قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
خودم، خودت، خودش!

اپليكيشن مك در دنياي فناوري امروزي به اين معتقد است كه داشتن يك پلتفرم ساده براي سرويس مدرسه به تنهايي كافي نيست  و از يك سو كاربران و اوليا محترم دانش آموزان با اپليكشن ها و سايت هاي زيادي آشنا هستند و از سوي ديگر بازار كسب و كارديجيتال  به دليل تعداد حضور شركت ها داغ تر شده است به همين دليل هوشمند سازي سامانه راهكاري است براي ايجاد تمايز اپليكيشن راننده اين امكان را فراهم ميكند تا با اشتراك گذاشتن موقعيت لحظه به لحظه با اولياء و مسئول سرويس خود خدمات بهتري را براي مشتري به ارمغان بياورد

nbum_madersh.gif

به طوري كه سيستم به صورت خودكار در فاصله 500 متري از محل منزل دانش آموز يك پيامك به ولي ميفرستد با اين مفهوم كه راننده در نزديكي منزل شماست و در فاصله 100 متري پيامكي مجدد ميفرستد تا ولي از رسيدن راننده به محل انتظار مطلع شود و همينطور در هنگام رسيدن به مدرسه و بازگشت از مدرسه پيامك هاي مجزايي فرستاده ميشود و در صورت غيبت دانش آموز راننده ميتواند با اعلام ثبت غيبت پيامكي به اولياء بفرستد تا ايشان را از عدم حضورفرزندشان در سرويس مدرسه مطلع كند رويكرد اپليكشن مك علاوه بر ساده سازي و هوشمند كردن حمل و نقل دانش آموزان ايجاد امكان درآمد زايي بلندمدت يك پلتفرم كسب‌و‌كار، از طريق معرفي و استخدام است .

با ما در تماس باشيد : 4785-021 و سايت : www.mecapp.ir

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,هوشمند,كردن,حمل,و,نقل,دانش,آموزان, هوشمند كردن حمل و نقل دانش آموزان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۳:۱۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

عيب يابي پكيج ايران رادياتور گام اول عيب يابي سيستم است. معمولاً مردم با مشكلات خرابي پكيج ديواري مواجه مي‌شوند، مشكلاتي كه بخش مهمي از آن ها به استفاده نادرست از پكيج هاي ديواري ايران رادياتور بازمي‌گردد. ما در اين مقاله سعي مي كنيم كه ضمن آشنايي شما با معايب احتمالي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور  برخي كدهاي خطا را به شما معرفي نماييم. اما همواره دقت داشته باشيد كه استفاده درست از پكيج ديواري و سرويس به موقع اين دستگاه شما را از هر گونه تعميراتي مصون مي دارد. بنابراين توصيه مي كنيم كه قبل از هر چيز  با نحوه حفاظت از دستگاه به خوبي آشنا شويد.

عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور قديمي

تشخيص با رنگ شعله :اگر پكيج ديواري ايران رادياتور شما مربوط به بيش از ده سال گذشته است، مي توانيد با مشاهده شعله پكيج به‌راحتي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتورخود را در چند مرحله ساده پيگيري نماييد:

ابتدا به رنگ شعله توجه كنيد.اگر رنگ شعله از آبي به زرد رفته بود، قطعاً پكيج ديواري شما به خوبي كار خود را انجام نمي دهد!
قبل از تماس با متخصص، دكمه ريست پكيج ديواري ايران رادياتور را براي 30 ثانيه نگه‌داريد.
اگر بازهم رنگ شعله از زرد به آبي تغيير نكرد بايد مشكل را با يك متخصص در ميان بگذاريد و احتمالات را بررسي نمود.
مشكل گرم نشدن آب با وجود روشن بودن شعله: اگر شعله پكيج ديواري ايران رادياتور شما همچنان با رنگ آبي مي سوخت. احتمالاً گرم نكردن آب از شير توپي دستگاه است. شايد اين شير در مخزن تغذيه و انبساط گير كرده باشد. براي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور   به سرد بودن رادياتورهاي طبقات بالا دقت كنيد، پيشنهاد ما اين است كه در اين مرحله رادياتورها را هواگيري نماييد اگر آب و هوا در سيستم جريان نداشت و پمپ چرخشي هم با صداي زياد كار مي كرد. با دقت مخزن تغذيه و انبساط را باز نماييد، احتمالاً شير توپي در اين مخزن گير كرده باشد. كمي آن را جابجا كنيد اگر رها شد  و مشكل بر طرف شود، بايد مخزن انبساط به سرعت پر گردد." عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور " يكي از مهمترين تعميراتي هست كه يك تعميركار بايد به نحو احسن انجام دهد .

عيب يابي با شناخت كد خطا: عيب يابي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور قديمي تر با رنگ شعله و برخي نشانه هاي ظاهري امكان پذير بود. اما موضوع براي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور جديد متفاوت است، پكيج هاي ديواري جديد ايران رادياتور كه آن ها را به نام سيستم هاي بسته و چگالشي مي شناسند، پيچيده تر و هوشمند تر عمل مي كنند. اين دستگاه ها عملكرد سيستم را بهبود بخشيده و مصرف انرژي را به حداقل مي رساند. مهم ترين ويژگي پكيج هاي ديواري جديد صفحه نمايش اين تجهيزات است. صفحه نمايشي كه براي عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور مورد توجه تعميركاران قرار مي گيرد. هر كدي كه در صفحه نمايش پكيج ديواري ايران رادياتور ظاهر مي گردد، بيانگر يك ويژگي خاص و يا عيب به خصوصي در دستگاه است كه در ادامه به طور خلاصه به توضيح آن ها خواهيم پرداخت:نمايش دما و كد يابي خطاي پكيج ايران رادياتور

هر عددي كه به طور مداوم شروع به چشمك زدن مي كند، به معناي يك عيب به‌خصوص در پكيج ديواري ايران رادياتور است، اين معايب در هر مدلي براي خود تفسير مخصوص خود را دارد. براي مثال از برخي معايب مدل پكيج ديواري ايران رادياتور m24ff  به نكاتي اشاره  مي‌كنيم:

اگر خطا 80 فعال شد يعني دماي دستگاه بسيار بالا رفته است. در اين مورد براي حل مشكل، متخصص پكيج ديواري ايران رادياتور را اسيد شويي مي كند. هرچند كه ممكن است كه خرابي پمپ دستگاه  علت اين مسئله باشد.

اگر خطا 70، 80 فعال شد، يعني دستگاه با احتمال معايبي نظير نبودن گاز با هر علتي مانند خرابي شير گاز يا جرقه زن مواجه شده است حتي مسير دود كش شايد بسته شده باشد. به هر حال با وصل گاز در سيستم اين عيب برطرف مي گردد.

اگر خطا 50، 80 فعال شد، يعني Ntc آب گرم مصرفي اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است پس بايد آن را تعويض نمود

اگر خطا 50، 80 فعال شد يعني باز هم Ntc آب گرم مصرفي اشكال پيدا كرده است چراكه مدارش اتصال كوتاه شده بنابراين آن را تعويض نماييد.

اگر خطا 50،70، 80 فعال شد يعنيNtc مدار برگشت شوفاژ خراب شده  است و  مدار آن بازگشته است و بايد آن را تعويض نمود.

اگر خطا 50،60 فعال شد يعنيNtc مدار شوفاژ خراب شده  است و  مدار آن اتصال كوتاه گشته است پس آن را تعويض نماييد.

اگر خطا 40،70 فعال شد چند احتمال وجود دارد، يا آب در مدار كم شده كه بايد فشار آب را افزايش داد يا سوييچ پرشر آب خراب شده است كه در نهايت بايد آن را تعويض نمود.اگر خطا 50، 60 فعال شد، يعني Ntc مدار شوفاژ  اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است بايد آن را تعويض نمود

اگر خطا 50، 60،80 فعال شد، يعني Ntc مدار رفت اشكال پيدا كرده است و مدار آن باز است،آن را تعويض نماييد

اگر خطا 50، 60،70 فعال شد، يعني Ntc مدار رفت شوفاژ اشكال پيدا كرده است و مدار آن اتصال كوتاه است بايد آن را تعويض نمود.

اگر خطا 80،40 فعال شد چند احتمال وجود دارد،احتمالاً كليد دود فعال‌شده است. پس مسير خروجي دود را بايد بررسي كنيد، همچنين ترموستات دود را بررسي نماييد.

اگر خطا 40، 70،80 فعال شد، يعني كليد حرارتي ۱۰۵ درجه فعال شده است ولي دماي اندازه گيري Ntc طبيعي است. اگر Ntc خراب نشده باشد كه احتمالش نيز هست، احتمالاً مبدل اصلي رسوب گرفته و مي‌بايست رسوب زدايي شود. اين كار با اسيد به خصوصي انجام مي گيرد.

اگر خطا 40، 60،80 فعال شد، يعني اول از همه خرابي فن را بررسي كنيد اگر كار مي كند شعله خاموش و روشن مي گردد، احتمالاً رله فن خراب شده است ولي اگر فن كار نمي كند.بررسي كنيد كه چيزي جلوي آن را نگرفته باشد، شايد رله برد گير كرده است و با چند ضربه رها شود.

اگر خطا 40، 60،70 فعال شد، يعني فن خاموش شده ولي پرشر سوئيچ دود وصل است، پس يا ولي پرشر سوئيچ دود خراب شده يا رله برد فن نياز به تعويض دارد.

اگر خطا 30 فعال شد يعني  در ارتباط با برد دستگاه اختلالي پيش آمده است در اين مرحله شايد سيم هاي ارتباطي مشكل داشته باشد و يا شايد در حالت بدتر برد خود دستگاه خراب شده باشد.

عيب يابي پكيج ديواري ايران رادياتور شما را قادر مي كند كه پيش از مراجعه متخصص پكيج ديواري از معايب احتمالي سيستم مطلع شويد. در مواردي نيز خود قادر خواهيد بود كه آن مشكلات را برطرف كنيد. با اين حال توجه داشته باشيد كه سيستم هاي پكيج ديواري با گاز، برق و آب كار مي كند، بنابراين دقت و احتياط در انجام تعميرات را همواره در اولويت كار خود قرار دهيد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,پكيج,ايران,رادياتور,معايب احتمالي پكيج هاي ديواري ايران رادياتور،


ادامه مطلب
تاريخ : ۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۴:۲۲:۴۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

آموزش لينوكس

 لينوكس يك سيستم عامل است كه از هسته اصلي يا Kernel سيستم عامل ديگري به نام UNIX برداشت شده است. امروزه آشنايي و كاركردن با سيستم عامل لينوكس براي افرادي كه داخل حوزه فناوري اطلاعات  و شبكه هاي كامپيوتري فعاليت دارند خيلي مهم و ضروري است. مخصوصا براي برنامه نويسان ، به صورتي كه در آگهي هاي استخدام برنامه نويس شركت هاي بزرگ و تيم هاي مهم يكي از شرايط ذكر شده تسلط به اين سيستم عامل قدرتمند مي باشد. از اين روي آموزش لينوكس يكي از مهمترين دوره هاي كامپيوتري مي باشد.

 

دوره هاي آموزشي لينوكس

يادگيري لينوكس برخلفا تصور بسيار راحت است. مي بايست اين سيستم عامل را درك كنيد و متوجه ساختارش بشويد تا بتوانيد با اين سيستم عامل نياز هاتون رو برطرف كنيد و از مزيت هاي فوق العاده ي لينوكس مثل امنيت ، رايگان بودن ، پايداري بالا و خيلي مزيت هاي ديگه بهره مند بشيد.

•             يكي از دوره هاي محبوب آموزش لينوكس، دوره LPIC 1 و  LPIC 2 مي باشد.

•             يكي از مهمترين دوره هاي آموزش لينوكس، برنامه نويسي اسكريپت نويسي Shell Script مي باشد.

يكي ديگر از دلايلي كه باعث گسترش هرچه بيشتر استفاده از سيستم عامل لينوكس در شبكه هاي كامپيوتري است، رايگان بودن و صرفه اقتصادي موجود در آن بود. شما همان لينوكسي را كه در خانه و بر روي PC نصب مي كنيد را مي توانيد در شبكه و در قالب يك سرور سازماني مورد استفاده قرار بدهيد. پس نكته ي ديگر اين است كه لينوكس داراي قابليت اعتماد بالا و هزينه بسيار پايين است.

 

مزاياي سيستم عامل لينوكس

امروزه در بيشتر نقاط دنيا از لينوكس به عنوان يك سيستم عامل قابل اعتماد و انعطاف پذير ياد مي شود و استفاده از اين سيستم عامل بسيار معمول شده است ، به ويژه اينكه سيستم عامل لينوكس به عنوان يك سرور رايگان مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد و به همين دليل يكي از محبوب ترين سيستم عامل هاي شبكه امروزي به حساب مي آيد. وقتي شما از وب سرور لينوكس استفاده مي كنيد ، مي توان به جرات گفت كه Downtime شما به حداقل خواهد رسيد

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آموزش,لينوكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۶:۵۲:۵۵ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟

چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟

بليط هواپيما در گذشته به صورت حضوري و به صورت كاغذي خريداري مي شد. در صورتي كه در سال هاي اخير با گسترش سايت هاي خريد بليط هواپيما نظير طاهاگشت و... اين سوال پيش مي آيد كه چرا بليط هواپيما خارجي؟ سفر كردن از ديرباز تاكنون به انسان ها توصيه شده است. اين امر بنابر دلايل متعددي براي انسان مفيد بوده و باعث جلاي روح او ميشود. عده اي به قصد تجارت و عده ي ديگري نيز به قصد پزشكي و درمان سفر ميكنند. اما در كل اين ذات سفر است كه مورد بحث است نه دلايل ان.

امروزه تكنولوژي انقدر پيشرفت كرده است كه انسان بتواند به راحتي و با صرف زماني كم و با رزرو بليط هواپيما و... به هر جايي از دنيا كه ميخواهد سفر كند. از عواملي كه اين امر را سهولت بخشيده است ايجاد صنعت حمل و نقل است. از ديرباز انسان به هر روشي كه ميشده است سفر ميكرده است با پاي پياده و شتر و چارپايان ديگر گرفته تا زماني كه درشكه و سپس خودرو اختراع شد.اما امروزه تكنولوژي انقدر پيشرفت كرده است كه انسان نه تنها زمين بلكه اسمان را نيز در اختيار خود گرفته است. صنعت حمل و نقل هوايي هر روز در حال پيشرفت و گسترده تر شدن است و افراد زيادي همواره در حال استفاده از اين سيستم هستند.

در سرتاسر جهان ايرلاين هاي متعدد در حال جا به جايي مسافران و فروش بليط هواپيما هستند و موقعيت هاي شغلي متعددي براي افراد در فرودگاه ها و آژانس ها  و حتي در خود شهرها در خصوص اين صنعت شكل گرفته است. از هتل ها گرفته تا تاكسي هاي مربوط به صنعت توريست و گردشگري.

حالا كه ميدانيم يكي از راحت ترين راه ها براي رسيدن به مقصد استفاده از سيستم حمل و نقل هوايي و خريداري بليط هواپيماست، بياييد تا با روند استافده از اين سيستم بيشتر اشنا شويم. براي استفاده از هواپيما بايد نسبت به خريداري بليط هواپيماي مقصد خود اقدام كنيد.

براي اين كار ميتوانيد به سايت ايرلاين مربوطه رفته و بليط مناسب خود را متناسب با صندلي مورد نظرتان خريداري و يا رزرو كنيد و يا اينكه شخصا به ايرلاين مربوطه رفته و حضوري بليط خود را تهيه كنيد كه خب مسلما روش اول بسيار راحت تر است مگر اينكه ايرلاين مربوطه فروش اينترنتي نداشته باشد و يا فروش اينترنتي ان به پايان رسيده باشد.

سوالي كه در زمان خريد بليط هواپيما به صورت اينترنتي مطرح ميشود اين است كه چرا بليط هواپيما را اينترنتي خريداري كنيم؟

اين روزها در تمام عرصه هاي جهاني پيشرفت تكنولوژي در سمت و سوي راحتي بشر بوده است. هيچ تفاوتي نمكند كه اين صنعت صنعت عظيم هوايي باشد يا يك خريد ساده ي اينترنتي. در پي اين حجم وسيع پيشرفت تكنولوژي انجام امور با سرعتي باور نكردني پيش ميرود بنابراين انسان نياز دارد تا بتواند خود را با اين شرايط وفق دهد و به پاي سرعت زندگي در اين ديناي مدرن برسد لذا بايد روش هايي را در زندگي برگزيند تا وي را هم پاي پيشرفت كند.

به عنوان مثال با راه اندازي مترو در شهر تهران ميزان استفاده از اتوبوس هاي داخل شهري بسيار كاهش يافت چرا كه فضاي مناسب و وسيع مترو و علي الخصوص سرعت بالاي اين سيستم در حمل و نقل موجب شد تا افراد بيشتري روزانه از اين سيستم استفاده كنند. چرا كه زندگي در تهران مستلزم استفاده ي به جا و درست از زمان فردي است كه سيستم حمل و نقل زيرزميني يا همان مترو اين امكان را براي افرادي كه  در تهران زندگي ميكنند فراهم مي اورد.

در سيستم هاي ديگر نيز روش به همين صورت است. افراد براي راحتي بيشتر و صرفه جويي در زمان خود سعي ميكنند تا زمان كمتري را در بازار بگذرانند و بيشتر به خريد اينترنتي كالاها روي اورده اند. اين روند كه در واقع روندي جهاني است و ميتوانيد در جاي جاي جهان شاهد ان باشيد در همه ي زمينه ها از خريد اقلام و اجناس مورد نياز از جمله پوشاك و مواد غذايي تا خريد اقلامي هم چون دكور و... پيش رفته است.

يا حتي نرم افزارهاي سفارش انلاين غذا بسيار مشاهده ميشوند. حال در نظر بگيريد در صنعت عظيم هواپيمايي كه هر روز همراه با پيشرفت تكنولوژي رو به جلو حركت ميكند از اين سيستم به صرفه و فوري استفاده نكند. اين امر موجب عقب افتادن اين صنعت از ساير صنعت ها ميشود. لذا اغلب ايرلاين ها اقدام به تاسيس و راه اندازي سايت مربوط بهايرلاين خود كرده اند كه از ان طريق ميتوانيد اقدام به خريد و يا رزرو بليط خود كنيد. به راحتي به اين سايت ها دسترسي داشته باشيد و از اخبار و اطلاعات اين ايرلاين ها اگاهي يابيد.

ميتوان بهترين روش براي خريد و يا رزرو بليط هواپيما را خريد اينترنتي دانست. بله اين راحت ترين روش است و لذا پيشنهاد ما به شما اين است. در روش خريد اينترنتي به راحتي ميتوانيد در منزل خود يا هر جاي ديگري باشيد فقط كافي است كه به اينترنت دسترسي داشته باشيد. به سايت مربوطه برويد و از اين طريق بليط خود را خريداري كنيد. هم چنين ميتوانيد صندلي مورد نظر خود را نيز انتخاب كنيد. از ترافك شهر دوري كنيد و نيازي نباشد تا در ايرلاين مورد نظر معطل شويد. زمان كافي براي رسيدگي به ساير كارهاي خود را پيدا خواهيد كرد و گرماي هوا و يا سرماي هوا براي رسيدن به يارلاين مورد نظر را تحمل نخواهيد كرد.

امكان دارد زماني كه براي خريد بليط هواپيما به ايرلاين مراجعه ميكنيد مدارك مورد نياز را فراموش كرده باشيد و مجبور شويد تا به خانه بازگرديد و دوباره به ايرلاين مورد نظر برگرديد اما اگر اينترنتي براي خريد بليط اقدام كنيد در كنار مدارك خود هستيد و هر زمان نياز باشد ميتوانيد به ان ها دسترسي داشته باشيد.

در خصوص خريد اينترنتي بليط هواپيما دانستن اين نكته كه داريد از سايت درستي خريداري ميكنيد بسيار مهم است. حواستان باشد كه سايت رسمي ايرلاين را براي خريد اينترنتي بليط انتخاب كنيد چرا كه مانند بسياري از خريدهاي اينترنتي ديگر ممكن است سايت هاي مشابه براي سواستفاده از كارت بانكي شما طراحي شده باشند و د هنگام وارد كردن اطلاعات كارت بانكي خود اين اطلاعات به سرقت برود و مورد سواستفاده بانكي و مالي قرار بگيريد پس بسيار مراقب باشيد تا وارد سايت اصلي هر ايرلاين شويد.

در خريد اينترنتي شما بليط سيستمي ايرلاين را خريداري ميكنيد و در اين صورت اگر اشتباهي رخ بدهد امكان تغيير ان براي شما وجود دارد اما در صورت خريد حضوري ممكن است بليط چارتري خريداري كنيد و امكان تغيير در ان وجود ندارد.

منبع : خبر انلاين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: چرا,خريد,اينترنتي,بليط,هواپيما؟,چرا خريد اينترنتي بليط هواپيما؟،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۱ تير ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۴:۳۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)


ساخت حفاظ شاخ گوزني به بهترين شيوه ممكن:
در اين مقاله از حفاظ ايران قصد داريم به بررسي نحوه توليد حفاظ هاي ساختماني حفاظ شاخ گوزني يا ساخت حفاظ شاخ گوزني بپردازيم و شما عزيزان را با موارد بسيار مهم و نكات كاملا حرفه اي ساخت چنين حفاظ پرقدرتي اشنا سازيم، قبل از شروع بايد متذكر شويم كه حفاظ هاي ساختماني از ايمن ترين و كاربردي ترين حفاظ هايي محسوب مي شوند كه عملكرد آن ها در مقايسه با ساير حفاظ هاي ديگر بسيار بسيار چشمگير مي باشد، از اين رو همواره چنانچه به دنبال امنيت بسيار بالا هستيد، حفاظ شاخ گوزني مي تواند يك حاشيه بسيار امني را براي شما عزيزان مهيا كند، از اين رو لطفا در اين مفاله با ما همراه باشيد تا اطلاعات كاملي از حفاظ شاخ گوزني و ساخت آن به دست آوريد.حفاظ شاخ گوزني چيست؟
همان طور كه از نام آن پيدا است، اين حفاظ به نوعي طراحي شده كه در نگاه اول همانند شاخ هاي يك گوزن به نظر مي رسد كه از عمده ترين مصرف آن مي توان به محافظ ديوار اشاره نمود، دليل محبوبيت و كارايي اين حفاظ بي شك نام زيباي آن و قدرتي كه در شاخ گوزن ها وجود دارد است و اين خود به تنهايي دليلي بر پيدايش ديوار امني در دل افراد خواهد بود، شايد به جرئت بتوان گفت حفاظ شاخ گوزني از مهم ترين و در عين حال از كاربردي ترين حفاظ هاي موجود در دنيا است. لازم است بدانيد كه پيدايش حفاظ شاخ گوزني به سال 1385 در ايران بر مي گردد، درست زماني كه تعداد سارقان منازل در اين زمان بسيار بسيار زياد بود، در واقع با ورود حفاظ شاخ گوزني كه قيمت بسيار مناسب تري در مقايسه با ساير حفاظ ها داشت و همچنين از طراحي و رنگ آميزي خوبي نيز برخوردار بود دليلي بر افزايش فروش و اعتماد افراد به اين نوع از حفاظ ها شد. مناطق كرج ، كردان كرج ، جاجرود ، بومهن ، هشتگرد ، در اطراف تهران و منطقه سعادت آباد و شمال شهر از خريداران ابتدائي حفاظ ساختمان و حفاظ شاخ گوزني بوده اند .مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزني به چه صورت است؟
در تهيه و ساخت حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد سايز 10 ميلي متري به عنوان يك شكل دهنده اصلي استفاده مي شود، در ابتدا ميلگرد 10 ميلي متري را برش مي دهيم و پس از برش دادن و تيز نمودن سطح آن به سراغ دستگاه هاي مخصوص پرس فرمي مي رويم كه پس از جوشكاري حفاظ شاخ گوزني با بالاترين كيفيت شكل مي گيرد، اما لطفا در ادامه با ما همراه باشيد تا اطلاعات كامل تري از مراحل تهيه و توليد اين حفاظ به دست آوريد.


1- مرحله اول در ساخت حفاظ شاخ گوزني | جوشكاري:
در اين مرحله كه يكي از ابتدايي ترين مراحل ساخت اين محصول است، ميله هاي خم شده اي كه توسط دستگاه هاي پرس آماده شده اند را در قالب هاي مخصوص توليد نرده قرار مي دهند و پس از چيدن آن ها در كنار يكديگر، جوشكاري مي شوند. البته جالب است بدانيد كه هر نوع توليد كننده اي از شيوه خاصي براي تهيه و توزيع حفاظ ها استفاده مي كند. بعضي از توليد كنندگان ميله ها را در سايز هاي مختلف در جلوي ميز كار قرار مي دهند و جوشكار مربوطه نيزبنا به احتياج قطعه اي را برداشته و‌با نگه داشتن دست، آن را جوش مي دهد اين نوع روش جوش در توليد حفاظ شاخ گوزني را جوش يك طرفه مي گوييم.
2- مرحله دوم از ساخت حفاظ شاخ گوزني:
افراد ديگري هستند كه با استفاده از جوشكاري مخصوص اين قطعات را در كنار يكديگر قرار مي دهند و با تسلط بسيار زيادي بر روي هنر جوشكاري اين قطعات را به يكديگر متصل مي كنند، سپس اين حفاظ را برگردانده و تمامي نقاط اتصال را در تمامي جهات جوش مي دهند به طوري كه اين روش يكي از روش هاي بسيار مطمئن و كارآمدي است كه مي توان در ساخت حفاظ شاخ گوزني از آن استفاده نمود، در اين شيوه درست است كه شما نياز به افراد بيشتري داريد تا بتوانيد كاري با كيفيت را توليد كنيد اما از سويي ديگر كيفيت و مقاومت كار شما دوچندان خواهد شد، حال اين محصول آماده رنگ آميزي است رنگ آميزي و پايان كار

توليد كننده مستقيم:حفاظ هاي ساختماني:حفاظ شاخ گوزني و حفاظ سرنيزه رو ديواري با مناسب ترين قيمت و كيفيت

حفاظ شاخ گوزني با ساختار فلزي كه از ميلگرد هاي تيز و فرم داده شده تشكيل شده است كه كل سطح ديوار را با نماي زيبا همچون بوته خار پوشش ميدهد و عبور از آن را غير ممكن مي نمايد.
قابل اجرا بر روي انواع ديوار – نرده – حصار دراندازه هاي متفاوت و رنگ دلخواه شما ميباشد.
حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و كانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايت: https://hefazeiran.ir
كانال تلگرام: https://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نحوه,توليد,حفاظ,هاي,ساختماني,حفاظ,شاخ,گوزني،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ تير ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۳:۳۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

سئو چيست و سئو چيست pdf پاسخ كوتاه دارد و پاسخي بلند. اگر بخواهيم به دنبال اصول سئو برويم و اصول سئو را بشناسيم, پاسخي كوتاه براي اين پرسش نيست. ما مانند كوراني هستيم در اتاق كه بر اين فيل دست مي‌كشيم و ناگهان فرياد مي‌زنيم كه بخشي از آن را شناختيم. در ادامه به اصول سئو شناخته شده بازخواهيم گشت. بازگرديم به سئو.

سئو چيست؟ سئو به مفهوم Search Engine Optimization است. ما وبسايت خودمان را به شكلي بهينه مي‌كنيم (سئو سايت) كه مثلا اگر در حوزه فروش پازل فعاليت مي‌كنيم, افراد پس از جستجو عباراتي مانند پازل 1000 تكه يا خريد پازل به ما مي‌رسند.

ms8u_5.jpg

بازاريابي سئو چيست به اين مفهوم اشاره مي‌كند كه سئو ادامه روش‌هاي بازاريابي‌اي است كه ما از آن‌ها بهره مي‌بريم تا مخاطب را به سوي خودمان آوريم و درنهايت او را به مشتري خودمان تبديل كنيم. درواقع سئو پل واسطي است ميان تبديل مخاطب به مشتري و افزايش درآمدمان.

احتمالا تا به اينجا پاسخ سئو چيست و چه كاربردي دارد و سئو چست و چه اهميتي دارد را دريافته‌ايد.

سئو چيست ويكي پديا يا سئو ايراني هيچ تفاوتي با مفهوم سئويي كه برايتان شرح داده شد, ندارند. گوگل را مي‌توانيد يك هسته بدانيد كه در همه جا ثابت است, اما تغييراتي متناسب با محيط در خودش ايجاد مي‌كند. مثلا زماني كه ما با فارسي زبانان رو‌به‌رو هستيم, گوگل بايد فارسي بداند و بفهمد. تفاوت سئو ايراني با سئو در همين موارد است. هسته گوگل ثابت است و پوسته آن است كه كمي تغيير به خودش مي‌بيند.

خدمات سئو را نمي‌توان در يك مورد يا دو مورد محدود كرد و به بيانشان پرداخت. خدمات سئو طيف وسيعي از موارد را شامل مي‌شود. به عنوان مثال, يكي از اصول سئو, لود شدن سريع وبسيات شما است. در صورتي كه وبسايت شما دير لود شود, مخاطب به راحتي آن را مي‌بندد و به وبسايت ديگري مي‌رود. يكي ديگر از مواردي كه در زير چتر اصول سئو و خدمات سئو مي‌گنجد, خلق محتوايي است كه براي مخاطب مفيد است و مي‌تواند براي او اثرگذار واقع شود.

احتمالا با محتوايي‌هايي بوده است كه روبه‌رو شده‌ايد و از آن‌ها لذت برده‌ايد و سپس در گروه تلگرام يا واتس‌اپ خود با دوستانتان به اشتراك گذاشته‌ايد. آن محتوا چنان ارزش داشته است و برايتان مفيد بوده است كه آن را به اشتراك گذاشته‌ايد.

اهميت سئو در آن است كه ما سعي مي‌كنيم با بهره از آن به جايگاه يك گوگل برسيم. اگر ما به جايگاه يك گوگل نرسيم, ديده نمي‌شويم و اين ديده نشدن يعني اتلاف هر آنچه تا به امروز تخصيص داده‌ايم. اهميت سئو در فروشي است كه به همراه دارد. اهميت سئو در ايجاد شناخت مخاطب از ما است.

قيمت سئو محدوديتي ندارد. متناسب با آنچه بايد انجام شود, قيمت سئو متفاوت خواهد بود. نمي‌توان براي آن محدوديتي در نظر گرفت. خدمات سئو شامل طيف گسترده‌اي از حالات مي‌شوند كه هر يك قيمت سئو متفاوتي دارند و بايد به اين موضوع توجه بداريم.

براي آموزش سئو بايد بسيار توجه بداريد. بسياري هستند كه روش‌هاي كوتاه مدتي به شما مي‌آموزند؛ اما در سوي ديگر, اين روش‌ها پس از مدتي از سوي گوگل شناخته مي‌شود و منجر به كاهش رتبه شما مي‌شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سئو,چست,و,چه,اهميتي,دارد,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۱ تير ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۳:۰۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي ديگر ماشين اصلاح هاي ديگر

كمپاني انديس در سال 1922 در ايالات متحده آمريكا توسط متيو انديس به‌صورت كارخانه‌اي محلي تاسيس و رفته رفته با توجه به بالا رفتن كيفيت محصولات آن در زمينه پيرايش موي سر و صورت، تبديل به كمپاني‌ بزرگي شد. محصولات انديس در زمينه توليد تجهيزات پيرايش موي سر و صورت، هم اكنون محصولاتش در بيش از 90 كشور جهان به فروش مي‌رسد. افراد حرفه‌اي و غيرحرفه‌اي همگي به‌راحتي مي‌توانند براي رفع نياز خود در زمينه اصلاح صورت، اصلاح مو، تيغ صورت، خط‌زدن ريش، صاف كردن و حالت دادن مو اقدام به خريد محصولات اين كمپاني نمايند.

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimme-Cordless-andis

ماشين اصلاح «پرومكس» (Promax) مدل «1944AB» دستگاهي داراي دكمه‌ي تنظيم طول اصلاح، صفحه‌نمايش ديجيتال و باتري قابل شارژ با باتري يدكي است و براي اصلاح موهاي سروصورت طراحي شده است. به كمك دكمه‌ي روي دستگاه مي‌توان فاصله‌ي دو لبه‌ي تيغه و درنتيجه طول برش را از 0.5 تا 2.5 ميلي‌متر تغيير داد.

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimmer-Promax

اصلاح موهاي زائد صورت و بدن، يكي از دغدغه‌هاي مشترك بين خانم‌ها و آقايان است. مردان به دليل هورمون‌هاي خود، موهاي بيشتري دارند و به همين دليل بايد به دنبال روش مناسبي براي از بين بردن موهاي زائد صورت و بدن خود باشند.

استفاده از يك ماشين اصلاح چندكاره، مي‌تواند مشكل پرمويي آقايان را برطرف كند و به آن‌ها كمك كند كه صورت و بدني صاف و بدون مو داشته باشند.

پيشنهاد ما به شما، استفاده از ماشين اصلاح «دينگ لينگ» (Dingling) است. اين ماشين اصلاح، مخصوص اصلاح موهاي سروصورت و بدن است. تيغه‌ها و موچين ماشين اصلاح دينگ لينگ  از جنس تيتانيوم است؛ درنتيجه بالطافت و نرمي، موهاي زائد بدن آقايان را از بين مي‌برد.

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimmer-dingling

برند كيمي توليد‌كننده بين‌المللي و توزيع‌كننده وسايل و لوازم آرايشي برقي بوده كه در سال 1998 تاسيس شده است. هدف از اين شركت ايجاد يك برند ورزشي بين‌المللي بر پايه آخرين دستاوردهاي آرايشگري جهان است. تيم كيمي شامل مهندسين بسيار ماهر، طراحان گرافيك، توسعه‌دهندگان و آرايشگران مشهور المپيك است. اين برند با توليد محصولاتي با‌كيفيت‌ بالا با استفاده از مواد‌ نوآورانه پاسخگوي خواسته‌هاي حرفه‌اي آرايشگران در سراسر جهان است.

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimme-kemei

معمولا در منزل موزر شارژي، كاربردي ترين وسيله براي استفاده آقايان است. قيمت ماشين اصلاح موزر شارژي در شيك فام وجود دارد و مي توانيد محصول ماشين اصلاح موزر شارژي را با مشخصات كامل ديده و خريد كنيد. با داشتن يك ماشين اصلاح موزر شارژي، خودتان مي توانيد در منزل مو ها را كوتاه كرده سپس تميزش كنيد و نيازي نيست به آرايشگاه برويد چون بهداشت را رعايت نمي كنند.

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimme-Cordless-moser-

اين شركت در قدرت از لئو جي وال تاسيس شد ثبت اختراع براي يك الكترومغناطيسي گير مو در سال 1919. [2] در سال 1965 وال معرفي اولين گير خلاء، كه اجازه مو يك فرد را به بدون استفاده از بريده مي شود

https://shikfam.com/Search-products/category-hair-trimme-Cordless-wahl

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: معرفي,ديگر,ماشين,اصلاح,هاي,ديگر،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ تير ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۳:۳۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

پرويز جلاير درگذشت - تابناك

 • پرويز جلاير درگذشت - تابناك

  پرويز جلاير پيشكسوت صاحب نام رشته وزنه برداري ايران و دارنده مدال نقره المپيك دار فاني را وداع گفت.

  Image result for ‫پرویز جلایر وزنه برداری‬‎

  به گزارش تابناك ورزشي؛ پرويز جلاير وزنه بردار دارنده مدال نقره المپيك ۱۹۶۸ مكزيكوسيتي، مدال برنز مسابقات قهرماني جهاني ۱۹۶۶ و مدال طلا بازي‌هاي آسيايي ۱۹۶۶ توكيو در سن ۸۰ سالگي درگذشت.

  او كه از بيماري گوارشي رنج مي‌برد، بامداد امروز در منزلش دعوت حق را لبيك گفت. تابناك، درگذشت اين قهرمان سابق ورزش ايران را به خانواده محترم ايشان و جامعه ورزشي كشور تسليت گفته و براي ايشان غفران و رحمت الهي طلب مي‌كند.

  Image result for ‫پرویز جلایر‬‎

  Image result for ‫پرویز جلایر‬‎

  جلاير نفر دوم از در عكس؛ عكس متعلق به هيات ژوري مسابقات المپيك 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: پرويز,جلاير,درگذشت،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ تير ۱۳۹۸ | ۰۴:۳۲:۵۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

برنامه ريزي عروسي

yynj_talar.jpg

برنامه ريزي يك مراسم عروسي مي تواند كار بسيار دشواري باشد و مسلما خيلي ها ترجيح ميدند اين كار را برون سپاري كنند و  يا از ديگران براي اين منظور كمك بگيرند.

استخدام يك حرفه اي (تشريفات مجالس )به اين منظور ميتواند ايده ي خوبي باشد، ممكن است شما بودجه ي محدودي داشته باشيد.

يا به طور كلي علاقه داشته باشيد تا خود كارهايتان را انجام دهيد. اين كار ممكن است دشوار به نظر برسد اما طرح ريزي عروسي رويايي خودتان انجام شدني است.

 

شما براي سر و كله زدن با كارها نياز به برنامه ريزي و سازمان دهي عروسي خواهيد داشت تا بتوانيد از پس تصميمات بي پايان اسامي و تاريخ ها و به طور كلي زندگي خود بر بياييد. راح حل اين است كه هر كاري را قدم به قدم انجام داده و از دوستان و خويشاوندان (حتي همسر اينده خود!) براي تصميمي گيري ها كمك بگيريد. همچنين به خودتان زمان بسيار زيادي براي برنامه ريزي بدهيد. اگر بخواهيد به تمام كارها شخصا نظارت داشته باشيد و تمام امور را به دقيقه ي نود بسپاريد اوضاع خيلي سختي خواهيد داشت. زمان دوست شماست و هرچه بيشتر باشد، بهتر است. اما از كجا شروع كنيم؟

بعد از اينكه زماني را به پخش كردن خبر ازدواج خود سپري مي كنيد (و اين زمان براي شما بسيار شيرين خواهد بود!) اولين نكته اي كه بايد براي پيش بردن برنامه هاي عروسي به آن توجه كنيد بودجه است و اين مورد مي تواند به مكالمه هاي ناخوشايندي منجر شود، مخصوصا اگر خويشاونداني داشته باشيد كه قصد تغييراتي در روز عروسيتان را داشته باشند. بسياري از زوج ها به بودجه ي خود توجه نمي كنند و نميدانند كه عروسي رويايشان ممكن است بسيار دور از دسترس و نشدني باشد. در اين صورت شما بايد اولويت بندي داشته باشيد. شما مي توانيد عروسي رويايتان را با هر ميزان بودجه برگزار كنيد، فقط در صورتي كه بتوانيد به اين تتيجه برسيد كه چه مواردي واقعا مهم هستند و به آنها بپردازيد. در واقع شما خودتان تشريفات عروسي خود را بر عهده خواهيد گرفت!

با در نظر داشتن بودجه، اكنون زمان آن است كه به جزئيات سرنوشت ساز بپردازيم! در اين قسمت سعي كنيد اوقات خوبي داشته باشيد، چرا كه زمان آن رسيده است تا مجلات عروسي را ورق بزنيد و صفحات بلاگ ها را بالا و پايين كنيد تا بتوانيد به تصوري جامع از جزئيات عروسي مد نظرتان برسيد. به عروسي هايي كه در گذشته در آنها شركت داشته ايد فكر كنيد. از چه چيزي بيشتر لذت برديد؟ اگر مي توانستيد چه چيزهايي را تغيير مي داديد؟ تجربه هاي شخصي هميشه بهترين منبع الهام گرفتن هستند. فراموش نكنيد تا همسر آينده خود را در اين قسمت دخالت دهيد!عروسي شما بايد به نوعي معرف هردوي شما باشد.

سازمان دهي كليد اصلي در برنامه ريزي عروسيتان خواهد بود. شما كارهاي بسيار زيادي را به ظور همطمان در نظر خواهيد داشت، پس بايد راهي براي دسته بندي و سازمان دهي آنها نيز داشته باشيد. شما مي توانيد از اپليكيشن هاي مختلفي كه براي مديريت عروسي موجود هستند استفاده كنيد. فقط يكي را كه با آن راحت تر هستيد را انتخاب كنيد و تا انتها با آن ادامه دهيد. فراموش نكنيد حتي با داشتن دقيق ترين و بي نقص ترين برنامه ريزي هم هميشه بايد انتظار آشوب و بي نظمي را هم داشته باشيد. فقط سعي كنيد جلو جلو برنامه ريزي كنيد و زياد هم سخت نگيريد.

يكي از مهم ترين نكات اين است كه سعي كنيد خوش بگذرانيد!به هر حال اين عروسي شماست. زياد روي جزئيات وقت صرف نكنيد تا از هدف اصلي غافل شويد: يك ازدواج شاد با شخصي كه به او علاقه داريد.

اكنون كه مقدمات را پشت سر گذاشته ايم، نوبت به مهم ترين راهنمايي ها و نكات براي برنامه ريزي يك عروسي فراموش نشدني رسيده است:

 

1. بودجه ي خود را مشخص كنيد و به آن دقت كنيد.

بودجه ي شما، فاكتور اصلي و عامل اصلي پيشروي تصميم گيري هاي شما براي عروسيتان است، پس اين اولين گامياست كه بايد برداريد. اگر اعضاي خانوادتان قصد كمك در اين زمينه را دارند با آنها صحبت كنيد و بفهميد كه آنها تا چه اندازه قصد كمك را دارند. اگر مديريت خرج و مخارج با شماست، وقت مشورت با نامزدتان است. وقتي به يك عدد مشخص براي بودجتان رسيديد، تا انتها با آن عدد بمانيد. عمده بودجه صرف هزينه تالار پذيرايي مي شود.

 

2. ليستي از اولويت هايتان تهيه كنيد.

با نامزدتان بنشينيد و فكر كنيد كه سه اوليويت اصلي مراسم عروسي شما چه هستند. غذا؟ نوشيدني؟ نوازندگان؟ عكس و فيلم آتليه عروس ؟

جزئيات را اولويت بندي كنيد و سعي كنيد در مورد بقيه ي كارها به توافق برسيد. اين كار كمكتان مي كند تا از محدوده ي بودجتان فراتر نرويد.به عنوان مثال براي عروس خانم انتخاب يك سالن زيبايي خوب  و همچنين پيدا كردن لباس عروس شيك و فوق العاده با گشتن در مزون هاي لباس عروس مختلف يك اوليت محسوب مي شود.

 

3. الهام بگيريد و يك تصوير ذهني پيدا كنيد.

با وجود منابع الهام بخش بسيار زيادي كه در اطرافتان هستند، يك يا دو مورد جامع را پيدا كنيد كه از آنها بيشتر خوشتان ميايد. از اينستاگرام گرفته تا وبلاگ هاي و مجلات عروس مختلف كه در اطرافتان هستند را جست و جو كنيد. به تصور خوبي از چيزي كه مد نظر داريد برسيد و سعي كنيد تا آنرا به برگزاركنددگان عروسيتان شرح دهيد.

 

4. با نامزدتان مثل يك تيم همكاري كنيد.

در طول پروسه ي برنامه ريزي براي عروسيتان احساس تنهايي نكنيد. به سراغ نامزدتان برويد و حتي سعي كنيد تا پروسه ي برنامه ريزي براي عروسيتان را به تفريحي دو نفره تبديل كنيد.

 

5. گزينه هايتان را محدود كنيد.

زياد سرتان را با تمام چيزهايي كه ازشان الهام ميگريد شلوغ نكنيد. وقتي به تصوري از استايل عروسي خود برسيد، تمام تمركزتان را روي آن معطوف كنيد.

 

6. يك كتاب براي برنامه ريزي عروسيتان تهيه كنيد.

زماني كه از كسي براي برنامه ريزي عروسيتان كمك نمي گيريد، يك كتاب راهنما بهترين منبع است. اين كتاب ها سرشار از نصيحت ها و راهنمايي هاي حرفه اي و حتي مثال هايي از چك ليست ها  و قالب هاي زمان بندي هستند.

 

7. خودتان را سازماندهي كنيد.

شما مي توانيد از چك ليست ها، نمودار ها، يادداشته ها و به طور كل هرچيزي استفاده كنيد تا تمام ايده هايتان، تاريخ ها و برنامه ريزيهايتان را يك جا جمع كنيد. عروس و داماد بايد در اين خصوص با هم همكاري نمايند.

 

8. يك چك ليست اصلي تهيه كنيد.

مي توانيد يك چك ليست جامع را روي اينترنت پيدا كنيد  كه به طور كامل شرح داده شده است. آن را با كمي شخصي سازي به عروسي خود اختصاص دهيد. چك ليستي براي تعيين كارهاي اصلي مثل آتليه و سالن زيبايي و ماشين عروس و همچنين كارهاي جزئي مثل خريد لباس از مزون لباس عروس و ...

 

9. در تصميم گيري ها عجله نكنيد.

شايد دست خودتان نباشد كه بخواهيد اولين عكاس يا گل آرايي را كه ملاقات مي كنيد استخدام كنيد، اما يك قدم به عقب برداريد و گزينه هايتان را سبك و سنگين كنيد.

 

10. يك زمان درست را انتخاب كنيد.

آيا عروسيتان را براي برگزاري در يك باغ تالار برنامه ريزي مي كنيد؟ يا مي خواهيد در ميان برگ هاي پاييزي جشن بزرگتان را در تالار برگزار كنيد؟ تاريخ هاي ايدئالتان را انتخاب كنيد و سعي كنيد در تصميمتان انعطاف داشته باشيد.

منبع: بياتو عروسي

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: برنامه,ريزي,عروسي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ تير ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۳:۳۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

 

ثبت شركت در عمان با محمود شفيع ‌زاده وكيل رسمي دادگستري


كشور عمان كه به ليختن اشتاين خاورميانه شهرت يافته در واقع در جنوب ايران و درياي عمان، به عنوان دومين كشور پهناور عربي پس از عربستان شناخته مي‌شود و از ارزش پولي بسيار بالايي برخوردار است يعني بيشتر از دو برابر و نيم نسبت به واحد پول آمريكا. همواره طي سالهاي گذشته بارها و بارها در جلسات مختلف به موكلين تاكيد كرده ايم كه صحت اطلاعات داده شده در جلسات پرزنت و مشاوره را خودتان به زبان انگليسي در گوگل بررسي كنيد.
واحد پول عمان، ريال عماني نام دارد كه هر ريال عماني به هزار قسمت تقسيم مي شود كه هر قسمت بيسا ناميده مي شود
Omani rial Currency Description
The rial is the currency of Oman. It is divided into 1000 baisa. 
طبق توضيحات آقاي گوگل، ريال عماني سومين پول با ارزش دنيا مي باشد
The Omani rial is the worlds 3rd highest valued currency

واحد پول كشور ايالات متحده هم كه معرف حضور ميباشد. دلار آمريكا.
با يك سرچ سريع و سرانگشتي در گوگل و تايپ عبارت Omr vs Usd مي توانيم قدرت ريال عمان را در برابر قدرت دلار ايالات متحده مشاهده كنيم
آقاي گوگل به ما مي گويد كه هر احد ريال عماني دو مميز شش دهم برابر دلار ايالات متحده مي باشد مداركش هم موجود است

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

حالا كه آقاي گوگل همه چيز را براي ما روشن كرد مي توانيم با يك حساب سرانگشتي ساده ساده ساده نتيجه‌گيري كنيم ثبت شركت در عمان و كسب درآمد در عمان از هر زاويه‌اي كه در نظر داشته باشيم، سودمند خواهد بود. 
اما دليل اينكه ثبت شركت در عمان مي تواند بسيار پولساز باشد چيست؟
اجازه دهيد فرض نماييم شما موفق به ثبت شركتي در عمان شده‌ايد و در حال حاضر سودي بالغ بر 1000 ريال عمان (فرض حداقل درآمد يك شركت در عمان) در ماه خواهيد داشت. يعني شركت شما در عمان به ثبت رسيده و پس از شروع به كار در كشور عمان، شركت شما در ماه هزار ريال عماني درامد دارد با توجه به اينكه هر يك ريال عمان 2.6 دلار ارزش دارد، درآمد ماهيانه شما دو هزار و ششصد دلار ايالت متحده خواهد بود. همچنين اگر بخواهيم اين مبلغ را به تومان ايران تبديل نماييم ( با احتساب 1 دلار معادل 14000 تومان) درآمد ماهيانه شركت شما مبلغي در حدود سي و شش ميليون و چهارصد هزار تومان خواهد بود!
از طرفي ديگر، موضوعي كه شايد براي شما بسيار حائز اهميت باشد، نوع كسب و كار و بيزينسي است كه قصد راه‌اندازي آن را در عمان داريد. 
به طور مثال ممكن است شما تمايل به راه‌اندازي كافي‌شاپ و يا رستوراني را در عمان داشته باشيد و يا اينكه در حوزه‌هاي واردات و صادرات كالاهاي پزشكي، مواد غذايي و يا مصالح مورد نياز ساخت و ساز مجتمع‌ها و يا مال‌ها فعاليت نماييد، به هر صورت دروازه ورود به دنياي تجارت عمان بر روي شما باز است، در حقيقت بايد بگوييم دروازه ورود به خيلي از كشورهاي مطرح دنيا از طريق ثبت شركت در عمان به روي شما باز مي شود.

در جلسات پرزنت وقتي اين قسمت را براي موكلين مختلف توضيح ميدهيم اكثر موكلين سريعا مي گويند 
{ خوب جايي كه اينقدر درامد بالا است، حتما مخارج هم بسيار بالا است}
و ما ميگوييم الزاما اينطوري نيست كمي صبر كنيد ...
اما دليل اين موضوع چيست؟
دليل اين موضوع آن است كه مردم عمان به دليل خصوصيات فرهنگي كه دارند اهل كارهاي خدماتي نيستند و كارهاي خدماتي شامل خيلي از كسب و كارها، در عمان درآمد بسيار بالايي دارد

ثبت شركت در عمان از طريق هلدينگ حقوقي، بازرگاني راديو وكالت


در ابتداي مطلب به صورت كاملا خلاصه سعي نموديم تا ديدگاه اشخاصي را كه با سرمايه‌گذاري در عمان آشنايي ندارند، وسعت ببخشيم. در بخش پيش‌رو اما قصد داريم تا در ابتدا خوانندگان را با يكي از معدود اشخاصي كه پيش از فراگير شدن سرمايه‌گذاري در عمان، اقدام به ثبت شركت در اين كشور نمود، آشنا نماييم. 
محمود شفيع‌زاده، وكيل پايه‌يك دادگستري كه مديريت هلدينگ حقوقي، بازرگاني راديو وكالت را عهده دار مي‌باشد، بيش از يك دهه است كه فعاليت خود را در عرصه‌هاي حقوقي و مهاجرتي آغاز نموده و در اين راستا نيز پرونده‌هاي موفق بسياري را به نتيجه رسانده است. محمود شفيع‌زاده همچنين از جمله اولين سرمايه‌گذاراني مي‌باشد كه موفق به ثبت شركت در عمان شده است و با برقراري ارتباط با كارگزاران عماني، پلي ارتباطي ميان سرمايه‌گذاران ايراني و بازار اقتصاد عمان ايجاد نموده است. 
از آنجايي كه در حال حاضر اقدامات بسياري از سوي موسسات گوناگون كه بعضا تعدادي از آن‌ها نيز داراي مجوز رسمي نيز نمي‌باشند، در زمينه ثبت شركت در عمان صورت مي‌پذيرد، لزوم بهره‌مندي از مشاوره يك وكيل مهاجرتي خبره و متخصص بيش از پيش افزايش مي‌يابد. ثبت شركت در عمان با محمود شفيع‌زاده از مزيت‌هاي بسياري برخوردار است كه به صورت مختصر شامل موارد ذيل مي‌شود:
? عقد قرار داد دو طرفه (سرمايه‌گذار و كارگزار) به صورت رسمي و به زبان فارسي
? انجام كل پروسه از ابتدا تا انتها توسط گروه حقوقي راديو وكالت و كارگزاران عماني
? يافتن كفيل متعهد و موجه به منظور شراكت در پروسه ثبت شركت
? اقدام به افتتاح حساب بانكي و اخذ اقامت براي شخص متقاضي ثبت شركت در عمان و خانواده ايشان
? اخذ كارت مستثمري عمان براي شخصي يا اشخاصي كه اقدام به ثبت شركت و يا سرمايه‌گذاي در عمان مي‌نمايد 
? بازگشت وجه پرداختي به شخص در صورت ايجاد هرگونه مشكل در پروسه ثبت شركت در عمان
? بهره مندي از مشاوره حقوقي و بازرگاني تيم ايراني، عماني در ايران و عمان در زمينه ورود موفق به بازار عمان و حضور مستمر در اين بازار
? بهره مندي از مشاوره براي معرفي كسب و كارها و بيزينس هاي سود ده در كشور عمان

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

همچنين محمود شفيع‌زاده پيش از اقدام به هرگونه سرمايه‌گذاري در عمان، قويان توصيه مي‌نمايد از انواع ثبت شركت در عمان آگاهي داشته باشيد. با توجه به آن كه 4 دسته ثبت شركت در عمان وجود دارد و هر يك محدود به فعاليت‌هاي تجاري خاصي در عمان مي‌شوند، لذا اطلاع از شرايط و پيش نيازهاي ثبت شركت در عمان نقش بسيار مهمي را در اين زمينه ايفا مي‌كند. 
همانطور كه اشاره شد 4 نوع ثبت شركت در عمان وجود دارد كه عبارتند از:

1) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي محلي : كه سهام شخص ايراني 49 درصد و سهام شخص عماني 51 درصد مي‌باشد.
2) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي درجه يك : كه سهام شخص ايراني 70 درصد و سهام شخص عماني 30 درصد است.
3) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي ممتاز : كه سهام شخص ايراني 70 درصد و سهام شخص عماني 30 درصد خواهد بود.
4) ثبت شركت در عمان تحت عنوان شركت‌هاي مناطق آزاد : كه مالكيت 100 درصد به نام شخص ايراني تعلق مي‌گيرد.

?«?¨?? ?´?±?©?? ?¹U??§U? 2019

سخن آخر


اگر شما قصد سرمايه‌گذاري در عمان و يا ثبت شركت در اين كشور را داريد و يا حتي قصد آغاز هر نوع فعاليت بيزينسي و تجاري در عمان را داريد، پشنهاد مي‌كنيم تا در ابتدا با محمود شفيع‌زاده و تيم مجرب ايشان در گروه حقوقي، بازرگاني راديو وكالت مشاوره نماييد. 
هدف ما در اختيار قرار دادن اطلاعات درست و دقيق و مهيا نمودن شرايط مناسب براي هموطنان گرامي به منظور ثبت شركت در عمان است
همواره به ياد داشته باشيد 
صرف ثبت شركت در يك كشور خارجي، بدون بهره مندي از مشورت با وكلاي خبره و تيم متخصص در زمينه حقوقي، بازرگاني و ماركتينگ تضميني براي داشتن تجارتي موفق و پايدار براي شما نمي باشد.
براي دريافت مشاوره حضوري يا تلفني مي توانيد در روزهاي هفته از طريق تلفن 021.88705123 با ما تماس حاصل فرماييد

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ثبت,شركت,در,عمان,با,محمود,شفيع,زاده،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ تير ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۵:۵۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.