجه مناسب خواهند داشت. رشد موهاي زائد بعد از چند جلسه مي‌تواند به صورت كامل متوقف شود اما برخي از افراد بعد از مدتي شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نيز انگار به صورت كلي اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد كامل موهاي زائد خواهيد بود. بايد گفت كه بسياري از افرادي كه با اين مشكل روبرو مي‌شوند، اشتباهاتي را مرتكب شدند كه روي فرآيند درمان موهاي زائد تاثيرگذار بودند تا حدي كه دوباره شاهد رشد مجدد موهاي زائد هستند. البته فرآيند درمان ليزر قابل تكرار است و شما مي‌توانيد در سري دوم اينكار را بدون اشتباهات انجام دهيد. در اين مقاله به اشتباهاتي اشاره مي‌كنيم كه مرتكب شدن آنها مي‌تواند روي درمان با استفاده از دستگاه ليزر تاثيرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شيو نكرديد: ليزر نور را به انرژي حرارتي تبديل كرده كه فوليكول مو را تحت تاثير قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهاي زائد بلند باشند، ليزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همين خاطر است كه شما صرفا به ريشه مو و فوليكول‌هاي آن براي درمان نياز خواهيد داشت. اصلاح كردن قبل از درمان به شدت پيشنهاد مي‌شود. اگر قبل از درمان، از واكس استفاده كرديد كه باعث كنده شدن مو از ريشه مي‌شود، بهتر است يك هفته صبر كنيد تا مو فرصتي براي رشد داشته باشند تا همان مو بسيار كم براي درمان با استفاده از دستگاه ليزر مورد بهره برداري قرار گيرد. درمان كامل با استفاده از دستگاه ليزر چندين ماه به طول خواهد انجاميد و شما مي‌توانيد در فاصله بين جلسات موهاي زائد خود را شيو كنيد.
 2. به فردي با تجربه مراجعه نكرديد: اين مورد كمي بيش از حد عادي به نظر مي‌رسد، مثلا شما براي كوتاه كردن ناخن دست‌هايتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمي‌كنيد. فرقي ندارد كه چه كسي درمان ليزر را انجام مي‌دهد، شما بايد مطمئن باشيد كه اين فرد تجربه كافي را در اين زمينه داشته به صورت مكرر براي درمان موهاي زائد افراد مختلف از دستگاه ليزر استفاده مي‌كند.
 3. دستگاه ليزر را بررسي نكرديد: ژل خنك كننده، عينك مخصوص و ... .  به صورت كلي اگر به كلينيك مدرن مراجعه نكنيد از دستگاه‌ها و تكنولوژي‌هاي قديمي براي درمان استفاده خواهد شد. ليزر‌هايي مثل IPL مي‌توانند در فرآيند درمان موهاي زائد با دستگاه ليزر مورد استفاده قرار گيرند اما معمولا تعداد جلسات درماني بيشتر شده و نتايج نيز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است براي انتخاب مناسب دستگاه ليزر، با متخصص مشورت كنيد تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنين ضخامت آن دستگاه مناسبي به شما معرفي شود.
 4. در درمان ثابت قدم نيستيد: زمان استاندارد بين جلسات درماني چهار تا شش هفته است. به صورت ميانگين به پنج جلسه درماني براي رسيدن به نتايج مناسب نياز خواهيد داشت. چيزي كه در اين ميان اتفاق مي‌افتد اين است كه بسياري از افراد بعد از جلسه دوم يا سوم با مشاهده نتايج از ادامه جلسات خودداري كرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو براي درمان مراجعه مي‌كنند. برخي از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهاي ضخيم نياز به تعداد جلسات درماني بيشتري دارند اما به صورت كلي پنج جلسه ميانگين مناسبي براي رفع موهاي زائد است.
 5. انتظارات شما بيش از حد است: بسياري از نقاط بدن تحت تاثير درمان مناسب با دستگاه ليزر شاهد كاهش رشد 85 تا 90 درصدي خواهند بود. نقاط متفاوت، نتايج مختلفي را نيز در بر خواهند داشت اما هميشه مقداري از موهاي زائد در بدن باقي خواهند ماند. پس به همين خاطر بهتر است كه انتظارات بيش از حد خود در مورد پوستي عاري از هر گونه موهاي زائد را كنار بگذاريد. مجوز سازمان غذا و داروي كشور آمريكا به دستگاه‌هاي ليزر نيز به كاهش موهاي زائد اشاره مي‌ كند نه رفع كامل آنها.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,دستگاه,ليزر,دايود,الكس, دستگاه ليزر دايود الكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۳:۱۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

هاست سي پنل چيست و چه ويژگي هايي دارد

كنترل‌پنل سي پنل اساسا براي شركت‌هاي ميزباني طراحي شده و مناسب ‌هاست لينوكسي است. اين پنل به كاربران اجازه مي‌دهد، سرويس ‌هاست را مديريت كنند. بطوركلي برخي افراد به دنبال شركت‌هايي هستند كه هاست سي پنل ارائه مي‌كنند اما در نظر داشته باشيد‌ هاست سي پنل عنواني كاملا كلي است و مقصود آن هاست لينوكس است پس هاست سي پنل به ميزباني اطلاق مي‌شود كه از كنترل‌پنل سي پنل براي مديريت امكانات سرويس استفاده مي‌شود.

كنترل‌پنل پلسك (Plesk) و دايركت ادمين (Direct Admin) ساير كنترل پنل هاي محبوب هستند ولي هيچكدام به محبوبيت سي پنل نيستند.

ويژگي هاي يك هاست سي پنل حرفه اي

 • بهره مندي از هارد پرسرعت SSD يا هارد SSD Nvme كه گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لايت اسپيد
 • استفاده از cloudLinux براي افزايش امنيت و پايداري
 • بكاپ گيري منظم و اتوماتيك توسط هاستينگ
 • ارائه پلن هاي مختلف هاست ميزباني مناسب شما
 • استفاده از سرور هاي قدرتمند با جديدترين سخت افزارهاي روز دنيا
 • امكان خريد سرويس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و يكساله
 • فضا و پهناي باند متناسب با نياز شما
 • پشتيباني 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت كيفيت و بازگشت وجه در صورت عدم رضايت
 • ارائه سرويس ها با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • امكان تغيير پلن ميزباني بصورت اتومات و توسط خود كاربر
 • و ساير موارد

هاست رايگان زدگيگ

 

شركت زدگيگ براي كاربران امكان سفارش هاست رايگان سي پنل را امكان پذير ساخته كه براي سفارش هاست رايگان به بخش سفارش هاست رايگان مراجعه فرماييد.

هاست رايگان سي پنل

توضيحات هاست رايگان

 • مشخصات سرويس:
  ٥٠٠ مگابايت فضا
  نامحدود ترافيك ماهيانه
  آخرين نسخه سي پنل
  نامحدود ايميل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامين
  نامحدود بانك اطلاعاتي MySQL
  قابليت هاست سه دامنه اينترنتي
  بهينه شده با سيستم هاي مديريت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولي
  بدون تبليغات
  قابل ارتقاء اتوماتيك به پلن هاي بالاتر با حجم بيشتر بدون تغيير در اطلاعات سايت

اين هاست مخصوص ميزباني سايت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نيست.

قوانين هاست رايگان

تمايل ما ارائه خدمات با بهترين كيفيت مي باشد اما بدليل اينكه مايل هستيم اين خدمات پايدار بماند و با مشكل قانوني مواجه نشويم، احتراما پيشاپيش موارد زير را خدمتتان يادآوري مي نماييم:

رعايت تمامي قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و قوانين جاري متداول در اينترنت از سوي تمامي كاربران محترم الزامي مي باشد.

نصب هر گونه بازي آنلاين، خبرخوان، شبكه اجتماعي، سايت دانلود و چت روم روي سرور ممنوع مي باشد.

درصورت هرگونه استفاده غير قانوني و غير متعارف هاست بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.ميزباني به دامنه هاي اصلي قابل ارائه مي باشد و در مورد ساب دامين تاييد نمي شود.

هاست رايگان براي سايت هاي معمولي مناسب بوده و هاست تست نمي باشد.

براي دريافت پشتيباني و بكاپ گيري مي بايست از سرويس هاي ميزباني هاست كم حجم ، هاست معمولي و هاست پربازديد استفاده نماييد.

در صورت ارسال ايميل گروهي بدون اطلاع قبلي اكانت كاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رايگان غير مجاز بود و در صورت مشاهده سرويس بدون اطلاع رساني حذف خواهد شد براي ثبت دامنه با تخفيف كليك كنيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: هاست,سي,پنل,چيست,و,چه,ويژگي,هايي,دارد،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۸:۱۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يكي از مهم ترين مزيت ها اين است كه مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممكن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينكه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشكلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يك فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيك فام را به شما معرفي مي كنيم اين فروشگاه همچون ديجي كالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيك فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيك فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري كنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيك فام بسيار راحت است چرا كه تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به كاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با كليك بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملكرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور كه مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد كننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه ايده آل است كه حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري كرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيك فام اصل بوده و داراي ضمانت كالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يك فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با كيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيك فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارك دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد كه لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيك فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت كالا دارند شما مي توانيد قيمت يك محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد كنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش كالا در هر گوشه ايران ظرف زمان كمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امكان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيك فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيك فام اگر شما ناراضي بوديد امكان برگشت كالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت كه شيك فام يك فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است كه به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با كيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيك فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,فروشگاه,اينترنتي,آرايشي,معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۵ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۶:۴۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

باغبهادران

با وجود خشكسالي هاي اخير در اصفهان و كاهش حجم آب پشت سد زاينده رود، همواره به دليل تامين آب صنايع ذوب آهن اصفهان و فولاد مباركه و همچنين رساندن آب به تصفيه خانه هاي در مسير شهر اصفهان ، باغبادران هميشه شاهد جاري بودن آب در زاينده رود بوده است.

اين مجاورت و نيز دماي متعادل و هواي پاك و بدون آلايندگي باعث شده تا باغبهادران در فصول مختلف سال ميزبان مسافران و گردشگران داخلي و خارجي باشد. از اين رو يكي از كسب و كارهاي جديد در باغبهادران ، تجهيز و بروز كردن باغ ويلاهاي شخصي و همچنين اجاره باغ ويلاهاي باغبادران در حاشيه زاينده رود مي باشد.

باغ‌بهادران يا باغبادران

باغ‌بهادران يا باغبادران يكي‌از شهرهاي استان اصفهان ( در جنوب غربي اصفهان و در مسير جاده اصفهان – شهركرد ) و از توابع شهرستان لنجان است . بادام و گردو بخشي از توليدات اين شهر است و از سوغات آن مي‌توان به پولكي ( نوعي پولكي مشهور به رُسي ) و نبات اشاره نمود . اين شهر از سه محله به نام‌هاي باغبادران , دُورَباط و مَلِك‌آباد تشكيل شده است .خيابان‌ها و كوچه‌هاي باريك و شيب دار از مشخصات آن است . از مكان‌هاي جالب آن مي‌توان به قلعه چهار برج , آتشكده قلعه كافر ( بقاياي آتشكده? زرتشتيان ) , باغ‌ها و حاشيه دريا زيباي زاينده رود اشاره نمود .

اولين سامانه رزرو و اجاره ويلا در باغبهادران

ما در اين سامانه مي كوشيم تا رزرو كردن ويلا براي گردشگران و اجاره دادن ويلا  در باغبهادران را براي ميزبانان به راحتي فراهم نماييم.

 

فاصله اصفهان تا باغ بهادران

5z8k_w2.jpg

فاصله اصفهان تا باغ بهادران : دانستن مسافت سفر براي هر مسافري به خصوص در سفرهاي زميني و باخودروي شخصي و همراه با دوستان و خانواده  امري ضروري است . يكي از اولين سوالاتي كه در ذهن شما براي سفر به باغبهادران براي استفاده از طبيعت زيبا و يا قصد اجاره ويلا و اقامت در ويلاهاي باغبهادران ، اين است كه مسافت مبدا تا مقصد چقدر است؟

فاصله باغ بهادران تا شهركرد

فاصله شهركرد تا باغبهادران ?? كيليومتر است .مسير شهركرد به سمت باغبهادران : بلوار كاشاني ، ميدان معلم ، بلوار امام رضا ، پليس راه فرخ شهر ، جاده كلششاد رخ ، روستاي حاجت اقا ، خروجي روگذر باغبهادران

مسير اصفهان به باغبهادران

مسير و فاصله اصفهان تا باغ بهادران :

وقتي از اصفهان به طرف باغبهادران در حركت هستيد

 • پس از  گذشتن از بزرگراه اقارب پرست به زندان مركزي اصفهان مي رسيد.
 • بعد از ? كيليومتر ابتدا در بزرگراه ذوب اهن از كنار شهر فلاورجان مي گذريد .
 • با حدود ?? كيلومتر رانندگي پس از فلاورجان به پليس راه اصفهان و فولادشهر مي رسيد.
 • بعد از گذشتن از فولادشهر به طرف زرين شهر در حركت هستيد كه در مابين راه ورودي سواري هاي شركت ذوب اهن در پيش روي شماست و شما بايد از سمت چپ جاده و به سمت سراشيبي حركت كنيد.
 • پس از حدود ? كيلومتر به وروري زرين شهر مي رسيد .
 • دقت كنيد كه شما بايد از سمت راست گرد جاده ، به سمت تابلوهاي شهركرد و باغبهادران هدايت مي شويد .
 • پس از حدود ?? دقيقه رانندگي به محدوده مديسه و سد چم آسمان مي رسيد
 • پس از گذشتن از اين مسير در حدود ? دقيقه رانندگي در مسير اصلي ، و گذشتن از چمگردان ، كارخانه ذوب آهن ، تصفيه خانه باباشيخ علي و روستاي مديسه شما به تابلوي نشانگر باغبهادران مي رسيد

 

jr4t_w3.png

تاريخچه باغ بهادران

تاريخچه باغبهادران : باغ‌بهادران يا باغبادران يكي‌از شهرهاي استان اصفهان ( در جنوب غربي اصفهان و در مسير جاده اصفهان – شهركرد ) و از توابع شهرستان لنجان است . اين شهر به جهت قرار گرفتن در حاشيه رودخانه زاينده رود آب و هوايي معتدل دارااست . باغبادران‌ در ?? درجه‌ و ?? دقيقه‌ طول‌ شرقي‌ از نصف‌النهار گرينويچ‌ و ?? درجه‌ و ?? دقيقه‌ عرض‌ شمالي‌ از خط‌ استوا قرار دارد. ارتفاع‌ شهر باغبادران‌ از سطح‌ دريا به‌ طور متوسط‌ ???? متر است‌. بلندي‌ اين‌ شهر در سواحل‌ رودخانه‌ زاينده‌رود ???? متر و در قسمت‌هاي‌ مرتفع‌ به‌ ???? متر مي‌رسد.

در قديم شغل پر اهميت مردمان اين شهر كشاورزي و باغداري بوده‌است . همينطور تني چند از مردان اين شهر در كشوركويت ( عمدتاً مشغول به كار در صنعت نجاري ) شاغل و معاش مي‌باشند و از اين روش منجر رونق اقتصادي اين شهر شده‌اند . اين مجاورت و نيز دماي متعادل و هواي پاك و بدون آلايندگي باعث شده تا باغبهادران در فصول مختلف سال ميزبان مسافران و گردشگران داخلي و خارجي باشد. از اين رو يكي از كسب و كارهاي جديد در باغبهادران ، تجهيز و بروز كردن باغ ويلاهاي شخصي و همچنين اجاره باغ ويلاهاي باغبادران در حاشيه زاينده رود مي باشد.

 

تاريخچه باغبهادران

وجود بقاياي‌ آتشكده‌ يا قلعه‌اي‌ كه‌ به‌ قلعه‌ كافر معروف‌ است‌ و براساس‌ نظر عموم‌ قدمتش‌ به‌ قبل‌ از اسلام‌ باز مي‌گردد . وجود امام‌زاده‌اي‌ به‌ نام‌ شاهزاده‌ ابراهيم‌ كه‌ اولاد حضرت‌ موسي‌ بن‌ جعفر است . با در لحاظ گرفتن‌ اين‌ نكته‌ كه‌ در ايام‌ خلافت‌ مأمون‌ عباسي‌ , سادات‌ علوي‌ در دربار مأمون‌ با عزت‌ و احترام‌ مي‌زيسته‌اند ولي‌ بعداً مورد غضب‌ واقع‌ شده‌اند و به‌ ايران‌ مهاجرت‌ نمودند ميتوانيم‌ وجود مقبره‌ اين‌ امامزاده‌ را در اين‌ شهر دليل‌ بر قدمت‌ آن‌ بدانيم‌ .

اين حوزه‌ به اسم باغبادران هم پر اسم و رسم است , باغ‌بهادران‌ , باغ‌ آذران‌ , باغ‌بابادران‌ , باغ‌بادران‌ , باغ‌بدران‌ , باغ‌وردان‌ از جمله‌ نام‌هاي‌ شهر بوده كه‌ هريك‌ وجه‌ تسميه‌ خاص‌ خويش را دارا‌هستند .?? روستاي ديگر بخش باغبادران كه اغلب آنها در دهستان زير كوه هستند عبارتند از چند روستاي پايكوهي واقع در دامنه جنوبي كوه پير شمع الدين كه بزرگترينشان روستاي كليشاد رخ است ، روستاهاي كچوئيه ، هاردنگ ، زمان آباد و شورجه در قسمت شرقي بخش باغبادران ، روستاهاي حاجي الوان و قلعه تركي در ساحل شمالي رودخانه زاينده رود واقع در صحراي طبس باغبادران و چند روستاي پراكنده ديگر . در اين نوشته سعي شده است حدالامكان تمامي جاذبه هاي گردشگري باغبادران ذكر شود و محور هاي گردشگري منطقه را طبق تقسيم بندي اينجانب بيان خواهم كرد.

روستاي كليشاد رخ

محل روستاي كليشادرخ در غربي ترين نقطه شهرستان لنجان و نيز  در جنوب غربي استان اصفهان و در مرزي بين ?استان اصفهان و چهارمحال و بختياري قراردارد. روستاي كليشادرُخ، در ??كيلومتري شهر اصفهان و??كيلومتري شهركُرد (مركز استان چهارمحال وبختياري) قراردارد. روستاي كليشادرُخ از غرب به روستاي رُكن آباد وازشرق به روستاي قلعه آقا منتهي مي شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: باغبهادران،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۹:۰۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

فروشگاه اينترنتي شيك فام

امروزه با گسترش اينترنت، فروشگاه هاي مجازي زيادي در بستر مجازي در زمينه فروش كالا و معرفي خدمات فعاليت مي كنند كه فرآيند خريد را براي مشتريان عزيز بسيار آسان كرده اند ولي متاسفانه بسياري از افراد سودجو با تاسيس فروشگاه هاي مجازي نامعتبر و فروش محصولاتي نامرغوب و تقلبي به دنبال سر كيسه كردن جيب مردم هستند بنابراين اگر شما به خريد اينترنتي علاقمند هستيد اولين نكته انتخاب و خريد از يك فروشگاه آنلاين معتبر است.

دانلود فایل 1.jpg

فروشگاه اينترنتي شيك فام يكي از معتبرترين فروشگاه هاي آنلاين مي باشد كه فعاليت خود را در زمينه فروش انواع لوازم آرايشي و بهداشتي، عطر و ادكلن، لوازم شخصي برقي، محصولات آقايان، لوازم آرايشگاهي و ... از سال 1384 آغاز كرده است. شيك فام علاوه بر ارائه محصولاتي اصل و سهولت بخشيدن به فرآيند خريد و ارسال محصولات در كوتاه ترين زمان به نقاط مختلف ايران مزاياي بي شماري را براي مشتريان به همراه دارد كه در ادامه اين مزايا را بيان مي كنيم.

درباره شيك فام

 

دانلود فایل 2.jpg

 • حق انتخاب بيشتر

در فروشگاه اينترنتي شيك فام به صورت كاملا هوشمندانه محصولات براساس نوع كاربرد در دسته هاي گوناگون قرار داده شده اند و شما به سرعت مي توانيد به محصول موردنظرتان دسترسي پيدا كنيد، هم چنين تنوع محصول به قدري بالا است كه شما حق انتخاب بيشتري براساس سليقه، نوع نياز و توان مالي خود خواهيد داشت.

 • به روز و اصل بودن محصولات

هر روزه شاهد ورود محصولات جديد لوازم آرايشي، لوازم بهداشتي، انواع عطر و ادكلن و ... در بازار هستيم، آيا شما هم فردي به روز بوده و دوست داريد با متد روز پيش برويد؟ شيك فام محصولاتي كاملا جديد از برندهاي معتبر داخلي و خارجي را جمع آوري و در ويترين فروش خود قرار داده است.

 • مقايسه و بررسي كالاها در كوتاه ترين زمان

با ورود به دسته مورد نظرتان براي مثال عطر زنانه، به سرعت انواع مدل هاي عطر و ادكلن زنانه از برندهاي گوناگون براي شما نمايش داده مي شود كه در زير هر يك از محصولات قيمت روز درج شده است از اين رو با يك نگاه كلي به سرعت مي توانيد محصولات را از لحاظ قيمت و ظاهر مقايسه و بررسي كنيد و به سرعت محصول مورد نظرتان را بيابيد. در شيك فام جهت يافتن محصولي خاص و جستجويي دقيق تر، فيلترهاي گوناگوني نظير برند، قيمت و ... در قسمت راست صفحه محصولات قرار داده شده است.

 • تضمين مناسب ترين قيمت

تمامي قيمت هاي فروشگاه شيك فام براساس نوسات بازار درج شده است و هم چنين ما تضمين مي كنيم كه اين قيمت ها بهترين و مناسب ترين قيمت ها مي باشند.

 • دستري سريع به اطلاعات كامل محصولات

يك خريد مناسب، خريدي است كه براساس نيازها و خواسته هايتان صورت بگيريد از اين رو شيك فام با توجه به اين موضوع اطلاعات جامع و كاملي از هر يك از محصولات را براي شما عزيزان ارائه مي دهد براي دسترسي به اين مزيت فروشگاه اينترنتي شيك فام كافي ست بر روي تصوير محصول و يا دكمه جزئيات بيشتر درج شده در زير محصول كليك كنيد تا به صفحه معرفي محصول منتقل شويد.

 • ضمانت اصالت كالا

تمامي محصولات موجود در شيك فام از اصالت كالا و گارانتي برخوردار هستند و از اين رو خيالتان از اصل بودنشان راحت باشد و هم چنين كليه استانداردها و مجوزهاي لازم براي فروش را دارا مي باشند.

 • روش هاي مختلف پرداخت

در فروشگاه اينترنتي شيك فام جهت سهولت بخشيدن به امر خريد اينترنتي تمامي راه ها و روش هاي پرداخت براي مشتريان عزيز ارائه شده است كه شامل  پرداخت آنلاين، كارت به كارت،  واريز به‌حساب بانكي و پرداخت در محل مي شود.

 • عودت و بازگشت كالا

رضايتمندي مشتريان و ارائه كالاهاي با كيفيت و اصل از هدف هاي اصلي شيك فام است. از اين رو در صورت مشاهده ايراد و يا اشكال فني پس از تحويل گرفتن كالاي مورد نظرتان امكان عودت و بازگشت كالا براي مشتريان عزيز وجود دارد.

دانلود فایل 3.jpg

شيك فامر راز زيبايي تو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فروشگاه,اينترنتي,شيك,فام,فروشگاه اينترنتي شيك فام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۹:۱۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مانتو جلو باز بلند براي خانم‌ها قد متوسط و قد بلند مناسب است. اگر قد بلندي نداريد، از نمونه‌هاي مانتو جلو باز كوتاه استفاده كنيد. انتخاب نادرست اين مدل مانتو‌ها مي‌تواند ظاهر شما را بد جلوه دهد.

هر چيزي كه مد مي‌شود لزوما مناسب اندام شما نيست. در هنگام انتخاب لباس به ويژگي‌هاي اندامي خود توجه كنيد. براي مثال، اگر دور كمر بزرگي داريد؛ سعي كنيد به دنبال نمونه‌هاي مانتو گره دار يا مانتو‌هايي كه كمربند دارند نرويد. اين مدل مانتو‌ها بيشتر مناسب افراد لاغر اندام و بلند است كه نياز دارند قسمت‌هاي مختلف را در استايل خود جدا كنند تا بيش‌ از‌ حد بلند و لاغر به نظر نرسند.

 

اين قانون در مورد مانتو‌هاي جلو باز نيز صدق مي‌كند. اگر قد بلندي نداريد، مانتو‌هاي جلو باز بلند كه بسيار ترند هستند مناسب اندام شما نيست. با اين كار كوتاهي قد خود را دو چندان خواهيد كرد و اين چيزي نيست كه شما دنبال آن باشيد. سعي كنيد از انتخاب مانتو‌هايي كه بلندي آن‌ها بيش از ?? تا ?? سانتي‌متر پايين‌تر از زانوي شماست، خودداري كنيد. در ادامه علاوه بر نمونه‌هاي مانتو جلو باز بلند، نمونه‌هايي از مانتو جلو باز كوتاه را نيز براي شما ارائه خواهيم داد.

بيش از 45 مدل مانتو جلو باز 2019 – 98 جديد كه پوشيدن آنها باعث جذابيت چندين برابري شما شيك پوشان مي شود را براي اين مطلب از قسمت مدل مانتو 2019 سايت دو نقطه برايتان قرار داديم. جديدترين مدل هاي مانتو جلو باز در سال 2019 در اين مطلب به شما نمايش داده مي شود تا شما عزيزان براحتي از ميان آنها مدل مانتو مورد علاقه خود را بيابيد.

 

مدل مانتو جلو باز 2019

مدل مانتو جلو باز بخصوص در ايام گرم سال استفاده بيشتري دارد و در سال 2019 انواع مختلفي از آن روانه بازار شده است. مدل هايي كه در تهيه آن ها از پارچه هايي همچون نخي، حرير، كتان ، ريون و انواع ديگر استفاده مي شود. مانتو جلو باز را همچنين مي توانيد به روش هاي مختلفي با لباسهاي ديگر ست كنيد.

 

در سال هاي قبل استفاده از مانتو جلو باز به تدريج جاي خود را در بين خانم ها باز كرد و هم اكنون در سال 2019 مي توان گفت افراد زيادي براي انتخاب مدل لباس خود از مانتو جلوباز استفاده مي نمايند. البته ذكر اين نكته مهم است كه بدانيد در انتخاب اين مانتوها دقت لازم را به عمل آوريد تا شخصيت شما حفظ شود.

 

مدل مانتو جلو باز 2019 با برندهاي مختلفي در بازار به فروش مي رود. بنابراين بايد دقت كنيد مانتويي را خريد كنيد كه حتي الامكان برند متفرقه يا نا آشنا نباشد. همان طور كه گفتيم در سال 2019 تعداد مدل ها و برندهاي توليد كننده مانتو جلو باز بسيار زياد شده و انتخاب مانتويي با جنس و كيفيت خوب بسيار مهم است.

مدل مانتو45 مدل مانتو جلو باز 2019-98 كه شما را بسيار جذابتر مي كنداشتراك گذاري توييت ديدگاه

بيش از 45 مدل مانتو جلو باز 2019 – 98 جديد كه پوشيدن آنها باعث جذابيت چندين برابري شما شيك پوشان مي شود را براي اين مطلب از قسمت مدل مانتو 2019 سايت دو نقطه برايتان قرار داديم. جديدترين مدل هاي مانتو جلو باز در سال 2019 در اين مطلب به شما نمايش داده مي شود تا شما عزيزان براحتي از ميان آنها مدل مانتو مورد علاقه خود را بيابيد.

 

مدل مانتو جلو باز 2019

مدل مانتو جلو باز بخصوص در ايام گرم سال استفاده بيشتري دارد و در سال 2019 انواع مختلفي از آن روانه بازار شده است. مدل هايي كه در تهيه آن ها از پارچه هايي همچون نخي، حرير، كتان ، ريون و انواع ديگر استفاده مي شود. مانتو جلو باز را همچنين مي توانيد به روش هاي مختلفي با لباسهاي ديگر ست كنيد.

 

در سال هاي قبل استفاده از مانتو جلو باز به تدريج جاي خود را در بين خانم ها باز كرد و هم اكنون در سال 2019 مي توان گفت افراد زيادي براي انتخاب مدل لباس خود از مانتو جلوباز استفاده مي نمايند. البته ذكر اين نكته مهم است كه بدانيد در انتخاب اين مانتوها دقت لازم را به عمل آوريد تا شخصيت شما حفظ شود.

 

مدل مانتو جلو باز 2019 با برندهاي مختلفي در بازار به فروش مي رود. بنابراين بايد دقت كنيد مانتويي را خريد كنيد كه حتي الامكان برند متفرقه يا نا آشنا نباشد. همان طور كه گفتيم در سال 2019 تعداد مدل ها و برندهاي توليد كننده مانتو جلو باز بسيار زياد شده و انتخاب مانتويي با جنس و كيفيت خوب بسيار مهم است.

 

جديترين مدل مانتو جلو باز 2019

در ادامه توجه شما را به جديدترين مدلهاي مانتو جلو باز سال 2019 جلب مي نماييم.

اين مدل مانتو با رنگ طوسي و آميخته با خطوطي زيبا در قسمت بالا تنه جلوه زيبايي دارد. در قسمت پاييني آن نيز چين هاي خاصي قرار دارد كه به اين مانتو جلو باز جلوه شيكي مي دهد و جزو مانتوهاي زيباي 2019 مي باشد.

در عكس بعدي همانطور كه مي بينيد مدل مانتو جلو باز 2019 داراي يقه كلوش مي باشد كه زيبايي جالبي به آن مي دهد. همچنين اين مدل داراي رنگ بندي هاي متفاوت و خاصي مي باشد. اين كار نيز در  دسته مدل هاي پر فروش سال قرار دارد.

اين مدل مانتو نيز داراي جلوه هاي زيبايي از رنگ و طرح است. اين مدل مانتو 2019 داراي آستين بسيار زيبايي مي باشد و رنگ آن با پوست هاي روشن هماهنگ است. مي توان آن را با مدل كفش رنگ روشن ست كرد. انتخاب اين مدل مانتو جلو باز 2019 را به شما توصيه مي كنيم.

اين مدل هم بسيار زيبا و دلنشين مي باشد و جزء تك خال هاي سال 2019 مي باشد. اين مانتو جلو باز بصورت بلند طراحي شده است و مي تواند براي هر دختر خانمي جذاب باشد. شما مي توانيد آن را به دوستان خود نيز پيشنهاد دهيد.

مانتو جلو باز اسپرت 2019

اين مدل مانتو اسپرت جلو باز يكي از بهترين انتخاب هايي مي باشد كه مي توانيد در زمينه مانتوهاي اسپرت داشته باشيد. اين مانتو زيبا و خنك را مي توانيد براي پياده روي و تفريح انتخاب كنيد و از پوشيدن آن لذت ببريد. اين مدل مانتو جلو باز 2019 انتخاب خوبي براي دختر خانم ها مي باشد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: جديترين,مدل,مانتو,جلو,باز,2019،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۳:۰۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.